| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 3231  [Dalších 3001 >>]
Sharien 55442
1.5.2013 10:54:42
Lezela jsem s petiletou na urazovce na Bulovce, naprosto super! Byly jsme tam tri dny kvuli rovnani zlomeniny, pokoj pro dve maminky s detmi, chovani sester a vsech super.
Kiky123 136667
1.5.2013 10:48:26
To me nedes!! Spadame na Bulovku a tam bych uz nesla ani s triskou. To radsi podepiseme reverz. Ani nahodouuuu. Podle me vyber mozny je, jen sanitka te odvazi nejbliz bydliste, ne?
Bagr77 131629
1.5.2013 10:44:43
Rozhodně na Karlov, jsou tam skvělí!!!!
Berda-Berda 12477
1.5.2013 10:42:29
a urcite si muzes vybirat? Spadove nekam patrite....

Ja byla pred 4 lety s dcerkou se zapalem plic tyden v Thomayerce, na pokoji dve deti a dve matky, s jidlem, televize. Nijak luxusni to tam nebylo, ale naprosto skvely personal, vsichni moc prijemni a profesionalni. Hernicku jsme nepotrebovali, dcerka mela byt samozrejme v posteli. Stridala jsem se s babi, jezdila jsem nakojit maleho.
Pak jsme jeste jezdili na pendepon, kontroly..., volila bych blizsi vzdalenost od domova.

S druhou dcekou jsem byla 2 dny v Motole, dceri uz bylo ale 6, bylo plno a spat jsem tam nemohla, nabidli mi ubytovnu, ale jezdila jsem domu. Dcerka to zvladla v poho. Pristup byl take profi, ale bylo tam nepomerne vic rusno a tesno. V te Thomayerce byl takovy klid.
Pole levandulové 23006
1.5.2013 10:38:07
JJ, ty Vinohrady muzu potvrdit. Navic jsem tam byla na plastice po uraze s dcerou i primo na JIP. Pokoj jsem mela hned vedle za zdi a kdyz usnula, sla jsem do sve, jak se vzbudila, sestra pro mne zasla. Dceri bylo 2,5 a brzy pochopila, ze nemusi plakat, ze staci rict sestricce a ta pro mne zajde. I kdyz, ja jsem se stejne budila zaroven s ni.
janna001 59890
1.5.2013 10:21:25
Co je zkusit obvolat a zjistit aktuální situaci? Někde můžou mít přeplněno, jinde volno.
fillantropus 129550
1.5.2013 10:17:10
byla jsem moc spokojená při hospitalizaci se zápalem plic v nemocnici Ke Karlovu. Měla jsem vlastní postel a pokoje byly pro dvě matky a dvě děti. V Motole jsme už taky leželi ale to bylo peklíčko, tam jsem spala na rozkládacím gauči a nepočítalo se se mnou s jídlem, takže jsem byla o hladu, nebo jsem mohla nechat dítě samotné (nemyslitelné) a jít se na hodinu projít po chodbách v Motole. Možná se to ale změnilo. Na Vinohradech taktéž matka s dítětem úplně samozřejmě na pokoji, tam je to navíc moc hezký, hezčí než v obou uvedených nemocnicích. Jestli to není na JIPKU klidně bych volila Vinohrady, jsou tam i televize na DVD na pokojích a hezká hernička. Ke Karlovu je taková stará hnusná nemocnice. Na Vinohradech patří ke každému pokoji vlastní WC. V MOtole mají taky vlastní WC.

Kiky123 136667
1.5.2013 10:13:07
Bohuzel to vypada, ze skoncime s nasi dvouletackou v nemocnici pro vlekly horsici se zapal plic. :-( Kamaradka me ted vydesila historkami, jak nemohla byt s ditetem, jak ji posilali pryc u kazdeho zakroku, spala tyden na zidli a tak :-( Dite vystresovane, nonstop brecici... Proto bych se chtela zeptat kam v Praze s deckem do nemocnice, abychom toho byly usetreny??? Mate nekde dobrou zkusenost z posledni doby??? Dekuji moc
Ursus+3 132493
10.3.2013 14:27:05
děti na virové zápaly plic trpí - vždy dostávají atb jako krycí léčbu proti bakteriální infekci, která ráda na virové zápaly plic "nasedá" jako komplikace.

U virového je pak důležité dodržet dlouhou rekonvalescenci, rádo se to bohužel vrací - vždycky je to měsíc doma ~e~
Ráchel, 3 děti 76748
10.3.2013 0:36:23
také jsem měla já i dcera ATB. Sliznice jsou oslabené, takže by se snadno mohla rozvinout druhotná bakteriální infekce, proto se podávají ATB jako prevence. Na viry samozřejmě nepůsobí.
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 3231  [Dalších 3001 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.