| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 44788  [Dalších 44758 >>]
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 20:25:51
Denča mela v prvni třídě šílenou učitelku pedantku....počítali pod sebou a dostala 1......a dvě stránky na to..dostala 5........všechny příklady měla správně,jen je neměla uplně pod sebou na milimetr;((....ale vubec to neměla nějak nakřivo...měla to napsané uplně stejně,tak jak předtím dostala 1......když se ji nelibila uprava,mela ji oznámkovat,ale né za 5 když měla vsechno správně vypočítané...letěla jsem do školy,vse marné....stála si kráva za tou znamkou
Marťa*Gabka04/05-Matyášek11/08 21944

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 20:19:01
Ivet
taky se přikládám k tomu, že mi přijde, že v dnešní době těm dětem toho cpou do hlavy víc jak nám....

Ale divím se, pokud ji to stačilo vysvětlit doma a pochopila, je zvláštní, že ve škole ne...spíše bych hledala ten problém tam, pokud se ještě něco takového stane.

Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 20:17:43
Ivet...nic si z toho nedělej....chtěji toho po dětech v dnešní době hodně a strašně rychle;((
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 20:15:07
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 20:13:28
Marti, v kočárku jo:-D

No jo...aspoň se Sany poučila...
kdoví jestli dávala pozor když to p.učitelka vysvětlovala...faktem je že to prostě nechápala, fakt jí to stačilo jen vysvětlit....no "stoliček" ještě bude že ~j~
Marťa*Gabka04/05-Matyášek11/08 21944

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 20:01:07
Moni
dnes jsem se s Piegzou bavila o možnosti že by mohla prasknout děloha - prý je to blbost - stát se to může, ale spíše těm co rodí hned za sebou...Doktoři by to hned poznaly.

Mě projel jizvu a vše je v pořádku, ani tam nejsou srůsty.

No já bych moc ráda rodila normálně - tak uvidíme:-)

Ivet

doma vše připravené, akorát jsme předevčírem nebo kdy složily postýlku a Gabka v ní večer usíná a na to, kde bude spát bratříček odpoví v Kočárku:-)))


S tou Sany mě to mrzí...myslím, že to že si spletla znamenénko není až taká velká chyba, ale jestli je jich ve třídě hodně, učitelka nemá moc času se s nimi věnovat, měla by tyhle věci více vysvětlit ... nebo je probírat delší dobu. Určitě víš, jak to myslím, sakra nevím jak to popsat
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 19:54:40
Silvinko, proč jsi řekla dřív...můžu ti je kupovat!

Marti, tak a jinak už seš na miminko doma připravená?


Holky u nás dnes změna po samých jedničkách dnes Sany přinesla 4.....
Normálně mi spadla brada....dle mého nespravedlivě,ale má ji....

Učí se sčítat odčítat...ona umí sčítat do 10...ale odčítat jsem jí neučila

no a ve škole se učí + - < >
no a z odčítání přinesla "židličku"...ona to prostě dle mého nepochopila a všechny ty příklady vypočítala jako +

no učitelka se s ní nepárala a nasolila jí 4, i když bylo jasné že sčítala dokonce mnohem vyšší čísla než se učili, místo toho aby jí to znovu vysvětlila~j~

tak jsme jí to vysvětlili a už to umí...tohle je nevýhoda toho že jich je moc...dle mého na ně nemá tolik času neřeší kdo pochopil
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 19:47:20
:-D:-D:-DPiegza je srandista....mě taky říkal ,že budu asi rodit normalně,ale stejně si to doktoři určí sami ve špitále podle situace.....ale většinou si myslím ,že když byl jednou císař tak se boji aby nepraskla děloha ....mě nic nebylo a stejně jsem měla zas císař..a byla jsem ráda...nechtěla jsem rodit;):-D
Marťa*Gabka04/05-Matyášek11/08 21944

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 19:29:43
Moni

jj měla, ale dne smid oktor říkal, že nic nebrání tomu rodit normálně, jen malý ještě nenaléhá na děl.hrdlo, tož nevím co mám dělat...
Měl problém malého nahmatat, nejdříve mi říkal že je prdelkou asi dolů tak jsme šli zvědavě na UTZ a cestou uzavíraly sázky...jsem mu říkala že je hlavičkou dolů podle škytání....on se smál

Pak mě zarazil, že velikostně mám břicho pro dvojčata....tak na něho manžel vybafl, ať si srandu dělá z někoho jiného, tak nás ubezpečil, že tam je jen jedno.
Jsem mu řekla, že jestli porodím 2, tak mu jedno donesu ~j~
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 19:25:47
Marti...ty jsi měla první císař?mě Piegza taky říkal macka protože jsem měla těhu cukrovku a malý měl 3280...takže nic moc...a 5 týdnu před porodem měl 2480
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 44788  [Dalších 44758 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.