| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Umělé oplodnění nám nevyšlo

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 22697  [Dalších 22657 >>]
janulka82 29119
18.6.2012 9:01:42
Neli díky~x~
Jojo, snad i Daba, ale já věřím, že s jiným a hlavně lepším chlapem!
nela+3 87352
17.6.2012 21:05:50
Tý brďo, Janulka taky, moc moc gratuluju~g~~;((~:-D

Tak to se ještě Daba určitě dočká~;((
Michaela83+1 55331
16.6.2012 10:12:42
Ahoj, omlouvám se, že se lezu, ale občas jsem si k vám přišla pro radu.

Všem úspěšným snažilkám moooc gratuluju!!! Vidím, že nakonec diskuze nabrala ten lepší spád~g~.
Hana + 2K+EDOUŠEK+VIKTORKA 48531
15.6.2012 23:13:11
Já teda zírám, tady už každej maká na druhým~e~~e~~e~

Je mi líto, že to nevyšlo, ale snad příště~6~~6~ A obě doma, to teda kloubouk dolů~R^~R^

Já měla dnes kontrolu a zatím dobrý. Tu placentu doktorka moc neřeší, prý má ještě plno času, aby se posunula. Tak uvidíme~;)
Silva81+chlapeček 104438
15.6.2012 22:03:34
Ja uz Taky psala na maminkach, kde jsem na to uplnou nahodou narazila - tak jeste dodatecne strasne moc gratuluju i Janulce. Je to proste super, nakonec jsme se vsechny dockaly. ~s~~s~~s~
Janulko, obavy chapu, mela jsem to stejne, taky jsem se porad neceho bala, proste mi pripadalo nemozne, ze jsem se konecne dockala, ale zpetne toho lituju - mela jsem si to vic uzivat. No jo, po bitve je kazdy general ~t~

Tak si aspon uzivam kazdy den s malym, v kvetnu mu byl rok a kazdy den premyslim nad tim, jak ohromne stesti mame, ze mame tak uzasne dite. ~;((~;((~;((
I u nas se zadarilo prirozene, ale před tydnem to skoncilo samovolnym potratem. Ale jak pise Bobik - jsem v pohode, verim, ze se jeste zadari, ale pokud to nevyjde, budu si uzivat toho, co mam ~s~~s~

Vlastne ta puvodne pesimisticka diskuze vubec nevypada spatne - s tim, jak to dopadlo ~g~.
Skoda jen, ze se Daba nedockala druheho ditete....(Prozatim)~;)
Bobík* 31283
15.6.2012 21:34:41
Janulka moooc gratulujem aj tebe~x~ som rada, že sa postupne každá dočkáme vytúženého uzlíčka ~s~ ja moc často nenakukujem, pri malej moc času nie je, a teda dočítať, to u mňa nehrozí. Na maminkách už vôbec nie, lebo tam to fičí....

Ja som už doma a som v pohode.....
janulka82 29119
15.6.2012 19:25:42
Bobí, no, já jsem měsíc za Takynkou, takže dnes jsem začala 20.týden - jak se vedle na maminkách odtajnila Takynka, tak jsem šla taky s ravdou ven:). Je to z 5. pokusu, 6.transfer, takže z ketu a já moc moc doufám, že to doklepeme do konce~p~ Pořád se bojím, moc si to neužívám, ale pevně věřím v ten malej uzlíček na konci!
A Tobě přeju, aby to klaplo s prací a s tím dalším mimi máš pravdu - koukala jsem na dlouhodobky, i Far se dočkala a taky mezitím měla myslím potrat - nedočítám pravidelně, ale občas mrknu na lidičky, se kterýma jsem tu v roce 2004 začínala na snažilkách
Bobík* 31283
15.6.2012 16:21:22
Janulka, hej, hej, je to super, ale ja už s inou možnosťou ani nepočítam. Buď sa zadarí prirodzene, alebo ostaneme pri jednej krásnej a hlavne Zdravej dcére. My sa máme inak dobre, malú sa snažím si užívať. Od augusta sa mi rysuje práca, tak by bola s ňou moja mama. Behá už mesiac sama a hlavné je, že na predčasniatko má všetky výsledky super~s~ a ty ako?
janulka82 29119
15.6.2012 13:33:31
BOBÍ, ale tak super, že se to povedlo opět přirozeně!!!!Moc držím palce, aby to na další pokus vyšlo až do konce! A jak se máte?
ester 101879
15.6.2012 12:17:49
ahojky,sem tam nakukuji,ale už tu nikdo nepsal(((popravdě jsem právě vyhlížela co Taky)))) moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc ti to přeji!!!!!!!!!!!!!! a jsem ráda,že jsi to nevzdala!!!

Edvi,tak už to máš za pár)))hezky jste to zvládli až do konce....potom pošly fotečku!!!

Bobíku,to mě mrzí,ale hlavu vzhůru a toho sourozenečka se dočkáš!!!

Ben a co ty jak se máte??

Bysto a co ty a malej?

a jak je na tom Daba??

jinak o nikom nic nevím(((jinam nechdím)))

je to šílený jak to letí(((malej má 3.7. 1 rok((( a zastavit se to nedá

moc se opatrujte a budu ráda,když někdy něco písnete)))
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 22697  [Dalších 22657 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.