| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 44788  [Dalších 44588 >>]
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: Dobré ranko,

4.10.2008 13:41:38
Tak já budu mít za chvilka padla, dopečou se štrúdly, já skáču do vany, udělat si relax:o) Maty spí, je bez horečky, kluci koukají na Harryho Pottera. ještě douklízet žehlící prkno.
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: Dobré ranko,

4.10.2008 13:39:17
Tak já budu mít za chvilka padla, dopečou se štrúdly, já skáču do vany, udělat si relax:o) Maty spí, je bez horečky, kluci koukají na Harryho Pottera. ještě douklízet žehlící prkno.
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Dobré ranko,

4.10.2008 11:51:15
týýjo kafe by bodlo...já si dám za chvilku sprchu.....lítém tu od rána v pyžamu uklízím, každou místnůstu tak trochu ať to aspoň o víkendu vypadá, teď jsem doluxovala...až skončím ...dám sprchu nohy na stůl a kaféééé
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: Dobré ranko,

4.10.2008 11:48:59
Ivet, já asi vypadala jak zoombie, už včera tchýně chodila, že jsem bledá, proč si taky nelehnu,...tak dnes jsem musela ráno vypadat ještě hůř~;)
No už mám v sobě dvě kávy,....R^

Na slavnostech dnes určitě půjde na odbyt medovinaR^
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Dobré ranko,

4.10.2008 10:04:05
Supr že už je mu líp....tchýňka nemá chybu, to mi by se nestalo aby automaticky řekla že se postará.....

Slavnosti:
no počasí super tchánovci takly jeli, původně chtěli Sany strááášně se divili proč jim jí dám pouze při dobrém počasí...že oni pojedou i v dešti.

Mužík včera jak přišel z práce mi říká, nebudeš v tomhle počasí pouštět Sandru že....no nebudu jsem ráda že jsou děcka zdravé~j~
my už včera zmokli po cestě z Orlové....rovnou jse je hnala do horké sprchy...vypadá to že to nemá následky
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Dobré ranko,

4.10.2008 9:44:35
Tak u nás noc celkem v pohodě, před půlnocí jsem pouklízela, hihi v noci je to fakt nej, teda pokud tu nespí manžel:o)
A já prvně zaspala, Maty přišel v 6,33 to už jsem měla sedět v autě s Domčou na trening, no naštěstí jsem to stihly i tak:o)
Matymu jsem do dvou hod měřila teplotu co hodinku, sirup měl v těch 20 a další až ve 3, to měl 38,2. ale je bez teplot a chová se jak by mu nic nebylo, jen mléko s probiotiky ráno nevypil,....chlebík už baštil!

Nejlepší byla tchýnka,...on v tý 3 zalehl ke mne do postele, pak odešel, že chce do své, tak jsme ho tam šla přikrýt, otočil se a tvářil, že spí, šla jsem do své, v tom za cca 15min slyším, že pochoduje nahoře u tchýnky, tak tam letím, tchýnka jde z ložnice, at jdu spát, že si jde vařit kafe, že už se o něj postará, se na ni koukám a říkám ji, že jsou 3 hodiny, si myslela, že je tak 6/doba, kdy tam Maty chodí běžně vypít mléko/. No Maty zalhel do své a spal, jen teda déle a já díky tomu zaspala.

Jinak jsou dnes u nás rybářské slavnosti, jen to počasí je děs, ale i tak stánky už stojí a lidí je tam kupa!
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Foto

3.10.2008 22:19:41
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: Foto

3.10.2008 21:38:13
Ivet, bombááá, to se zase Riccímu něco povedlo!~:-D~:-D~:-D~:-D
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Foto

3.10.2008 21:35:59
Holky jsem se zasmála...přišla tchýně a říká mi ..."cos tím chtěla říct"....já na ní koukám.....ona "no to co mi ukazuje ten počítač"

můj muž chtěl být vtipný a na spořič mi napsal
ZAS TU JDEŠ!!!!!

A tchýně když jde nahoru má comp přímo naproti ...tak sem šla a čte ZAS TU JDEŠ~:-D~:-D~:-D
H&N&L 41551

Re: Foto

3.10.2008 20:19:22
kubivet.cz je super...od ní mám kity už z loňska...a všem se to moooc líbí...

jinak je super baby-cafe.cz..tam je skvělý návod na gimp a na všechny operace s ním spojené...
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 44788  [Dalších 44588 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.