| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Prostřeno

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1045  [Dalších 995 >>]
kysnutá knedla 99495
21.12.2018 18:52:29
Videli ste dnešný diel Prostřena? To bol zážitok, som unesená!
Koníček mořský 156666
21.12.2018 12:47:05
Já na to jedním okem koukám, protože mám ráda lidi a tady je docela solidní panoptikum. Někdy se tam objeví zajímavá osobnost, myslím tedy lidsky, ne VIP bulvárního ražení. Předvánoční týden bývá vždycky zajímavější. Taky je tam někdy k shlédnutí pro mě hezký interiér a světe div se, i zajímavé jídlo či celé menu. Člověka jako je zmiňovaná blondýna v reálu znám, ale nejsem s ním naštěstí v kontaktu. Také jsem si kladla otázku, nakolik jsou ty "osobnosti" opravdické a nakolik je to ve scénáři, ale věřím spíš té opravdovosti, neb lidé jsou různorodí. A kdo tam málo boduje, téměř nikdy (možná nikdy) nevyhraje - to mám vysledované.
Koníček mořský 156666
21.12.2018 12:39:12
Mě na něm fascinuje, že má úplně stejný hlas, výslovnost a intonaci jako Osmany. Kdybych nevěděla, že je to partner, hádala bych se, že je to Osmany. Přitom Osmany je Kubánec, Guy Belgičan, čeština totožná .
Monika 123907
21.12.2018 12:25:32
Bohužel tento týden pořad sleduju, protože děti si ho oblíbily a každý večer byl někdo z nich doma a vzpomněl na to a já zrovna potřebovala vykonávat různé práce v doslechu televize. Pokud jde o blondýnu, přemýšlela jsem, jestli to celé nehraje jako roli (ať už je to její nápad nebo třeba režiséra pořadu), protože mi přijde dost nemožné, aby byl někdo tak děsný a ani mu nevadilo to tak "upřímně" prezentovat (včetně názorů na Ukrajince a spol.)
Analfabeta 141613
21.12.2018 12:24:00
Taky se chci podívat jen na Guye. On je super chlap. Pamatuju, jak byl Osmany ve Výměně manželek, oba jsou to super chlapi.
Vítr z hor 100046
21.12.2018 10:41:28
Nejen, že to hrál, ale byl to nabouraný díl v režii Kazmy. Pust si rozluštění, stojí to za to ~k~

https://www.stream.cz/onemanshow/10017526-odhaleni-nejvetsiho-televizniho-skandalu-v-cesku?rss&dop-ab-variant=&seq-no=9
neznámá 91073
21.12.2018 10:15:33
Kdyby to pravidla neumožňovaly, byla by to jen nudná soutěž amatérského vaření a nemaj sledovanost.

Musím se na to podívat, zní to vtipně. Co jsem viděla utržky z posledních týdnů, všichni byli nudně korektní a od vanočních dílů jsem čekala nudu největší.~:-D
+Jana+ 57778
21.12.2018 10:09:38
Dnes to bude stát za to - poběží poslední rozhodující díl kdy si zřejmě ta mrcha odnese výhru....

A dnes vaří manžel Osmana Lafitty - je úžasnej, milej - takovej partner by se mi líbil - škoda, že je na chlapy :):):)
Marika Letní 140743
21.12.2018 10:05:09
Já se divím, že to pravidla umožňují. To vyhraje největší podrazák naprosto v souladu s pravidly? Celá ta soutěž je prostě divná a nejhořší je to prohlížení ložnic. Proto jsem to viděla kdysi jen párkrát a dost. Trapnost by mě fackovala.

Teď jsem trochu nalákaná se na tu šílenou mrchu podívat. ~t~ Ale nevím, jestli má prima neplacený archiv.
Citronove koliesko 7937
21.12.2018 9:47:53
Pred pár rokmi jeden chlap...povedal že to prišiel vyhrať, sebestredný blb ktorému menu pripravila priateľka a nejaký poskok, komandoval ich z gauča. Pred ostatnými sa tváril normálne, nedal najavo nespokojnosť akurát bol macho najväčší....hodnotenie "bolo to fajn, dobre som sa najedol, ale keďže som to prišiel vyhrať dávam 0 bodov" a aj to vyhral.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1045  [Dalších 995 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.