| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Placenta

5.1.2002 19:09:49   Alena Mošanská, 1. těhotenství
Předem Vám chci poděkovat za ochotu pomáhat maminkám a nejen jim - Vaše odpověď může hodně pomoci a ušetřit hodně trápení, tápání - v těhotenství je toho tolik nového - neznámého.

Při ultravzvuku v 17.týdnu se paní doktorce nezdála poloha placenty. Mám přijít příště s plnějším močovým měchýřem, aby bylo na UZ vidět více. Na dotaz, co to pro nás znamená, jsme se dověděli, že je zatím brzo na nějaké závěry. Nechci být další 3 týdny nervózní z toho, co nás čeká - možná se nic neděje. Tuším, že by bylo nutné rodit císařským řezem v případě vcestného lůžka, ale četla jsem i o možnostech daleko horších - ukončení těhotenství v jakémkoli stádiu apod. Zajímá mě přibližná pravděpodovnost toho, že dojde ke komplikacím a netuším, co všechno mě čeká. Zatím žádné krvácení ani špinění. Mám se více šetřit? Bylo by třeba nastoupit na rizikové těhotenství? - v přídapě potvrzení diagnózy? Jaká je šance, že placenta vystoupí a já donosím zdravého miminka, na kterého se moc těšíme? Zatím se snažím zachovat klid a předem děkuji za Vaši odpověď, která by mi v tom mohla pomoci.

Děkuje Alenka Mošanská - hrdá nastávající maminka
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.