| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Problémy s nehty

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 859  [Dalších 819 >>]
Beat 107867
4.11.2023 19:10:57
Ropucho, fakt asi od 10 let jsem resila nehty. Vyrostla jsem na domácí kvalitni zahradní stravě . Nehty jsem měla vždy blby. Jedine v těhotenství se to na chvíli zlepšilo, pak zas bída. Ruzne oleje, a kdeco..Až teď ten kolagen mi pomohl. Přitom pleť mám cely život dobrou, i teď po 50 takovou vypnutou, jak říká dcera - nacucanou~:-D.. a dneska jsem dostala kompliment, ze pry zářivou.. Takže tam ten kolagen sám je, jen do těch nehtů nějak bez pomoci nedotekl.~:-D
Evelyn1968,2děti 6269
4.11.2023 18:42:40
Na p-shine chodím, ale nic moc, cukrovka mi láme zuby, říkala zubařka, i nehty, zuby mi vadí víc.
Ted beru vápník, četla jsem, že tu moji chuť na smažené způsobuje jeho nedostatek, tak uvidím. Třeba zabere i na nehty.
Nejvíc mi pomáhá léto, sluníčko a to, že nejsem v práci a nemeju si u dětí každých 5 minut ruce~d~. To se vždycky paní manikerka raduje:-).
Jojona 24583
4.11.2023 12:54:46
Skeletin od Energy. Je to na klouby a i nehty se mi zpevnily. Vlasy nevím, mám je krátké.
Ropucha + 2 120300
4.11.2023 9:38:02
"Koukám, že kolagen je evidentně velký business."

Evidentně.
Přitom je otázka, nakolik je prokázané, že když člověk zkonzumuje kolagen, tělo s ním naloží tak, jak si představuje, tedy opraví zrovna nehty nebo klouby... Kdo ví, jestli ten spolykaný kolagen tělem neprojde bez využití.
Ono je spíš potřeba, aby si tělo vytvořilo svůj kolagen tam, kde má.
Stáňa * 7932
4.11.2023 7:19:07
Na manikúru p-shine jsem chodila, ale na nehty mi to vůbec nepomohlo. Chodím na ni občas stale, ale spíš kvůli tomu lesku.

Mne pomohlo zazracne az to zelezo. Prostě každý jsme jiný. Ale díky za tip na colagen. Mám jiný, už mi do hází, tak si příště koupím tenhle.
Koukám, že kolagen je evidentně velký business.
apo-lena 159305
4.11.2023 6:46:40
Vývary dělám roky, používám je pro vaření pořád i do rýže apod. Nehty mám hrozné, měkké, praskají mi do masa. Mám je špatné od mala. Potravní doplňky mi vždycky zlepší vlasy a na nehtech není vidět nic.
Beat 107867
4.11.2023 6:19:07
Mosie P shine je dobry, ale nepomahal mi tolik. Sililevo je skvely, ale jak jsem přestala natirat, blbe nehty byly zpět. Ale jinak je to krome kolagenu nejúčinnější věc, co jsem měla. Alw twn Tozax beru sem tam asi rok, prvni měsíce pravidelně teď už ne, a nehty mám porad skvěle. Plus to je i na vlasy a pleť.
Mosie 155090
3.11.2023 22:53:59
Na nehty mi zabral "lak" Sililevo. Je to léčivý přípravek, natírá se večer a lak to vlastně není, do nehtů se vsákne. Je v něm organická forma křemíku z přesličky. K tomu nějakou želatinu a Methionin (brala jsem a nikdy nepřibrala).
Další dobrá věc je manikúra p-shine, ta pomůže dost rychle. Je dobré se na to objednat do nehtového studia, je to trochu složitější manikúra, ale je to to nejlepší, co jsem kdy na nehtech měla. Časem jsem si koupila celou sadu, stojí kolem 700 a po týdnu - dvou si ji dělám sama. I když jsou na you-tube návody, jak ji udělat, je lepší jít aspoň napoprvé do salónu, kde je zkušená manikérka.
kachna_ 144932
3.11.2023 21:13:43
Sice po něm netloustnu, jak někdo psal výše, ale nehty se mi třepí furt stejně. Vlasy super, kůže nevím, růžovka fut růžoví, ale můžu používat něco na její zakrytí.
Beat 107867
3.11.2023 12:06:22
Inko ano. A hnusne to není. Rozpusti se to ve vode a chutná to podobne jako coldrex.. proste voda s příchutí pomeranče či ceho. Bez te lékové příchute. Mně to neva..Já teda miluju vyvary a dělám je, ale evidentně mi nepomahaly
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 859  [Dalších 819 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.