| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 21993  [Dalších 21393 >>]
babi_ 48341
19.1.2023 19:34:04
Píšu znovu lépe a stručněji:

Z pololetí a konce roku, nikoli maturitní.
vlad. 38059
19.1.2023 19:32:01
Prosím o radu - co se rozumí pojmem "výroční vysvědčení" při vyplňování přihlášky na VŠ?

děkuji ~x~
monam 158013
12.12.2022 13:27:55
už je pozdě, ale děkuji :-)
Blanče 42184
12.12.2022 13:18:18
Monam už asi pozdě, že?
monam 158013
11.12.2022 15:15:07
Nenašel by se někdo, kdo by mi pomohl něco rozklíčovat? Zítra musím odevzdat nějakou práci a ztratila jsem se v tom.... pro znalého je to otázka pár minut
Půlka psa 24064
6.12.2022 9:00:53
"Druhý porod v téže pražské nemocnici, jen o 6 let později a jako ing. a byl to fakt velký rozdíl"

No jo, ale v tomhle případě nemůžeš vědět, jestli je to titulem. Malý vzorek. Ke mě se zase chovali daleko líp při porodu bez titulu než pozdeji s titulem. Ačkoliv mi říkali "paní inženýrko, roztáhněte nohy", tak předtím byli ve stejné nemocnici milejší. Tipnu si, že důvodem je jiná směna, jiný persál a ne titul.
Markéta.. 32122
6.12.2022 8:11:59
Jo, mám pocit, že hlavně doktoři se z těch titulů můžou podělat. Poprvé jsem rodila ještě bez titulu a chovali se ke mě velmi povýšeně až arogantně. Druhý porod v téže pražské nemocnici, jen o 6 let později a jako ing. a byl to fakt velký rozdíl. Bylo mi za ně až stydno. A nedávno i v čekárně na kožním - pan Vokurka, paní Vopršálková a paní inženýrka Vomáčková.... S mým ekzémem nemá titul naprosto nic společného, ale prostě si na to takhle hrají ~d~
Lucie (+3 zlatíčka) 80921
5.12.2022 12:20:16
Tak jsem si musela vygooglit, co je to bcA. To ale není běžný bakalář, osobně si myslím, že je správně, že ho uvádíš, a také si myslím, že je logické, že původní učitelka, která má titul Mgr (nebo jak), původního bakaláře neuvádí. Dle mě titul bc je směšný, pokud mám titul "vyšší" (bc a následuje Mgr). To ale není tvůj případ.
Půlka psa 24064
4.12.2022 23:26:07
S tatinkem je to vtipný. ~:-D

Mé mamice zase lékaři říkají paní doktorko. Je doktorka filozofie, ale příležitostně chodí do nemocnice pracovně. Před pacienty ji lékaři oslovují paní doktorko, jak kdyby k nim patřila, ale přitom je všem těm pacientům evidentní, že o zdravotnictví ví úplný houby. Podle mě to ty chudáky musí i dost děsit, když si představí, že je tam léčí někdo takovej bez nejmenší špetky vědomosti v oboru. Máti i jim i říkala, jestli by jí nemohli oslovovat raději paní Vomáčková, ale nejde to.
Muumi 41406
4.12.2022 22:44:52
Chichi, já měla takovou historku s vlastním otcem. Měla jsem s ním sraz v Motole, kde zkoušel mediky. Přišla jsem, zaklepala u sekretářky, že jdu za panem XY. Načež jsem dostala děsnej sprdunk, že snad za panem profesorem, co si to dovoluju a vůbec co to jsem za studentku, že jdu tak pozdě a že pan profesor už končí. Já úplně opařená vykoktala, že jsem jeho dcera. Sekretářka okamžitě otočila a začala mi nabízet čaj nebo kávu:) Tak to byl trapas na ntou, ale fakt mě nenapadlo si vlastního otce žádat s titulem...

Méně humorné bylo, jak neuvěřitelně hnusně se ke mně chovali v nemocnici, kde mi leželo dítě (tomu byste nerozuměla, nejste zdravotník a podobné kecy - tak mi to mají teda vysvětlit adekvátně). Bohužel část zdravotníků se o tituly zřejmě zajímá proto, aby věděli, jestli s pacientem mají mluvit jako s úplným, nebo pouze částečným debilem:(.
[<<Předchozích 590] Názory 591600 z 21993  [Dalších 21393 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.