| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Karviná

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 44788  [Dalších 44698 >>]
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 16:11:41
kdo si dááááááá pizzu?




250g vody
5 lžic oleje
2 lžičky soli
500g hlad.mouky
1 lžička sušen.droždí


ps:teda nevim ,proč vodu píšou v gramech....

program:těsto nebo příprava
Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 31101

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 15:12:06
ahojte, Ivet, skvělééé s Nemem nemá chybu,teda ani s Dobou ledovou:o)

Marti, jo hold, kdo koumá, ten na něco chytrého příjde.R^

Jedu pro Domču a na trening. Tak sjem zvědavá, co se zase za ten týden naučil
~;)
karin77 30954

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 14:55:27
A Evičce taky gratuluju k Barborce, hodně zdravíčka přeji.....ostatní přijde samo..
karin77 30954

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 14:54:09
Ivetko-super kalendář, když si vzpomeneš, pošli mi, pls, odkaz na ty kity, jsou úúúžasné...

Moni-Honza má ve 33měsících 91cm, malý, hubený (Asi 13kg)

Taky neveřím na výhody, jsou to reklamní tahy a triky..Třeba moji rodiče jsou v tomto směru naprosto nepoučitelní..

Běžím do školky pro Lucku, dneska mají poprvé tanečky, tak jsem zvědavá.. Honza ráno plakal už v šatně..
Marťa*Gabka04/05-Matyášek11/08 21944

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 14:33:06
Ahojky

Ivet - kity super - odkaz můžeš hodit - zápasím s Gimpem tak pobojuji:-)

Adri

já čekám teĎ mimčo a taky nemám nárok na PPM, ale nárok má manžel, takže volbu bude dělat on - nechci být doma 4 roky, ale jen 3, ten čtvrtý budu zadarmo nebo v práci:-)

Takže bych zase tak nezoufala....

Evi

gratuluji k Barborce - je nádherná:-)
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 14:12:02
adri my mame 83cm~:-D~:-D..ve 2 letech

a taky jsem si dr postěžovala,jak malý nechce jíst,prý to jsou taková období...ale kdo to ma vydržet..pečivo neji,pribinaky jogurty taky né....mě už nebaví vymýšlet co mu dát....někdy ma jidelniček takovýto:v 5hod....sunar
dopoledne nic.....polívka 2 lžičky...do večera nic....večeře...3x kousne do párku~:-D..a nic k tomu.....no mě by jebloooooo......ale jak seděl u té dr...tak má pěkný faldík na břuchu...a to mu nedávám často sladké.....ale sunar pořád miluje,takže ho kupuju ve velkém.....mam pořád miminko~:-D
Monalíza 73713

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 14:04:12
Ahojky.....na pojištovně mi sami řekli,že neví,jestli bude příští rok příspěvek 1200kč~:(....Jinak u dr. ok malý je jen nachlazený,ale šíleně kašle.....dala mu jen kalcium a ditiaden a vakcíny na žloutenku nejsou,takže fakt koupím asi helmy,než aby to propadlo.Denča očkovaná je proti žloutence už dávno,ale chtěla jsem malého.

Ivet kalendářR^

Dneska peču pizzu....už se mele v pekárně
adriM+M+N 55217

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 13:37:25
Ani nevím jestli budeme už příští rok stavět, my nechcem přímo barák (teda hlavně já ne),ale bude to na víkendy. Zahradní domek chceme ještě teď a tam už třeba příští rok budeme moct aspoň v létě fungovat. A ta větší chata se začne dělat asi příští rok, na to nějak nespěcháme.
Jo o rodičáku ani nemluv,už jsem tu psala,že já jsem teď zrovna nezaměstnaná,tak u druhého nebudu mít nárok na PPM a budu automaticky mít rodičák na 4 roky s tou sníženou částku,to mě pěkně štve~:-©
Věřím,že po volbách budou nějaké změny,ale jak to znám,tak tohle tak stejně nechají. Od 18ti jsem pořád dělala a protože zrovna v těhu jsem skončila - měla jsem smlouvu na dobu určitou,tak nemám nárok na nic.
S+S Ivet, Sandra 02+Alexej 06 9786

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 13:32:33
no jo...já už ničemu výhodnému nevěřím...jak dlouho jsme se radovali ze zvýšeného rodičáku...rok?...pak nám alespoň ubrali rok....jsem starej pesimista....

tak vás čeká na jaře "stavění"?!
adriM+M+N 55217

Re: Ahojkýýýý

9.10.2008 13:23:36
No Ivet tak nějak to vidím, že se najednou začali předhánět, už obcházejí i byty a lákají je na sebe.Ale kdyby to hned zrušili,tak si myslím,že by si sami podrazily nohy,musely by to zrušit všechny pojišťovny najednou,jinak by lidi zase přecházeli...
Ty kity jsou super,ale neumím s tím a jsem zbrklešjí povahy,tak bych na to nejspíš ani neměla trpělivost:-) To spíš manžel je na tyhle grafické věci,ale ten zas teď na to nemá absolutně čas...Konečně jsme dostal povolení,teda téměř,už nám ta paní řekla,že se tam nikdo chodit dívat nebude a každou chvíli nám přijde papír na ohlášku,tak už děláme zahradní domek aspoň.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 44788  [Dalších 44698 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.