| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 44788  [Dalších 44748 >>]
Marťa*Gabka04/05-Matyášek11/08 21944

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 19:00:13
Jinak hlásím, že jsem dnes byla v poradně

Malý se konečně umoudřil a je hlavičkou dolů...

Budeme mít asi hezkého macka - do porodu mi zbývají necelé 4 týdny a doktor dnes odhadl váhu na 3070g, při porodu by mohl mít 4 kg, takže to pro mě bude asi dost hrozný první porod klasicky jestli to dobře půjde
Marťa*Gabka04/05-Matyášek11/08 21944

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 15:43:39
SIlvi

já orlovky nekupuji, ale jestli chceš, klidně ti je koupím:-)
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 13:52:16
Silvíííí.....já mam ořechu dost....teda jestli je moje vyšinutá tchýně zas neporozdává~f~...a nebo s nima v zimě krmí ptáky na balkoně~f~......já cíííí recept na karamelový zákusek:-)

Zas mi tchýně hnula žlučí včera.....měla přijít na návštěvu ve 4..a přišla v 6.....říkám...kde jsi?Malý jde za chvíli spát a ona na to...to nevadí...já zas příjdu jindy ještě~f~.,,,,,,100x ji říkám:nenos mi kompoty,tady je nikdo nejí!!!!!!!!fuj ty její blafy..a ona co příjde,tak vyskládá na linku tak 5 kompotu!!!!!!!!!do toho ji začne malý hrabat v kabeli a vytahuje peněženku a hraje si s penězma.....pokaždééééé.....ji říkám nebude ti lézt do tašky..pak to dělá každé návštěvě,ale to ji asi nevadí,že olizuje penize....fakt jsem zas nasupená..a ta kráva mi dneska 4x telefonuje.....nezvedám mobil.....jsem říkala,že už odmitám aby mi sem lezla....at si chodi na navštěvy až bude Renek doma..a já odejdu ven,nejsem na ni zvědavá
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 12:04:14
Moni, nádhera!!!

Hihi, taky mám období, kdy peču, kdy řádím s pekárnou,..pak zas útlum, ted mám denně něco upečeného, teda většinou buchty. Už mám zase ořechy, tak je musím naloupat a bude zase karamelový zákusek, že jsme neměli, ořechy dlouho nebyl:o)

Holky Orlovačky/pokud tady ještě někdo z Orlové zůstal/, prosím, mohly by jste mi darovat Orlovské noviny. Tím, že chodí kluci do Orlové do školy, tak jsou všichni v obraze, co se kde děje a já nemám ani páru.
karin77 30954

Re: Ahojkýýýý

13.10.2008 7:26:29
Ahoj holky,
Moni-nááádhera, píšu si recept y avyzkouším.. Fakt ses do toho pustila s vervou ~R^~R^~R^Jinak můj muž zahájil nabírání tukové zásoby na zimu, tak přicází z práce a vybaští lednici, jsem zvědavá, kdy mu to dojde, že zas bude shazovat zbytečně nabraná kila..
Na víkend s aerobikem ho poslat:-D~j~:-D

Holky, že to je paráda, být pár dní jen pánem svého času a nemuset se strachovat o děti, kde jsou, zda jí nebo spí.. A ten návrat..znám to moc dobře:-D

My byli včera na chatě, sbírali jsme jablka, je toho plný vozík, tak ve čtvrtek moštujeme, už se na mošt moc těším, já ho miluju..
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

12.10.2008 22:00:30
Haničko, až budeš mít stáhnuté fotečky pošli...nebo když některá zmerčíte že už jsou na stránkách sport centra hlásit~j~

mně snad bolí vše....ale vidět že se doma radují že je maminka doma...to hóódně potěší~R^
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

12.10.2008 21:26:07
ale že mě to chytlo coooooo?a to mam pekárnu delší dobu....jsem ani netušila,že se v ni dá dělat tak užasné kynuté těsto.......jinak všechny recepty mam z Dámy......z diskuse.....Domácí pečení chleba-pekárny
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

12.10.2008 21:22:26
koláčky

250ml vlažného mléka
75g másla
1 vejce
50g cukr krystal
špetka soli
citronová kura z 1 citronu
500g hladké mouky
1 lžička sušeného droždí

program:těsto nebo příprava

nápln:uvaříme puding.....300ml mléka,1 vanilkový puding,2 lžíce kryst.cukru

Vykynuté těsto rozválíme na obdelnik 30x40....rozválené těsto potřeme rozpuštěným máslem a zavineme do válečku,ten rozkrájíme na 16 stejných koleček a rozložíme je na plech a v každém uděláme dulek,do kterého dáme nápln a ovoce....pečeme 20-30 minut....teplé pocukrujem směsí vanilk.cukru a moučkového


jinak si je mužete plnit čím chcete..já dala jahody a broskve
H&N&L 41551

Re: Ahojkýýýý

12.10.2008 21:01:58
Moni já chci prosím recept na koláčky;)

Jinak díky Ivetce, Janičce i Silvince za úžasný víkend! Mně teda bolí celý člověk, ale je to pozitivní bolest, že jsem na sobě pracovala. A o břichu od smíchu už nemluvím :))) A už se těším na pravidelné cvičení. A na jaře chci jet určitě znova.

Jinak Radek a babička to taky zvládli suprově. Dnes byli na bazéně. Tak se vyblbli...

A Nelinka mi šla naproti, už se mi tááák stýskalo.

Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

12.10.2008 18:17:07
kuk


knedlík: 250ml mléka,1 vejce,500g hrubé mouky,1 lžička cukru,1 lžička soli,1 lžička sušeného droždí,

program těsto nebo příprava

po vykynutí propracujeme,uděláme 2 šišky a necháme 10 minut kynout pod utěrkou.Vložíme do vroucí osolené vody a vaříme 10 minut na jedné straně a 10 minut na druhé......po vytáhnutí propícháme a řežeme režnou nití...já jsem normalně krajela......vařit ve velkém hrnci...dost nabydou........a jdu vás dočíst
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 44788  [Dalších 44748 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.