| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 44788  [Dalších 44658 >>]
H&N&L 41551

Re: ahoj při úterku

7.10.2008 21:06:04
Moni a Ty si myslíš, že mně se chce piplat s rohlíkama? kdepak...už se pečou housky, jsem zvšdavá, jaké budou na snídani....


Karčo je mi líp, ale rýma je docela silná...ale cítím se unavená...osprchovala jsem Neli a byla jsem úplně k.o.

A ještě ke všemu přijel domu Radek, že je mu tak zle, že přerušil poradu..že se mu chtělo až zvracet. Takže už tady víc jak hodinu spí u Tv
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: ahoj při úterku

7.10.2008 20:30:41
JInak rodičák se do důchodu počítá, teda jako odpracované roky, jinak výše důchodu se počítá z cca posledních 10let před důchodem. Teda ještě kdysi to tak bylo~;)
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: ahoj při úterku

7.10.2008 20:29:30
Eri, určitě nevadí:o)

Jinak já byla ve Vídni před 14lety, bylo to supeeer, letos jsem to zvažovala, že pojedem vlakem. Autem to tam prý je děs. Před tím jsme byli ze školou přes cestovku, ale i tak to bylo fajn.

Bulky vypadají suprově!R^

Teda Karin nemocná a jdeš na návštěvu k těhulce?~;)

Monalíza 73713

Re: ahoj při úterku

7.10.2008 20:17:14
Kari..děkuju za rady~s~

Hani...mužeš z toho těsta udělat i rohlíky....mě se s tím nechtělo šulat,tak jsem udělala bulky....zítra nemám čas,ale ve čtvrtek možná upeču rohlíky s anglickou slaninkou nahoře
karin77 30954

Re: ahoj při úterku

7.10.2008 18:46:04
Eri-já nevím, jak to teď je, já vím, že se započítává doba MD do odpracovaných let, ale jestli i RP, to fakt nevím.. Zkusím se někdy zeptat švagrové, až tu přijede..

Ty housky mi taky dělaly chutě..

Ivetce jsem zapomněla pochválit kalendář, moc se mi líbí.. Jsi dobrá, já začala, ale nemám na to čas, když Honzík odmítá spát odpoledne, je to pro mě pasé..

Hani a jak je Tobě? Já už vysmrkávám, ale pokaždé mě odpoeldne bolí hlava, vysmrkám se pořádně a je mi líp.. Tak asi mám pořád plné dutiny...
H&N&L 41551

ahoj při úterku

7.10.2008 18:30:16
Moni, děkuji za tip na housky :) těsto je v pekárně :)

Ivetko ten kalendář je moooc pěknej :)
Erika, Terezka- srpen 2007 52568

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 18:06:58
Jé,Moni ty housky vypadají dobře..hned bych si jednu dala,mnam.

Silvi,nebude vadit kdybych třeba vzala kamarádku kdyby chtěla?
Ještě akorát musím zjistit co je příští sobotu?

Kari,prosím tě tzn.,že se rodičák nezapočítává ani do důchodu?

A dotázek z jiného soudku,byla z vás některá o vánocích ve Vídni?
karin77 30954

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 18:04:57
Mončo v klííídku ~:-D Já to dělala několikrát, než se mi to podařilo vytisknout vyplněné.. K žádosti o přídavky si vytiskni ten formulář na roční příjem (za r.2007), tam je potvrzení manžel.příjmů. Pokud jsi neměla jiný příjem než je rodičák, tak ještě formulář Prohlášení osob, které nemají příjmy...
Monalíza 73713

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 18:00:17
uf...už jsem našla i ten formulář na příjem~:-D......ale nemám ho vytisklý....celý pc se mi bloknul musela jsem ho restardovat....já si zajdu na uřad a bude to~:-D~:-D~:-D
Monalíza 73713

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 17:42:57
aha..už mi to asi cvaklo.....je na konci napsáno....doložte k žádosti.....doklad o výši ročního příjmu......ale na to byl taky od nich formulář...nebo ho už nedávají a mužu donest jakýkoliv papír?
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 44788  [Dalších 44658 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.