| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 44788  [Dalších 44648 >>]
Monalíza 73713

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 17:39:34
Tak jsem to vytiskla...má to 9 stránek,ale moc se teda v tom nevyznám.....už tu budu za uplného magora....teda zas nechápu,kde ma Renek v práci potvrdit ten příjem...neni tu žádná kolonka,jak kdysi bývala....je tu jen do kolonky příjmy zapište ano....atd....ale kde má podnik dát to razítko a příjem teda nevidím...asi jsem slepá
karin77 30954

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 16:54:55
dej pokračovat (je to uprostřed), sice to nedoporučují, ale nemělo by to být nějak škodící vašemu PC...
Monalíza 73713

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 16:23:25
mě nejde vytisknout ten formulář na přídavky~:(......píše mi to:existuje problém s celtifikátem zabezpečení tohoto webu~:(.....já do toho kopnu,co mam dělat...jsem z toho jelen~:-D
Monalíza 73713

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 15:39:13
já taky ještě nemam vybráno z pojištovny...jen jsem koupila dvoje vitamíny Martany...proplatili mi 400...za každého sto korun...jsme tam všichni čtyři u revírky.Malému jsem chtěla žloutenku,ale asi ted není šance,při té epidemii.Tak asi děckám vyberu helmy.Na té pojištovně bylo uplně narváno...tak mi ta baba tam dala formulář,abych tam nemusela příště chodit na proplacení....jen ho vypíšu,doložím učet a pošlu do Ostravy a pošlou mi peníze na učet.Formulář je i na internetu
Monalíza 73713

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 15:25:25
mnamky...mnam....jsou fakt peřové....moje první housky....kdo chce recept:
250ml...mléka
50grozpuštěného másla
1 vejce
450g hladké mouky
2 lžičky soli
2 lžícecukru
1,5 sušeného droždí......
program těsto.....já nemám tak dávám příprava
pomašlujem mlékem s trochou rozp.másla

Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 15:04:09
Hihi!~:-D~j~
Ivet, nechytla jsem se neb jsem tu nebyla, ale je fakt, že mi to vrazilo hned do očí, ale psala bych Ti to přes icq~;)

Přídavky, do nich se rodičák nepočítá, počítá se myslím jen mateřká dovolená. a to ještě kdo ví jestli:o)

Taky se tam chystám, papíry už mám vyplněné od srpna, jen tím, že jsme se "stěhovali", musela jsem počkat, až mi to Bohumín napíše, že už tam jsme:o)

Malování na hedvábí. Eri super. Určitě hodím pak ceník, at víte kolik si vzít. Budeto za ceny v obchodě, snad nám to paní půjčí a vrátíme, jen to co se neprodá plus penízky za nakoupené. Bude to poprvé, co se něco platí, ale kravaty stojí cca od 70kč za kus, šátky už snad od 40, dle velikosti a vitrážky také. To by se DDM prohlo, ony už i ty barvy jsou moc drahé, jedna cca kolem 90kč. PLus nějaká kontura, guta,.....


karin77 30954

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 14:42:14
Jo a formuláře jsou na stránkách www.mpsv.cz, takže nikam pro ně nemusíte běhat.
Ivetko-teď je ta výše rozdělená podle věku dítěte..
do 6ti let dítěte.... 500Kč/měsíc
6-15let.............. 610Kč/měsíc
15-26let............. 700Kč/měsíc
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 14:19:34
no jo mateřská a rodičák...je něco jiného já to pořád slovně házím do jednoho pytle....
no tož...necháme to na těch v kanclíkách zdali nám to výjde...i kdybych měla ty nejnižší...nenechám jim to~j~


zítra si jdu koupit permošku na solárko, ještě nemáme vybrané ani ty penízky z pojišťovny...jen Sany jsem to vybrala na školku v přírodě,Alimu jsem vzala solné jeskyně...to bych chtěla vzít ještě a taky bazén...velmi pochybuji že to budou mít i příští rok
karin77 30954

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 14:12:59
Mateřská od zaměstnavatele (těch prvních 28týdnů) se do příjmů počítá, rodičák ne. Taktéž se počítá spol.zdanění manželů. Při podnikání se uvádí, zda šlo o příjem na hlavní poměr nebo vedlejší, dle toho se počítá dle zákona částka jako zákonem daný příjem podnikatele..nevím, jestli to píšu srozumitelně..
Co se týká výše, už jsou částky (výše je pevně zákoenm stanovená) rozdělené dle věku dítěte, ne dle příjmů rodičů
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: ahoj při pondělku

7.10.2008 14:07:30
mi taky...ale nechtělo se mi přepisovat chtěla jsem udělat radost Silvince ať procvičí ty dvě matury~:-D~s~~:-D

bylas rychlejšíR^
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 44788  [Dalších 44648 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.