| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 33485  [Dalších 33295 >>]
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Pozdrávek

18.6.2008 23:05:31

Ještě aby to bylo úplné. Lidi nám před kolaudací říkali, že první kolo je jen zahřívací, aby se zjistilo, co ještě nemáme hotové nebo které papíry chybí a paní je celkem postrach všech, co staví. Tak jsme se s manželem za to modlily a průběh i výsledek kolaudace považujeme za velké Boží přiznání.

Někdy se může zdát, že se na nás pořád něco valí, že se pořád babráme v nemocech, ale to ne. Myslím, že přes to všechno máme moc krásný a spokojený život a doma vládne pohoda. Boží pokoj. Je to krásný.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Pozdrávek

18.6.2008 23:02:28
Ahoj Dádo a Babuško, holky, to je dobře, že nakukujete.

Zdravím též Cow a Janny. :-)

U nás je vše už ok. Ondrášek teda odmítá mlíčko od té virozy a když ho dostal, tak zvracel. Tak nevím, Janny, jestli nakoukneš, nebo ty, Cow. Kolik toho musí mléčného sníst, aby vše bylo ok? Teoreticky...

Já dnes skočila na alergologii. Byla tam jiná dr., ale opět super přístup. Astma nemám, potíže s dýcháním souvisí s alergií. Ale sprej jsem dostala a nové léky, abych tolik přes den neusínala. :-)

Domeček, no jo, já se asi zapomněla pochlubit! Máme kolaudaci! hotovou. A napoprvý a bez větších připomínek. A paní byla moc příjemná. :-) Na domečku se jinak moc věcí nehýbe. Manžel teda udělal na jedné části schodiště omítku, mamce hezky dodělal kotelnu (dlažbu a pak vymaloval, dal regály). Spíš ve volných chvílích uklízíme. Už máme uklizeno skoro všude, zbývá půda. Ale to nehrotím. To je škoda energie. Teď se chystáme na zídku k sousedom, jsou asi o metr a půl níž než my a zídka se sype. Pak taky chceme dodělat dlažbu na chodbách a vyčistit schody a natřít je zatím jenom, protože nejsou peníze.

Tak já jdu dožehlit druhý koš prádla. Nebo aspoň část...
Dada+2 24860

Pozdrávek

18.6.2008 21:20:56
Zdravím věřilky, známé i neznámé.

Babuško, určitě bych mu to řekla.Co nejdřív a co nejpravdivěji to jen jde.I když ti asi rozmím, že se ti do toho moc nechce.
A rozhovory s mamkou R^.

Janny, tvoje odkazy (i jinde)mi dost chyběly.Včera jsem sjela snad všehno.:-D
Jsem ráda, že si prďolku užíváš, ani nevím, jak se jmenuje:-P.....na fórum vůbec nemám čas, chodím na částečný úvazek do práce, Cyrďas má "zlobivé" období
;), tak jsem v jednom kole.
Ale čtu vás, příležitostně, to zase jo.:-)

Ili, tebe taky moc zdravím.Doufám, že už jste všichni fit. Co na domečku? Museli jste s tím hodně pohnout,co jsem tu nebyla.
babuška, Adélka, Kačenka 21349

Re: hádanka:-)

18.6.2008 12:11:41
Ahojky :-)
Helepko, to divadelní představení zní moc sympaticky :-D

Ili, představa jak by vypadala Weselá Cow ve zkratce je opravdu dobrá R^

Janny krásné texty :-) Viděly jste včera někdo Celestinské vhledy (nebo tak nějak) na dvojce? Bylo to opravdu zvláštní... a pak jsme zase s mamkou mluvily o duchovnu a tak :-) Řekla bych že je na dobré cestě...
Přemýšlím jak opatrně ale jednoznačně sdělit současnému přítelu jak jsme na tom s Pánem... on si asi myslí, že je to jen nějaká velmi vlažná záležitost, protože o tom vpodstatě nemluvím (taky jestli by to mělo smysl, když on nevěří, že)... Neměly byste někdo nějaký tip?
Cow :-) 67672

Re: Ahoj

17.6.2008 17:37:05
..jj a hlavně, lidi se nemají kam obrátit, tak hledají tam, KDE hledají.
Já hledám jinde.
Druhé nesoudím, jen je mi to těžko pochopitelné, když ví, že mají Boha všemohoucího, který je nade vším...
Jako mít doma v garáži to njepší auto a přitom si nastoupí do staré plečky, která se stejně po cestě pokazí...

