| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Miluji ženatého muže

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 44753  [Dalších 44673 >>]
Zasjaj. 54917

Re: fair:-)

20.9.2008 0:11:07
Holky, kde je Bosorka? porad jeste na dovce? to je nejak dlouho!!!
Michel7 49093

Re: fair:-)

20.9.2008 0:05:27
Ahoj Zdenko,
jo jsem ta milenka, co si na ni občas urve trochu času. Zatím to tak nechávám plynout, protože jinak jsme dobří přátelé a nikdy jsem se s žádným chlapem tolik nenasmála jako s ním.
Znám u tu Tvoji další zkušenost. Oficiální manžel se chodí domů skutečně jenom najíst, převléknout a vyspat, domácí práce nevykonává. V překladu - dělá pouze bordel a větší než kluci. Píšu oficiální, protože spolu nespíme a komunikujeme pouze na nutné úrovni k zajištění dětí. On žádost o rozvod nepodá a já to hodila zatím za hlavu. Potřebuju v relativním klidu dostudovat. Mám dvě děti 11 a 2 roky. Do toho chodím na částečný do práce. Jestli se to podaří, měla bych v červnu udělat státnice a pak se chystám to začít trochu aktivněji řešit.
Zdenka_ 85224

Re: fair:-)

19.9.2008 23:56:40
Míšo, on i ten vztah na dálku může mít dost různé varianty ;) A záleží, jak Ti ta konkrétní varianta bude vyhovovat. Pokud jsi tajená milenka, která více méně čeká, až si na ní urve trochu času, tak samo o sobě není nic moc :( Ale třeba dva (v jiném vztahu nevázaní) lidé, kteří bydlí řekněme pár desítek km od sebe, mají každý svou práci v místě svého bydliště, a společně tráví víkendy a dovolené, tak to je myslím v pohodě.
Když si vzpomenu na soužití s mým ex, pár měsíců jsem byla opravdu v práci od rána do večera, tak nějaká údržba domácnosti přes týden se nekonala. V neděli večer jsem zanechávala byt uklizaný, v pátek jsem se porozhlídla po tom bordelu, který tam přes týden během odpolední stihnul vyrobit (kuchyň a obývák porůznu pokryté šlupkami od ovoce, obaly od oplatek a brambůrků, volně pohozené tácy s vrstvami drobků z výše zmíněných pochutin ...). Teď mám doma brjagl jen když si ho sama udělám (a když ho nedělám, tak ho nemusím uklízet R^). No tak samozřejmě teď mi dělá doma brajgl batole, ale to je trochu jiný případ. To zase nejsem celé dni v práci a mimochodem to 1,5roční mrně má podstatně větší tendence uklízet než můj ex ...
Prostě mě to docela vyhovuje nemít tu chlapa, který by mi sem akorát chodil přespat, nadělat trochu brajgl, přitáhnout zmuchlané špinavé oblečení (a očekávat nápravu stavu) a vyžrat lednici. Moje gynekoložka to komentovala slovy: "máš recht, chlap doma akorát vydejchává vzduch" :-D
Jasně že jsou chvíle, kdy člověku ten druhý chybí, ale s tím mrnětem nemám zrovna moc času na něco takového myslet ;)
Tragika 61116

Re: fair:-)

19.9.2008 23:56:30
Monty, hodláš snad navštívit specializovanou šipkárnu? Pokud jo, mám tam 20% slevu.
Šipky jsem sic v ruce nikdy nedržela, ale vicemistr Evropy v této disciplíně mi leží u nohou.

Zasjaj,

;((
16.5Salám&Lajka14 5453

Re: fair:-)

19.9.2008 23:50:24
Jsou chvíle, kdy bych raději poslouchala vtipy déle, než Zasjaj nespí skrzevá krmení buněk. ;)
Zasjaj. 54917

Re: fair:-)

19.9.2008 23:50:22
Nano

"jí ŽM řekl" Víš, já si s manželkou docela rozumim, ale Ty se mi taky líbíš, od ní nechci chodit, rád bych si jen s Tebou vrzl...."

tak temer doslova neco takoveho mi kdysi bylo receno. Neprislo mi to blby vubec, resp by me stvalo, kdyby pouzil nektery z vyroku desatera. Navic to, ze ma nekdo rad svou zenu a mluvi o ni hezky mi imponuje.
Tragika 61116

Re: fair:-)

19.9.2008 23:48:44
Vždycky mi byli podezřelí chlapi, co rádi a často vypráví vtipy. Zjistila jsem, že k podobnému ,,bavičství,, inklinujou hlavně ti, kteří jinak nemají co říci.

Zasjaj. 54917

Re: Věrně tvá

19.9.2008 23:44:58
Jaano,
dekuji za optani, zajem o Zasjaj dycky potesi.
Nespim, protoze mam moc prace a blbe nacasovane, musim sklizet bunky a krmit bunky dejme tomu v deset vecer, trva mi to do jedenacti, pak v jednu v noci zase neco, trva mi to dalsi hodinu a pak v sest rano sklizet, tak to nez bych se trmacela domu, spala dve hodiny a pak se nemohla vykopat, tak vopruzuju na Rodine, navic musim neco sepsat do pristi stredy, odevzdavame veledulezity grant ...;((.jednou za tyden nebo ctrnact dni mi to tak vetsnou vyjde, ze nespim
16.5Salám&Lajka14 5453

Re: fair:-)

19.9.2008 23:43:16
Tragiko,
pořád lepší konec než mít foto chlapa uprostřed terče na šipky...
Nana*81 55322

Re: fair:-)

19.9.2008 23:40:53
odbočím, mám sympaticekj vtip:
blondýna v kině. chlapec vedle se nakloní: Dáš mi pusu?
blondýna: Jááá? Dyk sem ti teď vykouřila
chlapec: Mněěěěě?
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 44753  [Dalších 44673 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.