| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Prostřeno

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 1045  [Dalších 905 >>]
Chloé 102783
18.1.2016 20:51:59
Je skoda, ze v Cechach se z techto ruznych show udela bulvarni hruza. Divala jsem se obcas na stejny porad ve Francii a uroven je uplne jinde. To same treba vymane manzelek. Nerozumim tomu.
margotka78 alias shit-roller 108560
18.1.2016 20:40:25
Prachy prachy, nic jiného.
Proč si myslíš , že se lidi hlásí do výměny manželek a podobných kravin? Jenom potřebují šušně. Nic víc.
+Jana+ 57778
18.1.2016 20:36:50
Sledujete Prostřeno? Tento týden je tam muslimka- vyznavačka Islámu - tedy docela obdivuji její odvahu, že za současného dění plného teroristických útoků - má tu odvahu jít do Prostřena - vystupovala tam zahalená..... jinak ale moc sympatická slečna - jak se vám líbila?

Sledovali jste minulý týden Prostřeno? Tam mě šokoval ten postarší chlapík co neustále stíral toho mladíka......... Co vy na tohoto týpka? Přišel vám normální? Nechápu jak někdo kdo se dobrovolně přihlásí do pořadu o vaření - má potřebu v takovém pořadu křičet a urážet další účastníky....

takyjedna
  • 
12.12.2015 10:11:00
nu, ty řasy je to poslední, co mi vadí.. tvoje starosti...
neznámá 91073
11.12.2015 22:51:36
Marian byl blb a rejpoŇ, ale holky by se uklobaly i bez něho, vždyť po sobě šly jak slepice. Všichni byli stejný, možná, že Marián z nich byl nakonec nejnormálnější.
zerat 18305
11.12.2015 21:03:42
Jsem doma už 1,5 měsíce na neschopence a teprve minulý týden jsem na tento pořad začala koukat, protože už jsem měla vše zajímavé doma stažené odkoukané. Asi každý týden v Prostřenu má svého pitomce. Minulý týden měl svého blbce v podobě Patrika a tento týden se obávám, že jsou blbci všichni. ~d~

Teď v pondělí jsem zírala, jak se tam všechny paní a slečny chovaly vůči Marianovi a nakonec mi přišlo, že se blbě chovali všichni. Zbytek dnů z tohoto týdne jsem koukala spíše ze zvědavosti... nakonec ani nevím, kdo dneska vyhrál? Díky za info ;-)

Tento týden byl dost hrozný, ale třeba minulý týden se mi líbil moc. Všichni byli minulý týden normální (s výjimkou Patrika) a někteří mi byli hodně sympatičtí, třeba páteční díl moc hezký, taková fajn pohodička :-)
MrakovaK 99270
11.12.2015 19:39:21
Já bych řekla, že se tam ty lidi hádkama jen ztrapní. Musí jim být jasné, že to v televizi bude vypadat hloupě. Jestli dostanou víc peněz, když tam předvedou nějakou šou, nějaké emoce?
vlksvajglem 128496
11.12.2015 19:38:20
Celý tento týden byl psycho. Myslím, že všichni účastníci dostali speciální prémii za protivnost. O vaření ten pořad určitě nebyl. Jinak řasy dnešní hostitelky byly pravděpodobně umělé. Nicméně mě by zajímaly spíše recepty a normální hodnocení než hádky, pláč a frustrace.
Z+2 109449
11.12.2015 18:58:14
Já myslím, že byl docela věcný. Ona se nedokáže obhájit. Neumí ustát kritiku a je jedno jestli v TV nebo jinde. Zbytečně to bere vážně.
+Jana+ 57778
11.12.2015 18:52:48
No teď jsem viděla ten spor mezi Mariánem a Emílií - podle mě je Marián hlupák, když se takto dokáže chovat k ženě v televizi - nechutné - je mi Emílie líto i přesto že má tak podivné řasy....
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 1045  [Dalších 905 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.