| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 1395  [Dalších 1105 >>]
Alianana 120332
10.4.2012 20:40:53
Z Bonprixu občas objednávám. Nečekám žádnou kvalitu, kupuji oblečení hlavně na doma a většinou je to v pohodě a jsem občas i mile překvapená. Těhotenské omrknu, dík.~R^
Jana, 2/07+10/08+5/11 81165
10.4.2012 20:36:56
Já jsem se někde dočetla, že by neměla mít kostice a má mít širší ramínka. Zkus podprsenky od Anity. V obchodech se dá objednat velikost jakou potřebuješ.
Já jsem se z C zvětšila při kojení na F/G a furt jsem zvědavá, jestli se to někdy vrátí zpátky. Doufám, že jo.
Alianana 120332
10.4.2012 20:36:14
Plasťáky nevlastním a kupovala bych je nerada~:-D. Ale je pravda, že první těhotenství jsem odchodila v trekových sandálech, jinak to nešlo. Třeba budou hezky barevný crocsky to nejlepší co obuji.~t~

V prvním těhotenství jsem vlastnila jedny těhotenské šaty, střižený do áčka. Takže jsem byla jak koule nebo jsem nosila natahovací tepláky z litexu a pánský trička.~t~ Teď chci být krásná.
Razivia 93965
10.4.2012 20:34:18
se mi tam nějak přeházely ty smajly, ale to je jedno.
Razivia 93965
10.4.2012 20:33:29
Z mých decentních dvojek se teď během pár měsíců staly (pro mě šílený) hodně plný čtyřky, skoro pětky. Vůbec nevím, jakou podprsenku koupit, abych se v tom moc nemučila a aby mi nepopraskaly prsa. Doufám, že už je s tím růstem konec ~8~, vždycky mi ty dvojky stačily, byla jsem celkem drobná, teď je ze mě vulgárně vypadající tank ~v~. Před těhotenstvím jsem si kupovala podprsenky lehoulince vyztužený. Teď jsem koukala na těhotensko-kojící, ale nezdá se mi, že by to ty prsa "podrželo", je to jen tenkej hadr s kosticema, tak abych je pak neměla vytahaný a popraskaný..? Navíc nemůžu nikde sehnat velikost s obvodem 65, ten mi (zatím) zůstal.
A ještě dotaz na ty, kterým se taky zvětšila prsa na dvojnásobek - vrátilo se to pak do původního stavu?
~x~~x~
Annitta 58510
10.4.2012 19:22:38
Ellí, já mám naopak super zkušenost s Bonprix! a to s normálním i obyč oblečením...třeba rifle mají super... a v tomhle těhotenství jsem koupila v Bonprix super kabát-resp jsem ho koupila z druhé ruky, ale v nabídce byl i letos. Mám fakt veliký břicho- 123cm, přes prsa kolem 110cm. V normálním obchodě mi žádná bunda nebyla...fakt děs....a ta těhu bunda velikostně fakt odpovídá mojí konfekci a přes břicho a prsa luxusně sedí a je i moc hezká...je to takovej ten typ kabátu-parka...je sice tenčí, ale i v těch únorových mrazech stačil tlustej svetr dospod a bylo....
Annitta 58510
10.4.2012 19:18:12
na nohy Crocs~t~ Do ničeho jiného se nenazuju...~;) v normálních botech trpím...
Marie-Ellena 98850
10.4.2012 17:33:51
P. S. A souhlasím s tím, co už tady někdo psal, že v rozměrnějších věcech vypadá těhulka ještě obrovitější. Lepší je se bříškem pochlubit a pěkně ho ukázat v obtaženějším oblečení a ne schovávat v pytlích.
Marie-Ellena 98850
10.4.2012 17:28:34
Při prvním těhu jsem nosila, co se kde doma nebo u našich našlo a je fakt, že jsem furt vypadala jako ve stanu. Druhé těhu jsem si rozhodla užít, ale když jsem viděla ceny nového těhu oblečení, rychle jsem vystřízlivěla. Triček a halenek a tílek, co se dají užít v těhu mám dost. Zbytek řeším nákupy na MMB (chce to jen pořádně oměřovat)- koupila jsem si jedny džíny, jedny pláťáky, dvoje tepláky, jedny Litex šaty, džínové a elastické kraťasy. Snažím se hodně kombinovat s tím, co dům dá, taky se mi líbí vrstvení. Např. kalhoty, obyč. jednobarevné triko s dl. rukávem a na to hezky barevné tílko na špagetových ramínkách. Myslím, že dost v těhu udělá i líčení a doplňky, šperky, boty apod.
Bin bez čárky:( 125795
10.4.2012 13:52:09
dobrá~;)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 1395  [Dalších 1105 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.