| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rovnátka

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2569  [Dalších 2529 >>]
libik 142094
1.6.2022 13:48:19
Fakt?

No mně přišla právě jako super babička. Myslím, že juniorka se fakt jmenuje nějak od S, nicméně je to dvojordinace, telefonní číslo bude stejné a nevím, jestli si lze zadat výhradně jednu nebo druhou.
luthienka 77117
1.6.2022 13:34:26
Moje zkušenosti s MUDr Aschenbrenerova - jsou dvě a obě šikovné ( máma a dcera). ale starší byla na dítě zbytecne nepříjemná (byl u ni jen na zaskok). Dcera byla vždy příjemná a sikovna. Ale možná se vdala a jmenuje se jinak…
libik 142094
1.6.2022 11:47:11
MUDr. Aschenbrenerová , MUDr. Šámalová (Lochotín)
Dlask 84460
1.6.2022 8:59:47
Máte nějaký tip na ortodontistu - plzeňský kraj co je v pohodě a umí????
wexi 119051
14.4.2022 9:27:45
Jestli si to dobre pamatuju, tak separace byly ty gumove casti co dceri narvaly mezi zuby, aby se behem par dni udelaly mezirky mezi zuby a vesly se kovove krouzky kolem stolicek, co drzi rovnatka. Takze jestli tam ma dite mezirky samo od sebe, asi to neni treba...?
Monika 123907
13.4.2022 22:54:37
Strejda Google:

Fixní rovnátka jsou fixní aparáty, lidově řečeno rovnátka napevno. Skládají z mnoha částí, které jsou přilepené na zuby a sestavené do funkčního celku. Samotné nasazení probíhá zpravidla ve dvou návštěvách. První, tzv. separace, slouží k získání prostoru pro ortodontické kroužky – to spočívá v zavedení separačních gumiček kolem zadních zubů, vše je za chvilku hotovo. Do týdne od separace následuje druhá návštěva, vlastní připevnění součástí fixního aparátu, což trvá zhruba hodinu. Pacient je poučen o technice čištění zubů s rovnátky a seznámen s dalšími úskalími nošení fixního rovnátka.

Chápu to tak, že tvoje dítě dostane ta rovnátka rovnou hned příště. Jinak tomu tedy vůbec nerozumím.
Evžíček 52045
13.4.2022 21:46:53
Ahoj, dítě bylo s babičkou u ortodontistky a přinesli papír, že se příště nasadí fixní rovnátko bez separací…. Zítra tam zubařka asi není , zavolám jí po Velikonocích, ale leží mi to v hlavě, co to vlastně je. Dítěti je 11, asi jde o dolní čelist, nahoře nemá všechny zuby venku. A taky je to podezřele levné. Cca 12 000….. Babička se na nic neptala a já to zjistím až příští týden a leží mi to v hlavě…. Neví někdo o co jde?
libik 142094
4.4.2022 10:52:09
Měl v mém okolí muž kolem 50, nestěžoval si.

A taky se k nim dlouho odhodlávala jedna milá identita z Rodina.cz, snad se ozve~;((
breburda71 89004
4.4.2022 9:53:05
Ja primo ne, ale mela je moje kamaradka, ve veku kolem 30 let, srrovnalo se ji to krasne..nosila je rok nebo.mozna i dele..
TwinVerča 82352
4.4.2022 9:27:11
Jo,
měla jsem. Na ZŠ mi ortodontistka doporučila vytrhnout všechny čtyřky, aby bylo zuby kam tlačit. Tehdy jsem měla rovnátka nasazovací., Nestačilo, na VŠ mi jiná dr. řekla, že buď operace - zkrácení obou čelistí, nebo že to lepší už nebude. Takže jsem šla na operaci a při ní mi rovnou udělali fixní rovnátka a sdrátovali čelisti k sobě (super období...). A pak jsem ty fixy nosila ještě nějakou dobu, dopadlo to super. A jako bonus byl fakt, že mě to nestálo skoro nic, prý jsem měla funkční vadu kousání a platila to pojišťovna
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2569  [Dalších 2529 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.