| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 33485  [Dalších 33335 >>]
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

3.7.2008 21:35:52
Ahoja. Ilon díky, dobře to zvládá. Jen není v tom největším teple venku.
Jednak tady máme dost stínu - vzrostlé stromy na zahradě i blízký les.
Jednak je v domě docela příjemně, když hned ráno zavřu okenice, takže dobrý, jen musíme cesty ven plánovat, zítra už bude ochlazení.

Helep ahoj, drž se, to je nepříjemnost.:(
helepa 61804

Re: Re:ahoj

3.7.2008 11:48:15
Ahoj, tak jsem včera i předevčerem zvládla všechny kontroly, všechno je ok. Mám velkou radost. Mimčo je teda spíš menší, ale v mezích normy, takže z toho nešílím. Na očním jsem se ptala na tu bulku v horním víčku, která se mi tak asi před třemi měsíci udělala a dověděla jsem se, že je to ječné zrno, které se zhojilo do vazivové bulky. A hned mi navrhli, že to vyříznou a když už jsem tam byla, tak jsem na to kývla. No nebylo to nic moc, ale mám to za sebou. Mám tam čtyři stehy, otok a modřinu, ale doufám, že to dr. pěkně zašila a nebudu tam mít místo škaredé bulky škaredou jizvu. Pořád si připadám poloslepá, protože to musím mazat mastí zvenku i zevnitř a tak mám část zorného pole rozmazaného. Jinak je tu taky vedro, jsem zalezlá jek krtek :-D
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Re:ahoj

2.7.2008 21:57:46

Ahoj Janny,

jak zvládá miminečko ta vedra?

My chodíme ven brzo ráno, už v devět je u nás na zahrádce hrozně. Pak chodíme na náměstí na zmrzku, protože je to celou dobu stínem a taky posezení je ve stínu. Je to moc příjemný. A pak jsme doma, vylezeme, jen když někam nutně musíme. A to ještě bez dětí. Dnes jsme šli ven v šest večer k mému tatínkovi na zahrádku. Už tam byl stín a bylo tam moc příjemně. Kdybych měla plavky, tak pojedem na koupálko, ale strašně se srazily po těch dvou dětech. :-D
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

2.7.2008 16:04:28
Majko, to jsou úžasné zprávy. Díky Bohu !
:-D
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

2.7.2008 16:03:39
Žalm 103

Dobrořeč, má duše, Hospodinu,
celé nitro mé, jeho svatému jménu!
Dobrořeč, má duše, Hospodinu,
nezapomínej na žádné jeho dobrodiní!

On ti odpouští všechny nepravosti,
ze všech nemocí tě uzdravuje,
vykupuje ze zkázy tvůj život,
věnčí tě svým milosrdenstvím a slitováním,
po celý tvůj věk tě sytí dobrem,
tvé mládí se obnovuje jako mládí orla.

Hospodin zjednává spravedlnost
a právo všem utlačeným.
Dal poznat své cesty Mojžíšovi,
synům Izraele svoje skutky.

Hospodin je slitovný a milostivý,
shovívavý, nejvýš milosrdný;
nepovede pořád spory,
nebude se hněvat věčně.

Nenakládá s námi podle našich hříchů,
neodplácí nám dle našich nepravostí.
Jak vysoko nad zemí je nebe,
tak mohutně se klene jeho milosrdenství nad těmi, kdo se ho bojí;
jak je vzdálen východ od západu,
tak od nás vzdaluje naše nevěrnosti.
Jako se nad syny slitovává otec,
slitovává se Hospodin nad těmi, kdo se ho bojí.

On ví, že jsme jen stvoření,
pamatuje, že jsme prach.
Člověk, jehož dny jsou jako tráva,
rozkvétá jak polní kvítí;
sotva ho ovane vítr, už tu není,
už se neobjeví na svém místě.

Avšak Hospodinovo milosrdenství je od věků na věky
s těmi, kteří se ho bojí,
jeho spravedlnost i se syny synů,
s těmi, kteří dodržují jeho smlouvu,
kteří pamatují na jeho ustanovení a plní je.

Hospodin si postavil trůn na nebesích,
všemu vládne svou královskou mocí.

Dobrořečte Hospodinu, jeho andělé,
vy silní bohatýři, kteří plníte, co řekne,
vždy poslušni jeho slova!

Dobrořečte Hospodinu, všechny jeho zástupy,
vy, kdo jste v jeho službách a plníte jeho vůli!

