| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Fén na vlasy

 Celkem 5 názorů.
 susanah 


Téma: Fén na vlasy 

(17.7.2011 19:21:11)
Doporučíte mi nějaký fén na vlasy, ne moc velký? Mám už X let z Tchiba, ale je to takové velké "dělo", těžký do ruky. Tak bych ráda něco menšího, lehčího, výkonného. Zaujal mně v Oriflame, ale vypadá to, že to bude nějaké "chechlátko".
 pearl 


Re: Fén na vlasy-doporučíte? 

(17.7.2011 19:26:51)
Já mám takový maličký, je to nějaká značka, co prodávali v Kauflandu kdysi, vždycky ten výrobek byl pojmenovaný podle nějakého města, na obalech byly znaky měst.

Mám ho tak 10 let a pořád bez problému slouží. I na dlouhé vlasy. Má 2 stupně teploty. Stál tak 180,-
 Snoopik + Viky 9/2013 


Re: Fén na vlasy-doporučíte? 

(17.7.2011 20:04:38)
Doporučuji Etu, ale ne tu čínskou, ale českou:-)
 susanah 


Re: Fén na vlasy-doporučíte? 

(17.7.2011 20:56:24)
A jak poznám že není čínská? ~d~~:-D
 Snoopik + Viky 9/2013 


Re: Fén na vlasy-doporučíte? 

(17.7.2011 21:53:16)
Na české je napsáno Eta - Tady je doma a ten název není v takovém oválu. Ten fén stál cca 700 Kč ale jsem max. spokojená~R^

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.