| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1395  [Dalších 1335 >>]
TaJ 81121
19.8.2015 0:32:01
To je u každého asi jiné, já jsem měla malé bříško, přibrala jsem celkem jen asi 9 kg a z porodnice jsem odcházela se stejnou váhou, jako před těhotenstvím, později jsem ještě něco málo zhubla sama od sebe...teď, po 7 letech mám pořád stejnou váhu i postavu, mám pár kousků, které jsem měla ještě před těhotenstvím a pořád drží a jsou mi stejně jako tenkrát... Jinak v začátcích těhotenství jsem asi do 3.měsíce nosila svoje normální oblečení - džíny, trička, svetříky...pak jsem si pořídila kalhoty, co měly pružný pás a jednu volnější halenku, jinak jsem nosila to, co jsem měla...syn je březnový a v zimě jsem normálně nosila kabát, který jsem měla před těhotenstvím, dokonce jsem ho i zapnula:-)....jinak jsem taky ráda nosila v chladnějším období delší svetr a přes to pletené pončo...to bylo moc pohodlné...
margotka78 alias shit-roller 108560
18.8.2015 18:46:57
já jsem snad kromě 1 manšestrové sukně s laclem nikdy žádné těhotenské oblečení neměla. Vždy jen volnější halenku, sukni do gumy. Kalhoty jsem nenosila ( teda do toho 5 - 6 měsíce jo, s volnějším pasem i rifle).
Cimbur 64764
18.8.2015 18:36:19
Bokovky jsem nosila do porodu stejný, nějaký kalhoty s kapsou na břiše jsem koupila, na jiné kapsu našila. Koupila jsem si dva velké svetry z druhé ruky, do šatů i tuniky jsem se vešla. Půjčovna si něco od kkamarádek.
Kahlan+5 3069
18.8.2015 18:26:40
Lido, mne posílali domu ve Vrchlabi, když jsem se tam dostavila v den termínu a s porodnimi bolestmi, ze si z nich dělám srandu:-) Do par hodin byl syn venku:-)
Kahlan+5 3069
18.8.2015 18:24:14
Lido, to jsi měla celkem málo, tak si tělo nabralo. Ja zas tak velkou podváhu neměla, tak jsem přibrala 12, 13, 9 a 8 kg...hodně hubnu při kojeni, tak vždycky kynulo miminko a ja jsem se ztencovala:-) Teď řeším, kdy přestat kojit 15mesicni, protože mužu sníst co chci a neztloustnu:-) A ona sama se odstavit nehodlá. Prvni tri se odstavili sami do roka všichni:-)
Marcela a 3 65688
18.8.2015 17:44:09
Ono se ostatním snadno řekne přiber pár kilo. Jenže když to nejde, tak to nejde. Znám to.
Ropucha + 2 120300
18.8.2015 16:57:57
Já bych si na tvém místě pořídila normální netěhotenské oblečení, jen volnějších a nevypasovaných střihů, kde prostě není poznat, jaké máš břicho.
Kdo tě zná dobře, časem to ale asi stejně pozná.
A kdo tě nezná, nepozná to dlouho. Běžné vlastní oblečení lze nosit minimálně do pátého měsíce, i déle, nezasvěcený člověk nepozná nic, pokud tě vyloženě nezkoumá.
Dari79 114243
18.8.2015 16:31:25
Jsem malá-hubená, do normálního svého oblečení jsem se nevešla asi v 8 týdnu, resp. tlačilo, škrtilo... Taky jsem to do konce 3. trimestu nechtěla říkat...

Musela jsem nakoupit nové podprsenky, bez toho to fakt nešlo, ty jsem tedy kupovala některé už kojící (aby to nebyla úplně škoda peněz - to jsem netušila, že se mi za další 2 roky čísla podprsenek změní radikálně ještě 3x :-) )

Své pracovní upnuté knoflíčkové košile a halenky jsem musela opustit, páč bych je přes prsa nezapnula, takže jsem si nakoupila tuniky (netěhotenské) v normálních obchodech. Vydržely mi po celé těhotenství i na kojení, nebo taková ta trička - žabičkové přes prsa, pod prsem splývavé... A šaty podobného typu.

Kalhoty byl největší problém, nakonec jsem si nakoupila vel. 40 (normálně 36) na gumu v pase - takové, co se dají nosit i jako bokovky - vydržela jsem podstatný kus těhotenství a pak po porodu, než jsem "splaskla" - koupila jsem je tenkrát v Orsay, dodnes je nosím jako domácí (díky té gumičce v pasu jsou fakt dobře přizpůsobivé). Taky v Bonprix (je to sice katalog a jsou to šunty, ale já jsem neměla ani moc sil běhat po obchodech, a na těch pár měsíců to bylo dobrý).

Opravdu těhotenské (tj. s takovým tím všitým klínem na břicho) jsem měla jen 2 kalhoty - jedny po ségře a jedny jsem si koupila sama, ve vyšším stupni jsem je unosila slušně.
Lída+2 28136
18.8.2015 16:21:45
mě mladší syn roztáhl pánev tak, že mám větší vzdálenost mezi kostma.....takže vrátit se po druhém těhotenství na svou velikost nemožné, nepřetáhnu to přes kosti na boku....~n~

jinak na váhu jsem se vrátila k nelibosti gynekologa, který trval na nějakých kilech na víc.....nyní je mám a je opravdu po problémech...., že jsem mu to tenkrát nevěřila, blbec
Lída+2 28136
18.8.2015 16:19:24
Jelikož to první na mě bylo vidět až 3 měsíce před porodem maličko, do té doby to na mě nikdo vůbec nepoznal.....tak jsem chodila v běžném oblečení skoro do porodu. (v pase jsem měla totiž 92cm- v den porodu, nevím na co si to ta sestra tenkrát měřila), pořídila jsem si jen nové kalhoty...a nic víc. Půjčila si kabát zimní do A.

A při druhým mě posílali v termínu domů že mám dorazit až bude můj čas.....

Nenosila jsem teda upnuté oblečení, jelikož ho nesnáším, ale zase né nic plandavého....

[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 1395  [Dalších 1335 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.