| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pyelonefritida – hnisavý zánět ledvin

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 276  [Dalších 106 >>]
Jana a Vendulka,Kristýnka 44687
23.5.2009 18:36:17
Sbírám to už asi 14 let a skladuji to normálně na záchodě,ráno to vždy promíchám,odeberu vzorek,nebo více a odnáším do nemocnice,taklhe jsem to dělala i když jsem půl roku ležela v nemocnici a dělali mi to obden.
Kavicka + ♀06 ♂09 56495
23.5.2009 17:40:21
Nám řekli v nemocnici ať dáváme do lednice.
perdita 3248
23.5.2009 16:48:27
Taky v normální teplotě na wc, ale raději bych teda ve zašpuntované v ledničce~;) protože po 24 hodinách už je to:-©
Anezka73 49441
23.5.2009 16:45:10
ano, v normální teplotě na wc nebo v koupelně.
Ája Fíková 26586
23.5.2009 16:33:43
Měli jsme to normálně v koupelně v kanystru.
*S 15300
23.5.2009 16:28:27
Zajtra mám od rána zbierať dcérke moč a na letáčiku je, že sa má po 24hodinách premiešať a vziať vzorka do skúmavky. Nie je tam ale uvedené, či to mám počas tých 24 hodín skladovať normálne pri bežnej teplote alebo v chladničke. Neviete niekto?

V pondelok ideme na odber krvi a berieme aj moč na rozbor.
Smáža - J + D 8532
27.1.2009 14:37:52
Ahojky!

My jsme tímhle prošli ve třech měsících. A přesně jak tu psaly holky, týden v nemocnici s ATB přímo do žíly a to třikrát za den. S tím vyšetření sono a pak domů. A něco přes měsíc jsme měli užívat ATB sirup, bohužel nám se to protáhlo na dva měsíce. Pak kontrola na rentgenu, kůli funkčnosti ledvin a močových cest. A pak kontrola na nefrologii.
Další kontrola na nefrologii za půl roku, se sonem a rozborem moče a další až za rok. To nám pak nabídli další vyšetření, ledvin, opět s kontrastní látkou a na jejich funkci. Když i tohle bude dobrý ( výsledky ještě nemáme ), tak nás už vyškrtnou z registru.

Jinak po celou dobu při každé horečce jsme museli odchytit moč a do laboratoře, jestli náhodou se to nevrátilo.

A jak se ptáš proč a z čeho. Tak mně bylo řečeno, že jsou malé děti na to náchylné. A že u naší malé to prý mohlo být tím, že jak je malinká, tak má tenké stěny střev a tak jí tou stěnou něco prostoupilo do dutiny břišní a holt to ty ledviny vždy odnesou jako první. Tak asi tak.

Na nefrologii nám řekli, že prostě někdo má často rýmu a je na ní náchylný a někdo má často záněty ledvin a je na ně náchylný. A nebo budeme mít jen ten jeden a už nikdy nic jinýho. Tak snad.

Přeji brzké uzdravení!

Smáža
Bal+♂ 48244
26.1.2009 21:40:53
Ahoj můj syn je v péči nefrologie od 7 týdnů,prodělal též zánět ledvin asi 5 dnů jsme byli v nemocnici a pak bral dlouho době sumetrolim.Prošel několika vyšetřením aby zjistili jestli se mu nevrací moč do ledvin a pak ještě na funkci ledvin.Teď má 19 měsíců,zánět od té doby neměl,vyšetření dopadla dobře,máme přijít za dva roky.Vždycky když má ale teplotu nosím k dr vzorek moči a ta jej pro jistotu posílá do laborky.
Tímhle trpí mnoho dětí co já vím,je to nepříjemné ale důležité projít vyšetřením.Přeji jim aby se to už neopakovalo.
Lenka & Elenka 88775
26.1.2009 20:54:05
Tak můj syn dostal zánět ledvin ve třech měsících.Kdyby to měla vrátit zpátky asi by k tomu nedošlo.Měl asi 3 dny uplně zelené stoličky takovou smradlavou páchnoucí pěnu.takže dostal zánět ledvni vnitřkem z trávicího traktu.Dostal nějakou bakterii bud ze vzduchu nebo s kojeneckého mlíka - prý taky může nebo prostě s dudlíku kdo ví. A pak to jelo.Byli jsme v nemocnici 14 dní poté pod kontrolou na neurologii.Dělali mu taky vyšetření reflexní látkou.Naštětsí v pořádku.Potom ale časté vyšetření moče a v něm pořád bakterii na hraně léčéní.Pak jsme zjistili proč až mu šel přetáhnou lulanek a pořádně se čistil tak to skončilo .Prostě měl bakterie nalepené vevnitř a ty šly dále do moč. cest a když čůral tak je samozřejmě vyčůral.Tak pa a neboj všechno bude dobré. Lenka
Judina+Ríša 3/06 + Eliška 3/09 88684
26.1.2009 20:30:32
Jo jo je to přesně jak píše Mab, malý si zánět prodělal v 9 měsících, v nemocnici jsme byli 16 dnů, asi po měsíci jsme šli ještě na vyšetření ledvin, to jsme musely být 1 noc v nemocnici, protože mu zaváděli trubičku do močového měchýře a byl na rentgeně, pak jsme šli ještě na dlaší vyšetření asi po půl roce kde malému stříkly do žil jakousi izotopní látku a po 2 hodinách kontrolovaly jak se mu vylučuje z ledvin. Jinak po každé viroze si dr. kontroluje moč v mikroskopu a občas posílá moč na bakterologii do nemocnice kde ji vyšetří.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 276  [Dalších 106 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.