| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 44788  [Dalších 44678 >>]
Evik,Ondi 9/05+Barborka 10/08 28284

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 20:29:33
Ahojky, holky moc děkuji za Barborku.

Prosím, pak určitě napište, kdy se chystá další srazík, pokud bude dobře, tak bych se asi odvážila taky přijet. No radši neslibuju napevno, protože můžem onemocnět, nebo se může stát cokoliv jiného, však to samy znáte, že ~:-D.

Ivet, gratuluju k přetažení, taky jsme měli takovou radost. Teď už si ho stahuje a umývá sám a je to super. Má to už úplně a dr. říkala, že je vše v pořádku.
adriM+M+N 55217

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 20:24:13
Jo já bych taky ráda,když bych už přijela aby vás tam bylo více:-)
Ivet u nás to taky vidím bledě,sice je ještě brzo,ale nejde mu přetáhnout,má tam fakt jen dírku na čůrání,i dr. to říkala,prý to ještě může povolit do tří let,ale nevím nevím. Brácha teda byl na obřízce,tak snad to není nějak genetické, i když dříve to určitě dělali zbytečně brzy...
Neže by to pak byl nějaký problém,ale zbytečný zákrok a určitě to bolí~:(
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 19:58:41
Eri...tak už se těším na fotečky...těch hranatých.....




holkýýý já mám radóóst....Alimu "povolil" pinďula.....a už nekřičí když mu ho chci přetáhnout....zatím jem si troufla tak na 3/4
pak už sebou šije a říká au....ale to už je u nás véééliký pokrok, já už to viděla černě že bude problém


no tož důfám že příští srazík bude ve větším množství.....
adriM+M+N 55217

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 19:56:31
Ahojík holky,
Evi velká gratulace, malé hodně zdravíčka - je krásná. Taky už se těším na mimi:-) A Eri ty na hodné už nemáš nárok, to budu mít já~:-D~j~
Na srazík bych příště šla jestli pojede Monča nebo Erika,jela bych s nima...
A zbytek co jsem chtěla jsem zapoměla~f~
Erika, Terezka- srpen 2007 52568

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 14:05:08
Evi,ahoj:-)Barborka je krásná..jé,já už se taky těším na další miminko..jen aby bylo aspon trochu hodné jak Terezka~:-D
Erika, Terezka- srpen 2007 52568

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 14:03:03
Ivet,vypadá to superR^
Květináče mám už taky objednané,nakonec jsem vzala ty hranaté a kamarádce z práce se taky moc líbili,tak jsem rovnou objednala dvoje.

jsem na ně zvědavá,pak se pochlubím nějakou tou fotečkou.
Monalíza 73713

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 13:42:36
jsem tu na chvíli sedla.....jsem zpocená jak myš,drhnu ty koberce.....obývák už mám....teda ta voda je hnus.....stejně se mi zdá pořád špinavý,ale uvidíme až uschne,bude snad vypadat líp....v pokojíčku mame světlý koberec a tam to šlo vidět,jak mizí fleky.A ještě já magor jsem si vymyslela na oběd bramboráky~f~.....mrsknu to do robota a bude.
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 13:41:46
Ahoj holkýýýýý vítejte doma...ještě jednou Evičko óóóbr gratulace k holčičce je vážně nááádherná
Monalíza 73713

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 13:38:41
Jééééé..Evi..ta je krásnoučká~s~.....my máme taky miminko...teda brácha...a možná jste byli spolu v porodnici....pouštěli je v sobotu....malý Tomášek...ještě jsem se s ním nepomuchlala~:(
Monalíza 73713

Re: ahoj při STŘEDĚ

8.10.2008 13:37:04
Jééééé..Evi..ta je krásnoučká~s~.....my máme taky miminko...teda brácha...a možná jste byli spolu v porodnici....pouštěli je v sobotu....malý Tomášek...ještě jsem se s ním nepomuchlala~:(
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 44788  [Dalších 44678 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.