| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 44788  [Dalších 44718 >>]
Erika, Terezka- srpen 2007 52568

Re: Ahojkýýýý

10.10.2008 9:21:46
Ety,přehoz je nádherný..modrá sice nejsou mé barvy,ale jak si ho tak detailně prohlížím super..~R^~R^ asi do budoucna nad něčím takovým možná taky pouvažuji malé do pokoje.
Erika, Terezka- srpen 2007 52568

Re: Ahojkýýýý

10.10.2008 9:20:30
Tak to odnaučovaní od cecku:-)bude zábava i u nás.
Pomalu a jistě musím začít odnaučovat,protože to je tak 3x za noc,sice je fakt že opravdu pije,ale i tak už mě to někdy nebaví.
Nejhorší je,že někdy řve tak jak by jí něco bylo..fakt to chce pevnou vůli,jsem zvědavá jakou jí budeme mít my.
Nám doktorka řekla,že kojení má tak význam do 1,5 pokud to nikomu nějak nevadí (únava apod.)tak asi vydržíme,ale pak fakt končím.
karin77 30954

Re: Ahojkýýýý

10.10.2008 9:09:48
Silvinko-ještě zareaguju za ten Tvůj příspěvek-nejsem nemocná, to víš, že bych za Silvinkou a Šímou nejela, kdybych věděla, že bych je mohla ohrozit a nakazit, já už jen vysmrkávám zbytky z dutin.. nemám teplotu, nekašlu nic.. Sama víš, že v tomto jsem zodpovědná, a opatrná, možná až moc..
karin77 30954

Re: Ahojkýýýý

10.10.2008 9:07:19
ahoj holky,

musím pochválit přehoz, tolik trpělivosti bych fakt neměla.. Svetr upletu, uháčkuju čepku, vyšiju nějakou blbost, ale tohle by mě zabilo :-D

Dithiaden-dává i naše Dr., já dávám opravdu jen tehdy, když se děti večer dusí kašlem a nemohly by usnout a spát, dávám jen 1/4 z tabletky.. A je fat, že po opakovaném užití se objevují příznaky spavosti, je to známý vedlejší účinek Dithiadenu..

Moni-pizzu bych si dala, vypadá fakt dobře.. Já se teď odbývám, malý je taky ve školce (dneska teda natahoval v šatně, ale neplakal), takže jen nějakou rychlovku si udělám pro sebe. Jinak buď v klidu, náš Honza toho taky moc nesní a když jo, tak třeba suchou rýži, suché těstoviny, brambory krom placků taky nejí, maso moc nemusí, on snad ani není po nás.. my jsme masoví.. Lucka taky jedla děsně, ale Dr říkala, že to tak má většina dětí v tomto věku, některým nechuť k masu vydrží dlouho až do puberty třeba.. už jí celkem dobře..
No a spaní u Honzy jsem utla. Už nechce odpoeldne vůbec spát, tak si hraje, jev klidu, já taky, přeci se nebudu rozšilovat, běhat do pokoje s tím, že zas si nataal hračky do postele a nespí...Ho prdím,večer mezi 19.30 a 20.hodinou usíná sám..

A s tím odnaučováním souhlasím s holkami, to se těžko radí a ještě hůř bude odnaučovat, když nemá mamina pevnou vůli.. Měla to utnout už dávno, jak psaly holky, mlíko už nijak hodnotně prospěšné není, ona si udělala "pakárnu" a teď se budou trápit oba dva..

Jo a holky, pokud nemusíte na sociálku, tak tam teď nechoďte. Já tam byla včera a málem mě kleplo (samí černí že...), za víc jak hodinu odbaveni 2 lidé, dalších 7 přede mnou, tak jsem to vzdala, nevyřídila bych nic a byla bych naštvaná. Přídavky se vyplácí až 3 měsíce zpětně, takže pokud nespěcháte, stačí tam dojít až koncem října, ještě líp v listopadu, penízky, pokud byste měly nárok, dostanete i za říjen..
Ety 70754

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 23:59:48
Ahojky, od včerejška mám svůj narozeninový patchworkovský přehoz na postele od Jarči doma a mám z něj velkou radost, Jarku to stalo hodně úsilí a času~j~, látky jsem si vybrala sama a focení takového gigantu tedy docela záhul:-)
adriM+M+N 55217

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 22:35:13
Moni a dáváš mu půlku tabletky nebo kolik?
JO a jí ti šíleně málo,to Míša dnes zvalil na oběd skoro celé stehno kuřecí, br. kaši a kompot meruňkový, kompoty úplně miluje, k němu vždy sní i celý oběd:-) Samo taky mívá období kdy jí méně,dnes mu vyloženě chutnalo,ale byla bych na nervy...Ale on se rozpapá neboj~;)
Jinak co by ta kámoška chtěla slyšet, je to prostě zvyk a jinak než razantně to nevyřeší.Chtělo by to udělat něco pro to ať pochopí,že prostě už to mlíko nemá, hodně v tom můžou pomoct tatínkové,ať jde spát vedle a od něj snad chtít nebude...Kojit jsem móóóc chtěla,ale tyhle problémy teda nezávidím:-)
H&N&L 41551

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 22:03:22
Moni souhlasím s Ivetkou. Je to jen zvyk. Navíc to mlíko už stejně nemá ty hodnoty, které mělo prvního půlroku.

A navíc mám vlastní zkušenost..Neli se v 1 roce odstavila sama, ale jen přes den. V noci byla schopna se budit i co 2 hodiny. Takže jsem ji to taky odnaučovala. A čím dříve, tím lépe.První den brečela dost, druhý den jen hodinu, 3 den tak 20 min...a 4 den byl klid...a spala skoro celou noc...
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 21:21:37
Moni, ono to už asi nepůjde jinak než razantně......to už má vyloženě na hraní, zvyk.........neporadím moje děti se odstavili "tak nějak sami"...už prostě nechtěli a mi to přišlo zbytečné nechat se po roce "okusovat"
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 21:11:03
holky poradte...kamoška ma malého 2 roky a 2 měsíce a pořád ho koji,jinak než u cicku neusne a pořád se po ni sápe,blbé je ,že s nima maly spi i na letišti..do postylky nechce tak ji zrušili....no já bych byla na prášky......tak už je zoufala a nevi co ma delat......to se blbě radí...asi nekompromisně mu nedat.....druhá kamoska mela holku 2 letou a kojila 4x za noc~f~..uz šílela tak se nasrala a prostě ji nedala...3 noci byl řev,ale vydržela..prostě řekla,maminka nema mličko a basta..a je klid....akorat si myslim,ze ta prvni kamoska na to nema srdce mu nedat...je to těžké......maly je zas večer závislý na dudliku,pořád ho chce....a porád to nejak oddaluju mu ho sebrat~;((
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 21:01:56
já jsem taky ditiaden nedávala.......jen sobe na kašel večer a vždycky to zabralo.......dneska jsem ho dala malemu poprvé a nekasle zatim......a na to jak vychrapoval do 4....tak v 8 si sám řekl,že chce spat a chrape jak zabitý~:-D
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 44788  [Dalších 44718 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.