Dobrořečte Hospodinu, všechna jeho díla,
na všech místech jeho vlády.

Dobrořeč, má duše, Hospodinu!



~s~
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

2.7.2008 15:48:35
Také všechny zdravím a přeju příjemné a pohodové prázdniny.
A hezké dovolené těm co budou cestovat.
Jak nyní trávíte ty horké dny ? My dnes doma, vylezeme až večer.~k~
helepa 61804

Re: Re:ahoj

29.6.2008 19:36:01
Majko díky za krásné zprávy.
Mně se podařilo strávit pěknou neděli, přesto, že manžel musel zůstat v Praze. Dopoledne jsme s rodiči byli na pouti v Blatnici u Sv. Antonínka. Je to od nás kousek, leta jezdíme kolem, ale nikdy jsme tam ještě nebyli. Bylo tam moc hezky, i rodiče byli spokojení. Jenom bylo trošku komické, že já jsem to zorganizovala kvůli nim, aby taky někam vyjeli a oni řerli, že když já chci jet, tak že pojedeme :-D Tak jsem se vzali na výlet navzájem. Odpoledne přišla sestřenice s holkama a zastavila se taky tchýně s malou Eli. Poseděli jsme na dvoře a taky to bylo fajn. V úterý a ve středu mám běhání po doktorech a pak už budu vyhlížet manžílka, tak už mi to snad rychle uteče.
Hezký začátek prázdnin všem!
Majka + 2x2 10282

Re: Re:ahoj

29.6.2008 17:30:02
Ahoj sestřičky, ukazuju se po dlouhé době, ale nějak ten konec školního roku "přiběhl" tak rychle, že jsem "zazdila" i doktory dětí, ale doufám, že to aspoň částečně napravím přes prázdniny. Musím s dětma oběhnou oční, ortopedii, ortodoncii, o mojich doktorech nemluvě.
Dnes si sepíšu seznam...

Taky se chci podělit o velikou páteční radost, nejen, že děti přinesly moooc hezké vysvědčení ze školy - na hudebku jsme úplně zapomněli, až zavolal učitel, jestli příjdeme, že čeká, tak jsem si vzpomněla že jsme tam měli být už před hodinou, ale hlavně jsme byli na křtinách malé Larisy Guadalupe, je to to mimunko, které se narodilo tak brzy (myslí, že to byl 26tt) teď už má holčička skoro 4 měsíce a 4kg. Zatím to vypadá že je úplně v pořádku, normálně jsem to obrečela (od radosti) a vypadá to že to rodinu přitáhlo blíže k Bohu.
Moc moc ještě jednou děkuji za vaše modlitby.

Jinak dnes bylo kázání na zahájení roku sv.Pavla - kněz zjišťoval, kolik máme v kolstele Pavlů a mezi dětma není ani jeden. Všechny nás to překvapilo, no aspoň máme inspiraci na chlapecké jméno, kdyby bylo náhodou někdy třeba vybírat :o)))
Stázi 2 64677

Re: Re:ahoj

28.6.2008 22:36:30
No, víš abch nevyšla ze cviku.
Niki napsala seznam, kam bychom mohli jet na výlet a tak to vypadá na vodní ráj, nebo někam vaším směrem, ještě jižněji, nebo ráno na mši tam někde poblíž vám, ale čekám na manžu, že se vrátí z montáže a on nikde a tak asi půjdu spát a to jsme si chtěli popovídat a aby mě naučil, jak se upravují fotky na pc.a podobně, ach jo, jdu spát, dobrou. Snad se zítra vzbudím.Dnes mi Niki přečetla pohádku,ne sice celou, ale čtyři stránky o Červené Karkulce. Řekla, že mi to čte proto, že jsem jí přečetla Tři zlaté Vlasy děda Vševěda a Dlouhý Široký a Bystrozraký.Tak z ní mám radost, ona moc ráda nečte a nechci ji honit ještě o prázdninách.Jinak, učitelka jim dala dopočítat za úkol na velké prázdniny sešit z matematiky. No, mě přijde, že poněkud přehání.Už se vidím, jak Niki nadšeně počítá. Nebráním se občasnému počítání, ale úkol na prázdniny, no to je příliš. :(
Numeri 61041

Re: Re:ahoj

28.6.2008 21:59:47
Zdravím všechny...přeji Vám všem krásné prázdniny,aby ste je přečkali bez nehod...atd.

Teda Stázi 2 ty si byla pilná včelička :-D
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 33485  [Dalších 33335 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.