| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 44788  [Dalších 44688 >>]
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 13:12:13
Adri, my to přišlo jako nalákání lidí do pojišťovny....je to boj,
nikde není psáno že je to nastálo, jen jako výhody na tento rok.
Já doufám že to bude, nebo nějaké výhody zůstanou...bojovat o lidi budou pořád což je dobré pro nás konkurenční boj pojišťoven že~;)
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 13:11:00
Adri, my to přišlo jako nalákání lidí do pojišťovny....je to boj,
nikde není psáno že je to nastálo, jen jako výhody na tento rok.
Já doufám že to bude, nebo nějaké výhody zůstanou...bojovat o lidi budou pořád což je dobré pro nás konkurenční boj pojišťoven že~;)
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 12:52:33
zase si tady píšzu sama ....~j~
holky našla jsem úžasné pohádkové kity...tak kdybyste některá tvořilka chtěla ,pošlu odkaz

adriM+M+N 55217

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 12:51:35
Ahojky, Ivet myslím,že ty jsi psala,že pochybuješ že pojišťovny budou přispívat tolik i příští rok... Proč myslíš, že to zruší?
My dnes pro jistotu šli s tím zrnkem k dr.,říkala že u tak malého dítěte to vidí snad poprvé a kdyby se nespravilo do úterý máme jít na oční.
A při jednom nám udělala 1 a 1/2 roční prohlídku,máme rovných 12 kg a 86 cm,takže za půl roku už přibral jen 1,3 kg a jen se vytahujem.
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 7:20:40
co to píši...mělo tam být promnula
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Ahojkýýýý

9.10.2008 7:19:57
Já mám dnes vegáč, žádné běhání do školy...

mužík odjel na ranní a za hodinku byl zpátky i se sáčkem čerstvých čokoládových koblížků, tak veze Sany on.

Tak to se na vás Havířovandy budem na příštím srazíku móóc těšit~;)

Adri, já byla přesvědčená že se bude strhávat na sílu, taky měl jak píšeš jen dírečku, i když dr. to vždy šlo říkala že problém nebude, já se nějak bála...tak jsem vždy jen tak propmnulka ať se ta kůže pohýbe.....neboj, ono se to s velkou pravděpodobností uvolní.

Evi příští srazík bude první pondělí v měsíci 3.11
jééé to by bylo fajn vidět zase malé miminečko~s~

Ječné zrno to vůbec nemám zkušenost.


Moni ty provokatérko, s tím pivíčkem....já bych si taky dala, tak doufám že o víkendu na něj dojde.....Moni já to zkoušela jen když leží...po koupání když je nahřátý...a taky lulík dělá kuk~:-D
Monalíza 73713

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 23:45:18
jo Ivet a nejlip to jde malemu stahnout když leží...ve stoje a sedě mi to jde nějak blbě ~;)~:-D~:-D......lehne si do vany a kouká :já řeknu...uděláme lulíkovi kuk....a je to...~:-D...to je náš rituál
Monalíza 73713

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 23:23:41
Tak jsem došla z pivíčka......po tom dnešním záhulu jsem si musela zajít~:-D.

Adri...moje mamka taky trpí na ječné zrna a většinou to chytne z pruvanu,jak ji ofoukne.

Ivet...to je supr s pindourem...jen tak dál,kdyby nešlo mam ještě mastičku od dr. na uvolnění,kdybys chtěla.My už to mame dobré i když mu to musel dr. strhnout....ted přetahujem ve vaně a ok.

Jinak asi ráno zajdu s malým k dr.chraptí,3x kašlal a pokaždé začal brečet a utíkal se napít...tak nevim jestli ho boli v krku či co..~:(
Nelsara 44744

Pro Evu :o)

8.10.2008 23:00:18
Evi, gratuluji k Barborce.~s~ Přijde mi, že je ti hodně podobná.:-)
adriM+M+N 55217

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 20:38:57
Holky malý má ječné zrno, dávám heřmánkové obklady - to mi dovolí ale jen když spí a mažu framykoin mastí,je tam psané,že se nemá dávat déle jak týden a už to týden je a pořád ho má. Asi o něco lepší,ale je tam,nemáte s tím někdo zkušenost? Jinak budem muset k dr....Ani nevím z čeho to bývá...
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 44788  [Dalších 44688 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.