| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 1395  [Dalších 1135 >>]
Kopřiva Dvoudomá 34182
4.9.2012 10:54:46
Já jsem je nosila, byly fajn. I když ke konci mi byly trochu těsné přes pozadí, ale to nebyla jejich chyba :-)
Nadixx 131648
4.9.2012 10:48:54
Ženy, máte někdo zkušenosti s těhu riflemi z C&A? Je to pro mě asi nejjednodušší nákup.
Jsou vám dobře - nepadají, netlačí?

Doporučí mi prosím někdo obchod s těhotenskými oblečky v Brně? Pokud možno cenově přijatelný, levnější. Klidně i bazar.
Díky.
Hana
  • 
24.7.2012 17:26:02
Dobry den,

Nevi náhodou někdo, kde koupit hezke tehotenske business oblečeni - kostým apod. Potrebuji do prace, ale nemohu na netu nic najít.

Děkuji za tipy.
GJana& julinka 23941
7.6.2012 22:46:56
strasnicka metro - od strasnicke cca padesat metru smer nahoru a po leve strane najdes tehu modu plus detske zbozi. Koupila jsem tam kalhoty. Sice jsou drazsi, ale jsou elegantni, mame totiz v praci dress code.
ilumina 66815
7.6.2012 14:59:23
Prosím pomozte, poraďte. Potřebuji si už koupit nějaké těhotenské kalhoty, případně jiné pěkné oblečení, ale nevím kam zajít. Kalhoty ani nemusí být těhu, stačí, když budou mít takový ten elastický pas. Netoužím po žádném luxusu, ale chci aby měly nějaký tvar a byly pohodlné. Obešla jsem klasiku C&A (děs), H&M (vybrala bych, ale mají lalé velikosti) a pak spousty dalších obchodů. Do e-obchodu se mi moc nechce, potřebuji si vše vyzkouzšet. Zž takhle jsem si koupila dvoje a druhý den je šla vrátit, protože v kabince mi seděly, ale pak mne buď padaly při chůzi, nebo tlačili v sedu ~o~ Včera jsem koupila jedny netehu rifle, vel.44, ale vypadám v nich jako hroch ~n~
Za všechny rady, typy předem moc děkuji.
P.S.Nevíte o nějakém těhu bazaru? Myslím na oblečení, bo já sama si občas na bazar vhodná připadám.
Lenaseka 119504
4.6.2012 13:03:42
Podle stranek Janecz.cz je v Jihlave smluvni prodejce Jane - obchod Lovely Baby na Masarykove nam. 1101/36
neznámá 91073
4.6.2012 9:53:48
Moc Jihlavu neznáme, kde je možnost koupit těhotenské oblečení nebo i sekáč s těhotenským oblečením v Jihlavě?
A další otázka. Kde v Jihlavě omrknu kočárky Jané, Mutsy a další podobné značky?
Děkuji za odpovědi.
RoBa
  • 
11.4.2012 10:46:36
Bumbi, jakto? Jakoze prsa vyrostou pri kojeni mnohem vic? V tom pripade jsem rada, ze ji mam nenosenou jeste v krabicce. Po navratu z porodnice vyzkousim, a kdyz nebude, pekne ji vymenim za vetsi...
Majda a Kájík 07/10 94857
11.4.2012 10:02:56
cauky,
jsou cviky na posileni prs.svalu. Jsem na tom stejne. Pred mensi dvojky,pak dvacitky a ted to radeji nenazvu. :D

A nejvic masakr to bylo pak po porodu, akze nema smysl kupovat podprdu predem. A ja kupovala 2 "nejaky" na mimibazaru. Asi nenajdes zadnou kojo s kterou bys mohla "frajerit" jde hlavne o pohodli. Podprdu s kosticema jsem snesla prvne az nekdy rok od porodu.
GJana& julinka 23941
11.4.2012 8:35:52
Ahoj, ja si objednala tuto, obchod je velmi vstricny, solidni, mela jsem na ne referenci od kamaradky.

http://spodni-pradlo.emanuela.cz/materske-a-kojici-podprsenky/materska-podprsenka-c3500-carriwell

pro info... mam objem 85 a kosicky se pohybuji ted nekde mezi G a H. Tezko rict. prsa jsou citliva, do niceho bych je ted asi nedokazala svazat. Podprsenka nema klasicka raminka, je to ten sportovni sestrih. Drzi vyborne, mela jsem obavy, aby to nebyl klam, ale rikala jsem si, ze za 370 korun to neni takovy risk, eventuelne budu nosit doma. Jo a velikost jsem objednavala XL. Ostatni maji na me moc uzka raminka....
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 1395  [Dalších 1135 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.