| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 620] Názory 621630 z 21993  [Dalších 21363 >>]
Dooly. 12201
3.12.2022 14:55:35
Rodinova,zrovna nedávno sjem vzpomínala,jak si strejda kdysi,ještě za komunistů dal na dveře Ing. A příjmení. Jeho bráchove se mu za to všichni smáli a v rodině už se mu prostě neřekne nikdy jménem,pro všechny je " inženýr "

Ale prý to tak tenkrát bylo normální..
Yuki 00,03,07 49504
3.12.2022 14:44:05
Gabi, jeden můj kolega má taky těch titulů víc a vybral si mgr jako ten nejvhodnější pro školu, když už ho potřebuje použít
Gabi.Zlopocasna+3 149996
3.12.2022 14:41:29
To je moc fajn, já používám pouze jeden, vztahující se k pedagogické praxi.
Trošku mě to zarazilo u známého, který jsa odejit z univerzitního prostředí, zakotvil na ZŠ, a v realu ma tři tituly z 3 oborů i Phd, tak na školním webu má uvedeno pouze Mgr.
Už týden nad tím přemýšlím, zda je to proto, že škola nechce, aby se vyvysoval nad kolegy, či proč. V univerzitnim prostředí užíval vsechny...
Gabi.Zlopocasna+3 149996
3.12.2022 14:33:53
~s~~s~~s~
Rodinová 140078
3.12.2022 14:20:37
Jj, ono s lidmi vzdelanymi v zahranici a zahranicnimi kolegy cele uzivani titulu v Cesku bere ponekud za sve.
Predpokladam, ze vetsina mych zahranicnich kolegu ma nejakou VS, titul nepouziva nikdo a kdyz si k podpisu cesky kolega svihne treba ing., vsichni koukaj jak vrany~:-D
Yuki 00,03,07 49504
3.12.2022 13:42:36
my jsme před pár lety přestali ve škole tituly psát kamkoliv veřejně, důvodem bylo to, že jsme v tom sami měli trochu zmatek, kdo používá Mgr a kdo Ing, přestože má ještě k tomu třeba ten Mgr taky, případně PhDr, to ani lidu nevěděli, co tu vlastně je, potom přišel kolega studující, měl už Bc, pokračoval, ale pro veřejnost to vypadalo, že má jenom Bc a měl by přece mít větší vzdělání, tak jsme to přestali psát

teď máme studujících několik, nikdo zvenku nemusí vědět ani kolik jich je, aní kdo to je
navíc Mgr je tak univerzální, že stejně není poznat, když by matiku učil absolvent filosofie

syn studuje matematiku v zahraničí, až dostuduje, bude mít umělecký titul 😁 prostě to tak ta univerzita má už stovky let, proč by to měli měnit
to by bylo pozdvižení, kdyby umělec učí matiku 😁
Ruth 147384
3.12.2022 13:25:21
Vždyť ti odpověděli ti nejdůležitější - děti.
Oni tě berou.
Máš před sebou to nejlepší. ~x~
Blanče 42184
3.12.2022 13:12:47
Magrato to je pěkný. Já si myslím, že osobnost učitele, pokud dotyčný na to má, dokáže strašně ovlivnit dítě či studenta. Dřív se říkalo "studoval jsem u XY". Ale souvisí to s tím, že učit bylo prestiž, ne druhá volba, jak to dnes bohužel často je:-(. Jinak jsem aktuálně z pedagogů zas dost nešťastná, táhla jsem teď jako záskok nějaký cvika na pajdě a lidí, kterým bych svěřila dítě nebo vnuka do rukou bylo z těch šedesáti tak na prsty jedné ruky:-(. To, že když dostanou jednoduché zadání, navíc s tím, že v případě, že to odevzdají v rozumné kvalitě mají 60 materiálů pro vlastní výuku a nebudu je jinak moc buzerovat bude bráno jako moje slabost a někteří to pojmou systémem CTRL C, CTRL V mě dost nasralo a hlavně odradilo od toho tuhle práci ještě někdy zkoušet:-(.
LadyP 42915
3.12.2022 12:17:01
Ano, jsou strašně důležití, každý dobrý je velkým přínosem. Štve mě, jak se ve školách k výchovám přistupuje a že je učí diletanti jako já.
magrata1 95172
3.12.2022 12:12:33
Já to píšu jen v pracovním styku (do životopisu a pod.), ani v běžné pracovní komunikaci to nepíšu, to mi přijde ujeté. Ale na štítky u kabinetu se to teda píše a do rozpisu zaměstnanců, co je na webu školy.
[<<Předchozích 620] Názory 621630 z 21993  [Dalších 21363 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.