| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pyelonefritida – hnisavý zánět ledvin

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 276  [Dalších 126 >>]
Bára+3♀ 43220
11.3.2010 21:08:34
Tak moje 4 letá dcera právě bere udržovací atb. Byla 6dní v nemocnici na kapačkách, pak měla týden Duracef a ted má na 4týdny Sumetrolim. Každý 3 měsíce bude chodit na utz ledvin, je vedená v nefrologické poradně. zatím je všechno dobrý.
hlavně ji udržovat v teple a snažit se, aby pila aspoň 2 litry tekutin. na rodince je ručitě víc mamin, co mají zkušenosti s dlouhodobou léčbou a rády ti poradí. stejně jako mě~x~ přejeme hodně zdraví!~x~
Moniša 105931
11.3.2010 21:04:13
dcerka měla zánět ledvin ve 20 měsících, byly jsme 4 dny v nemocnici, pak brala asi měsíc antibiotika, teď chodíme občas na kontroly, ale zatím se nám to nevrátilo. Je to už 14 měsíců.
Po zánětu jsou prý děti 3 roky sledované a pokud se nemoc nevrátí, vyřadí je z evidence.
veru+3 101185
11.3.2010 21:03:08
právě, z tý ledviny mám fakt strach.Ani nevím, jestli mi dcera někde přistydla
remus 99695
11.3.2010 21:02:04
Brala jsem léky, čím jsem byla starší, tím to bylo méně, naposledy někdy na základce, to bude v pohodě, uvidíš! Známá má holčičku, ta také měla zánět, bylo jí asi 5 měsíců, od té doby ani ťuk, žádné léky, nic, teď jsou jí tři roky! Známá jí dávala nějaká homeopatika, při tom zánětu.
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
11.3.2010 20:59:33
Já mám zánět ledvin od dětství,asi 9 let a je nepříjemný,beru léky a do konce života už brát budu,2y jsem unikla transplantaci,ale u mě to je asi určitě závažnější než u Vašeho dítěte.
Myslím si že Vás budou nějaký čas kontrolovat a třeba se to podá,držím pěstičky aby to bylo brzy v pořádku~;)
Lassie66 79675
11.3.2010 20:55:44
Léky žádné nebral, jen tehdy ATB.
Lassie66 79675
11.3.2010 20:55:07
Syn měl akutní ZL ve 3 týdnech, byla jsem z toho dost rozhozená - ale nakonec to zvládl, dávali jsme pravidelně moč a zatím se drží. Je mu 18 měsíců. ATB měl pak ještě jednou při nálezu v moči, teď už máme dávat moč jen při teplotách.
veru+3 101185
11.3.2010 20:50:43
Právě jsem se vrátila s dcerou 2 roky z nemocnice se zánětem ledvin. Máte s tím někdo zkušenosti? Trpíte na to často? A jaké léky berete? Prý budem muset chodit pořád na kontrolu ledvin. Díky
Capis
  • 
24.1.2010 23:20:05
Dnes 5tiletá dcerka trpí na opakované pyelonefritidy, první měla v 9 měs., od té doby se jí to opakuje s přestávkami po cca půl roce.... máme za sebou opakovaně sono ledvin,nukleární vyšetření izotopy, mikční vyšetření, 2x vyšetření na dětské gynekologii,opakované pojídání antibiotik (od 3 let ne v sirupu, ale v tabletách - dcera je dnes už přeborník!), loni poprvé jsme spolu byly i v lázních (Bludov), letos jedeme pro změnu do Kynžvartu... Neustále jsem se lékařů ptala, jak předcházet zánětům, bylo mi řečeno, že infekci nejspíš chytá "zespoda", což jsem neustále vylučovala (nechodíme plavat, nemá šanci prostydnout, nechodí do školky kvůli případným vir. infektům, žehlím jí spodní prádlo)... do toho jí kupujeme Wobenzym, Laktobacilky, kanadské brusinky, prošli jsme i léčebnou kúrou Urowaxomu, bylinkovou kúrou od fundovaného bylinkáře...ale nic nepomohlo. Až nyní dcera byla odeslána na přeměření moč. trubice, kde ji zjistili výraznou stenózu - zúžení... takže jí čeká operativní rozšiřování moč. trubice...snad to konečně pomůže, ale mám z toho hrůzu, jsme objednaní k příjmu na FN v Brně Černých polích, na webu čtu o této nemocnici hrůzná story, tak nevím, jak to dopadne.... Zatím mi nikdo nebyl schopen vysvětlit, proč už dcera nebyla dříve vyslána na přeměření moč. trubice, aby se tak předešlo eventuelním dalším infektům...
Janabrenda 103586
3.1.2010 1:22:44
Tento příspěvek nenapovídá o tom,že jste četl, nebo četla pořádně text.
V opačném případě je smutné, když si někdo dělá z nemocných lidí takovou nevkusnou legraci.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 276  [Dalších 126 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.