| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : OSVČ a podnikání

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 10902  [Dalších 10782 >>]
Sio 140384
28.12.2021 19:35:32
400 za lekci/dítě, byly tam 2 děti. Něco jsme myslím kupovali, aby měla svoje, ale nejspíš jsme nemuseli, jen to chtěla, zbytek pomůcek/materiálu poskytla lektorka.
magrata1 95172
28.12.2021 19:33:04
Já počítám 60 min., lekce mí 120 min. Za 90 min. se toho moc nezvládne.
Vítr z hor 100046
28.12.2021 19:31:40
Aniz bych znala ceny, vim, ze lidi dnes za pripravu na talentovky zaplati ledacos, protoze vytvarna skola je cesta k maturite pro deti, ktere treba topi matematika apod.
Zni to mozna zvlastne, ale berou to tak, ze vytvarny obor je cesta k maturite, ke vzdelani. Cili plati jak individualni dlouhodobe kurzy (nekdy i vicelete, proste od chvile, kdy se zacne jevit vytvarka jako cesta), tak hasici, kdy je treba neco rychle naucit a dat do kupy portfolio, nebo letni tabory s vytvarkou.
Myslim, ze tu mas velky prostor k seberealizaci :-)
neznámá 91073
28.12.2021 19:30:52
Žiji v chudém kraji, fakt nechápu platy, o kterých se bavíte vedle.
Já bych za takovou přípravu dala 200-300 + částečně svůj materiál.

TeĎ jsem dohledala inzerát z mého okolí, vzdělání podobné jako má Magrata, nevím jak je to s materiálem. Cena 200Kč hodina.
77kraska 132593
28.12.2021 19:30:52
Termix, ja myslim, ze ty nase rodile mluvci se pripravovaly minimalne...bud neprinesly nic a byla to cista konverzace - jake byly Vanoce, jake byly jarni prazdniny atd. - nebo prinesly jen neco malo a pak to s detmi cetly a povidaly si o tom....ale my jsme s tou druhou matkou chtely JEN konverzaci, nic psat, nic cist, toho mely ve skole obe mraky (jazykova zakladni skola)....chtely jsme, aby slysely rodilou mluvci a hlavne, aby samy hodne mluvily....a v tom to vysledky melo neuveritelne...probihalo to cely rok dvakrat nebo trikrat tydne

odmena byla bez faktury...a tem rodilym mluvcim nevadilo, ze pojedou do sirsiho centra....obe ucily dopoledne v nejake skole a odpoledne chodily na takove hodiny jako u nas

navic to byly mlade holky, ktere to tady v CR mely na par let, nez pujdou delat neco seriozniho nebo se vrati ke studiu...nemusely z toho zivit rodinu a mit to jako praci do duchodu...byl to spis jejich zivotni styl
angrešt 114837
28.12.2021 19:29:37
Termix, Ty máš ceny nízké a budu ráda, když nám je zvedneš ~s~

A jinak ještě mi došlo, že se tu možná mísí vnímání hodiny jako 60 min a hodiny vyučovací jako 45 min. To pak s tím číslem míchá. Myslím, že u kurzů se většinou počítá na vyučovací hodiny, ne? Aspoň já to tak mám.

400 pro dva lidi za 2 vyučovací hodiny celkem mi přijde taky strašlivě málo, to tak doučování studentem na ruku.
Termix 105545
28.12.2021 19:25:28
Tak přiznám, že 400 za 90 minut za dvě děti bych nedělala ani bez faktury. Těch 90 minut výuky totiž ještě musí zahrnout čas na přípravu. A už nedojíždím za nikým. Teda dojela bych, ale dnes bych si ten čas naúčtovala. Nicméně tohle řešit nemusím. S online životem šetříme čas všichni. Já i studenti.
Termix 105545
28.12.2021 19:21:59
A protože chci učit děti normálních lidí, musím držet ceny na uzdě. Nicméně na Facebooku na stránkách pro soukromé lektory lektoři uvádí i trojnásobné ceny proti těm mým. Jsou to výjimky, ale dvojnásobek je běžná sazba. To bych neuměla.
Krásné konferenční stolky od českých ověřených obchodů
77kraska 132593
28.12.2021 19:18:21
nevim, jak vytvarka, ale my jsme platili dceri + jeji kamaradce hodiny AJ s rodilym mluvcim, jeden rok za hodinu 300 Kc a dalsi rok za hodinu a pul 400 Kc, celkem za dve deti.....dve holcicky na jednu rodilou mluvci, ktera chodila s nam domu, cenu za kopie materialu atd. si nesla sama lektorka...Praha a je to uz asi 5 let...dneska by to bylo drazsi
angrešt 114837
28.12.2021 19:12:46
Kat, děkuju :) Mě to vlastně určitým způsobem baví, ta proměnlivost, po 16 letech s jedním zaměstnáním :) A na druhou stranu to není zas taková míra nejistoty, aby to na mého muže nakládalo nějakou neúměrnou zodpovědnost za rodinné finance. Jen prostě zrovna teď aktuálně bych se k pravidelným výtvarným lekcím po 400 - 500 Kč neuvázala, to možná až uvidím, kolik peněz budu mít od ledna, takže plně chápu, když to někomu přijde jako vysoká cena - není vysoká objektivně vzhledem k nabízené magrátině odborné činnosti, ale může být vysoká relativně, vztaženo k osobním možnostem, no :)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 10902  [Dalších 10782 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.