| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 21993  [Dalších 21573 >>]
*Hany 30864
5.3.2023 19:38:37
Asi už jsi rozhodnutá. Souhlasím s tím, že fyzika bez matiky je velmi náročná.
Jahala. 89330
5.3.2023 19:07:14
Z toho hlediska je dobrá i ta fyzika, protože na běžné škole s 2 třídami b ročníku ji fyzika udělá cca ten půl úvazek, ale zároveň bude pro ředitele velmi zajímavá pro to aby jí zaměstnával.
Mr. Miçkey 124689
5.3.2023 18:55:02
Ciste z logistickyho hlediska bych si v tom pripade udelal apropaci z jinyho predmetu, kterej "muze ucit kazdej" (treba zsv/rodina vychova). Protoze s matikou/fyzikou dopadnes pravdepodobne driv nebo pozdeji tak, ze budes ucit hlavne matiku s aprobaci a vytvarku "kdokoli", protoze radeji ozeli aprobaci u ucitele vytvarky nez m/f. Z druhou aprobaci z "nedulezityho" predmetu, pokud prijde nekdo s aprobaci matika/ zsv (dejepis/zsv, zemepis/fyzika... jakakoli kombinace dulezity+ nedulezity predmet), dostane on ten dulezity a tobe zustane kombinace zsv+ vytvarka (zsv je predpokladam min vyucovacich hodin nez matiky, ne?). Proste pokud nechces vzdat "nedulezity" predmet, nedelej si aprobaci z jinyho "dulezityho", protoze ten driv nebo pozdeji prevazi na ukor toho druhyho. A vyssi uplatneni budes mit i s druhou aprobaci z nedulezityho~:-D

Teda doufam, ze se ted nikdo nebude vozit na dulezitych ci nedulezitych predmetech, pro zjednoduseni jsem tak nazval predmety, u kterych reditelum pravdepodobne vic ci min zalezi na aprobaci.
Martina, 2 kluci 15942
5.3.2023 18:17:11
Magrato, já mívala obvykle dvě třídy matiky (10-12 h), do zbytku úvazku chemii, vždy rodinnou výchovu či výtvarku ve své třídě, abychom spolu pobyli.
Pak jsem měla dva roky 4 třídy matiku (24 h), což bylo peklo (dobrovolné, chtěla jsem si to vyzkoušet), které nechci zopakovat.
Rozumný ředitel si tě bude hýčkat ve dvou, max třech třídách na matiku, myslím.
magrata1 95172
5.3.2023 17:11:31
Studium je zábava, úklid a pod. otrava. Vybírám si to lepší~t~
Okolík 129526
5.3.2023 17:05:30
Vybrala bych si matiku. Fyzika bez matiky je na houby a mnohem náročněji se učí (pomůcky, pokusy a tak). Zejména, když to není tvoje srdcovka. Pravda je, že fyzikářů je málo. Matikářů ale taky, úvazek bys měla určitě naplněný 👍
Z hlediska uplatnění mi čj připadá "nejhorší", ale brzy tomu tak možná nebude. Po tom avizovaném údajném zvyšování platů učitelů možná budou chybět všechny aprobace ...
K_at 121378
5.3.2023 17:00:33
Magrato, kde bereš tu sílu? Ty bláho.
magrata1 95172
5.3.2023 16:49:50
Ta matika je mi sympatičtější.
magrata1 95172
5.3.2023 16:49:00
Mám trošku strach, aby mi pak nechtěli vzít VV a šoupnout ji komukoli. Na bývalé škole teď učí VV asistentka. Já chci tou VV rozvíjet kreativitu dětí, nejde mi až tak o líbivé nástěnky. Nechci vyměnit VV za celý úvazek jiného předmětu, chci doplnit úvazek jiným předmětem.
Yuki 00,03,07 49504
5.3.2023 16:48:25
a k výběru
brala bych matiku, na fyziku potřebuješ spoustu pomůcek, každá škola je nemá, fyziky je ve srovnání s matikou pár hodin, časem se možná budou měnit předměty a jejich rozložení, fyziky se to dotkne určitě víc než matiky

pro úvazek je matika rozhodně lepší
[<<Předchozích 410] Názory 411420 z 21993  [Dalších 21573 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.