| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 3231  [Dalších 2911 >>]
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
21.9.2012 18:22:39
Jani, ano byli jsme na alergologii. Paní doktorka řekla, že dětský organismus opravdu dobře reaguje na ATB a mohlo se stát, že zabraly napoprvé. Podotkla, že naše obvodní dr nerozhazuje atb zbytečně. Dýchání dobré, ecosal už nemusíme dávat a dávku ecobecu můžeme zrušit. Malý je zas čiperný až až....
Jana
  • 
21.9.2012 9:33:09
Shantule, byli jste včera s malým na alergologii? Jestli chceš, napiš co Ti k tomu zápalu u vás řekla. A co malý, je v ok?
Jana
  • 
19.9.2012 0:04:20
Omlouvám se, že jsem vložila 3x, seklo se to.
Jana
  • 
19.9.2012 0:02:07
Dovolím si reagovat, patrně jste nepochopil zcela můj příspěvěk v 19:56, kde jsem psala za sebe - nezobecňuji, píšu za sebe, že bych chtěla poznat lékaře, který skládá mozaiku a to samé jsem chtěla vyjádřit i v následujícím svém příspěvku. Nic nezobecňuji. Na závěr napíšu jen toto, i nemedicínsky vzdělaný člověk dokáže poznat ono "skládání mozaiky".

Inu opravdu dále pokračovat v tomto vláknu je zcela bezpředmětné, dostáváme se do jiných vod než je tématem této diskuse "zápal plic".

Děkuji za odpověď na mnou položené otázky.
Jana
  • 
19.9.2012 0:01:47
Dovolím si reagovat, patrně jste nepochopil zcela můj příspěvěk v 19:56, kde jsem psala za sebe - nezobecňuji, píšu za sebe, že bych chtěla poznat lékaře, který skládá mozaiku a to samé jsem chtěla vyjádřit i v následujícím svém příspěvku. Nic nezobecňuji. Na závěr napíšu jen toto, i nemedicínsky vzdělaný člověk dokáže poznat ono "skládání mozaiky".

Inu opravdu dále pokračovat v tomto vláknu je zcela bezpředmětné, dostáváme se do jiných vod než je tématem této diskuse "zápal plic".

Děkuji za odpověď na mnou položené otázky.
Jana
  • 
19.9.2012 0:01:29
Dovolím si reagovat, patrně jste nepochopil zcela můj příspěvěk v 19:56, kde jsem psala za sebe - nezobecňuji, píšu za sebe, že bych chtěla poznat lékaře, který skládá mozaiku a to samé jsem chtěla vyjádřit i v následujícím svém příspěvku. Nic nezobecňuji. Na závěr napíšu jen toto, i nemedicínsky vzdělaný člověk dokáže poznat ono "skládání mozaiky".

Inu opravdu dále pokračovat v tomto vláknu je zcela bezpředmětné, dostáváme se do jiných vod než je tématem této diskuse "zápal plic".

Děkuji za odpověď na mnou položené otázky.
.kili. 125672
18.9.2012 22:37:27
- "...oponovat ... opravdu těžké potkat lékaře, který skládá mozaiku"

oponujete chybně, a to hned ze dvou důvodů, první je ten, že vycházíte z premisy, že to skládání mosaiky poznáte, druhým je nepatřičné zobecnění - kdybyste napsala, že pro Vás je to těžké, pak by zůstalo jen u té první chyby

Raduza 68805
18.9.2012 20:55:54
Jani, já takovou lékařku mám. Ale těžké to je, souhlas.
Raduza 68805
18.9.2012 20:54:55
Pořiď si ten fonendoskop, je to mnohem pohodlnější. Časem se naučíš rozeznat hodně. Při pochybnostech stejně zajdeš k dr. Mám taky dobrou doktorku, která mě to kdysi ukázala, ale chce to stejně cvik :-). Ale fakt to moc pomohlo, byla jsem tam pečená vařená nebo naopak jsem podcenila kašel.
Jana
  • 
18.9.2012 20:22:42
Bohužel killi opravdu si dovolím nyní oponovat a opakovat se, je opravdu těžké potkat lékaře, který skládá mozaiku.
[<<Předchozích 310] Názory 311320 z 3231  [Dalších 2911 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.