| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Farmář hledá ženu

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 359  [Dalších 289 >>]
fisperanda 60761
21.3.2014 21:25:19
Jako ve všech reality šou je to přehlídka toho nejhoršího. Upřímně nechápu, o koho tam ty ženský bojujou. Nebo v případě té škaredé farmářky s knírem, o co tam bojujou ti chlapi ~:-D
Eva + Klárka2/07 93216
21.3.2014 21:03:12
spravit zuby? a kde by na to vzal? tys neviděla, v čem bydlí? ~e~
25.12Ali.......14 97620
21.3.2014 20:33:04
Koukáte na Farmáře? Koukám, že už vypadla Katarýna - jak se vám líbila? Já vůbec nechápu jak si jí ten farmář mohl vybrat do finále - tak drškatou nepříjemnou ženskou..... br......

Jak se Vám líbí Pavel? Nechápu proč si nenechá spravit zuby - na toto se nedá koukat......
DaVinci 49945
10.3.2014 15:59:10
Canteto, určitě je TV plná exhibicionistů a lidí, kteří pro prachy udělají vše, ale zrovna českej Farmář je ze seznamovacích show nejúspěšnější. Za tři série má na kontě, tuším, 2 dlouhodobé svazky a 3 děti.
idaho
  • 
10.3.2014 15:50:10
No hlavně že jsi zdůraznila že to sledujes kvůli nude:-):-):-)abys nebyla odsouzená:-):-):-)


...j.a.s... 81911
10.3.2014 12:02:57
Bych řekla, že maximálně dostanou nějakou symbolickou odměnu. Hodně z nich říkalo, že si musí zajistit dovolenou po svém. Těžko říci, zda dostávají takovou odměnu jako ve Výměně manželek, kde ten pár získal 50 tisíc. Vlastně na konci dostanou Zepter hrnce ~5~ Ty dvě blondýny tam beztak znova vzali kvůli větší sledovanosti.
MarMat (+2) 113943
10.3.2014 11:34:20
Nevím jak v ČR, ale možná je to podobný jako SK
http://www.cas.sk/clanok/224148/z-farmara-3-je-lukrativny-biznis-joj-zvysila-statkarom-gazu-na-2-000.html


:) Farmář hledá ženu
Canteta 131617
10.3.2014 11:10:19
Z nudy jsem se minulý týden podívala na netu na nové díly Farmáře. Marodím, takže se nudím. A napadlo mne, jestli někdo neví, jak je to placené. Když vnutili tu hysterku z minulého dílu zase nějakému jinému farmáři, tak to asi není jen tak. Jen tak by si ji nebral, když ji vůbec nechtěl. Je mi jasné že je to jen show a o žádné vztahy tam nejde, ale tohle by mne zajímalo. Že to za to stojí jí i jemu. Nebo si ji Prima vybrala sama kvůli sledovanosti?
x x 15263
14.2.2014 8:24:46
No tak zrovna pavouci mě na vsi zvlášť nepřekvapují, likviduju je pořádně a stejně jich máme furt plné přízemí a pavučiny udělají přes noc takové, že to vypadá, jako by se měsíc neuklízelo. Prostě dokud jsou v baráku škvíry, tak pavouci byli, jsou a budou. To, že má zaprasenou koupelnu je druhá věc, ale třeba plíseň ve spárách se nám dělá taky a to uklízím sprcháč dost pravidelně. Ale že je to odpudivej typ, to nepopírám. Prostě žije jinak.
Defuckto 140335
14.2.2014 8:05:35
No, šílencem bych ho nenazvala....spíš má priority trochu jinde, než čančání vizáže a svého příbytku....Teda ten díl poběží až dnes, ne? Ale tak na základě článku určitou představu mám...Máme chatu na vesnici a byla jsem tam u pár kámošů doma, mnozí z nich měli interiér fakt taky hodně zaměřený hlavně na zvířata, kamna předpotopní, začouzenou kuchyň...Jak píše Denisa, myslím, že takhle opravdu někteří lidé žijí a příjde jim to normální, prostě mít doma uklizeno nepovažují za důležité, či za prioritu. A nemyslím si, že by nějak procentuálně víc trpěli třeba žloutenkou, prostě už mají vypěstovanou imunitu.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 359  [Dalších 289 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.