| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět průdušek - bronchitida

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 836  [Dalších 806 >>]
Lada2 130679
2.4.2016 9:50:57
Přesně tak, může to být alergie. Dcera taky po jedněch antibiotikách zvrací a to je dospělá. Jela bych na pohotovost nechat napsat jiná.
LemonGrass 11939
2.4.2016 8:48:41
Znám, jezdila jsem se starším synem na injekce, jiná cesta nebyla. I když jsme si vše vysvětlili, dohodli jsme se jak to udělá a on se opravdu snažil, tak se mu zvedl žaludek, spustil kašel a tak pořád dokola, nikam to nevedlo, bála jsem se, že se může i udusit.
sylvaina 77406
2.4.2016 8:47:55
Ty tabletky vám zůstaly? Dobrá technika je ukousnout tabletu mezi přední zuby a spláchnout vodou, aby se nedotkla jazyka.
Renies 31518
2.4.2016 8:41:52
Domluvy ani výhružky neplatí, včera už jsem v zoufalství přistoupila i k tomu, že jsme se oblékli, že jedeme na injekci. Atb pak spolkl a v zápětí vyzvracel. Zkusím mu je dnes ještě do něčeho namíchat, ale už je dost velkýma to, aby si to zprotivil i tak :(
sylvaina 77406
2.4.2016 8:34:19
Kamarádka se synem jezdila na ambulanci do nemocnice pro injekční. Přecejen bych se zkusila se synem domluvit, je to už velký kluk. Po hrozbou, že bude muset docházet 2x denně na injekce, se třeba přemluví. Dceři jsem kdysi dávala velmi hořký lék se lžičkou medu. A vysvětlit, že to musí rychle polknout.aby se mu ta tableta nestihla začít rozpouštět. A že to musí s hodně velkým krokem vody. Když to nepomůže, vyrazila bych na tu pohotovost. Asi bych neriskovala, že že zánětu průdušek bude něco horšího.
Kukurice29+3. 116346
2.4.2016 8:31:12
A kupuju si takovou mast co se maze na hrudnik je myslim s matou nebo necim podobnym a hodne mi to v noci pomahalo pri zanetu prudusek i pri drazdivem kasli.
Kukurice29+3. 116346
2.4.2016 8:30:01
Ja bych jela na pohotovost. Nejsem zastance leku, ale kdyz jsou atb treba, tak je dulezite je brat a kdyz po nich zvraci, tak je to k nicemu.
Renies 31518
2.4.2016 8:20:01
Prosím o radu. Syn 8let má od středy diagnostikován zánět průdušek dostal atb Zinnat v tabletách. Ze 4 dávek 2 vyzvracel. V pátek dr. změnil prášky na sirup - jednu dávku syn spolkl, druhou opět vyzvracel. Vadí mu ta hořká chuť a navazuje se mu už při pohledu na lahvičku. Co teď? V noci měl teplotu, stále kašle. Mám strach ho nechat bez atb. Máme jet na pohotovost atb změnit? Děkuji za vaše postřehy, nikdy se nám tohle nestalo, do teď jedl léky v pohodě.
Analfabeta 141613
27.6.2015 12:52:43
Já bych použila černý bez. Nejdřív koupel v co nejvíc teplém, do toho nalít květ černého bezu jen přelitý horkou vodou. Pak vypít hrnek čaje z téhož, lehnout do postele a potit se. A inhalace z černého bezu, ale i jiných bylinek, ty inhalace zmůžou hodně.
Vítr z hor 100046
27.6.2015 7:20:39
Jj, dcera mela pred vanoci dalsi ze svych neslysitelnych zapalu plic. Na RTG ovsem byl. Priznaky - strasne unavena a obcas kaslala.
Ja pred par lety totez.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 836  [Dalších 806 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.