Ale nerada bych rozpoutala zase nějakou vášnivou debatu atd. Takže řeším, ale jen s lidma v soukromí.

pá...

Janny, moc díky za dnešní sdílení~s~ a pohlaď za mě robátko:-)
Janny. 36125

Re: Ahoj

17.6.2008 17:27:51
Cow ano.

Ony ty začátky v těch okultních praktikách jsou takové.....tralala lala, paráda.

vono to "nějak" funguje, vono to "nějak" poskytuje kontrolu nad životem ba dokonce někdy "nákuk" do budoucnosti
vono to je "nějaký duchovno"....a může to dočasně uspokojit přirozené tíhnutí člověka po něčem nad námi

ale.....já vídám i ty konce....deprese, problémy v psychice, závislost na tom celém, nebo nejasné a divné chronické nemoce dětí......neklid, nespavost.....a tak dále

nechce se mi moc tady s tím psát, popravdě, nechce se mi to ani řešit, užívám si pokoje a radostných, požehnaných dnů.....

nicméně pokud bude potřeba, určitě to přepošli dále.....ta svědectví mají svou cenu, už proto že tam vidíme i ty začátky i ty konce.....takže pokud je potřeba, pomož, díky Ti za to, opravdu .

ani bych to sem nepsala kdybych si taky neprošla kde čím , jooo, blbec /myslím jen a jen sebe/ se učí halt na vlastních chybách......~j~

zatím......a přeju aby bylo lépe, dítko volá ....:-D
Cow :-) 67672

Re: Ahoj

17.6.2008 17:18:55
Díky Janny.

Věro:-)
svědectví lékařky ex homeopatky jsem četla minulý týden, dávala jsem na žádost jednoho "brášky" dohromady odkazy na toto téma plus čínská medicína, kineziologie.~j~
Janny. 36125

Re: Ahoj

17.6.2008 16:39:09
Cow chjo....vím.....odpouštění je dlouhá trnitá...těžká cesta.....
Není to " tak a raz-dva-tři-a je hotovo " ......alespon ne vždy. ..spíše to bývá delší proces. Už jen rozhodnutí se pro něj může být náročné.....ale je to krok dobrým směrem.

....ještě že máme ve víře oporu, bez ní by to bylo ještě těžší.....až nemožné....


U nás dobrý, Bůh mi dává zažívat až ne-pozemský pokoj a klid.
Na začátku byly pochyby, říkala jsem si " jejda, opět neprospané noci, opět zmatky"....už nebylo takové to nadšení beze stínu jako u prvního dítěte.

Jenže...díky Bohu , jde to pěkně, dítě je klidné, spokojené, sourozenci jej mají rádi a možná "na podporu" zažívám silný klid v duši....takový jako málokdy, Pán si nás vede po svých stezkách, ví co je pro nás dobré.....

brzy budou křtiny, těším se na ně.....

Pax tecum !

:-)
Cow :-) 67672

Re: Ahoj

17.6.2008 15:12:47
Janny ahoj...Ani netušíš, jak načasované je to, cos sem dala!!!!!
Jestli to neslovilo nikoho a všichni mají vztahy s lidma o.k., tak já ne.
A je to tak hodina, co jsem vytočená na max.
Táhne se to 13let...s většíma či menšíma přestávkama. V posledních dnech docela intenzivně. Křičet na potkání ani nemusím, raději bych se obloukem vyhla, ale měla bych takovu tu dětinskou chuť vzít aspoň kružítko a budnout ho dotyčnému do zadnice.
Je to hrozné, narušuje to klid naší domácnosti a dotýká se to jednoho z dětí...toho, na kterého se pomalu chystá "skočit " puberta a dítě je citlivé a zmatené.
Přestože je to 13 let, stále nejsem připravena obcházet a smířit se s různýma křivárnáma. Pokaždé mě to zaskočí a říkám si, jak je to možné, proč se divím, už bych si mohla zvyknout.
Ach jo.
------

Ty jsi útočiště mé,
pevná tvrz a skrýše má....


Janny, to je fajn, že máš období klidu a radosti;)
Janny. 36125

Re: o lásce...

17.6.2008 13:53:21
a abych nezapoměla uvést zdroj :

http://www.volny.cz/ludmilaosf/index.htm
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 33485  [Dalších 33295 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.