| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 33485  [Dalších 33265 >>]
irca-diana 83355

ahoj.

12.6.2008 17:21:54
muzu k vam? ziju na melniku a rada se seznamim s verujicimi holkami. mozne je tady nekdo s melnika???
helepa 61804

Re: Helenko

12.6.2008 15:49:52
Ili, tak to je v podstatě dobrá zpráva, už jste si to odbyli všichni a další kolo snad dávat nebudete ;) Tam nějak to popisovala kolegyně z práce, žije jich v jednom domě 5 dospělých a dvě děti. Uniknul jen syn, který odjel do školy a nejdýl odolával její manžel (přičítala to tomu, že je prý prolity alkoholem :-D ) ale asi málo, když to nakonec postihlo i jeho.

Ach jo, říkala jsem švagrové až půjdou s kočárkem na procházku, ať se za mnou zastaví, ale buď se neprochází nebo na mě kašlou. Já už za nima byla jen tak nakouknout třikrát a oni pořád nic.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Helenko

12.6.2008 9:08:41

Tak já si to odbyla včera večer. Verunka pořád zvrací a právě jde babička, co s námi bydlí, domů z práce se stejnými potížemi. Takže to je fakt moribundus. Jdu si na chvilku lehnout.
cinnamon 33903

Re: Helenko

11.6.2008 19:05:21
Ili, přimlouvám se, ať je vám brzy líp.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Helenko

11.6.2008 12:17:55

Je to srandovní, ale my to tak třeba děláme s dětmi a dovolenými. Já nemám odvahu jet někam daleko, zahraničí nebo tak. Takže jsme jeli s roční Verčou na Biblický týden k Jičínu, což je cca 60 km od nás a letos jedeme do Jizerskýh hor stejně daleko. A těším se tak strašně moc! Krásná chata na polosamotě. Snad nám bude počasí přát.

Ondráškovi je lépe, jen nevím, jestli už může mlíčko. Zato celou noc prozvracela Verunka, strašně krátké intervaly, 30-45 minut. Jsem úplně hotová. Manžel mi pomoci nemohl, protože měl horečku a taky chodil zvracet.

Jen čekám, jestli to skolí mě. :-)
helepa 61804

Re: hádanka:-)

10.6.2008 15:53:47
Jo Ili, určitě je to řešitelné i v ne příliš dalekém okolí - Luhačovice, Zlín a tak. Ale to mi připadá takové srandovní, jet na dovolenou místo, které normálně zvládáme v rámci jednodenního výletu. Ale asi to tak uděláme.
No a s tou rozmluvou budu asi muset ještě počkat, pro velký úspěch se bude divadlo asi opakovat ještě 22.6., takže zkoušky nás ještě neminou. Ale jsem moc ráda, že se to líbilo a mělo úspěch, protože do toho oravdu dost lidí vložilo spoustu práce a energie.
A co Ondrášek už se cítí dobře?

Ten dotaz na ATB nechci ignorovat, ale vůbec nevím. Pokud bych měla nějaké pochybnosti, tak bych jeden cyklus vynechala, ale to je jen takový můj nápad.
Ela
  • 

Re: Dotaz na léky při početí

10.6.2008 13:24:57
Tak ještě omluva - ne snažilky, ale maminky, to je to ctrl c, ctrl v a když to člověk po sobě pořádně nepřečte... :-//
Tak omluva a hezký den... Ela
Ela
  • 

Dotaz na léky při početí

10.6.2008 13:23:33
Dobré poledne, snažilky, ráda bych se zeptala na Váš názor. Začali jsme se snažit o druhé mimčo, a ejhle, manžel dostal na déle již trvající kašel antibiotika, a to na bázi doxycklinu - tetracyklinu. Co s tím? Myslím, že bychom tedy měli počkat, i když je bere on. A jak dlouho po skončení léčby se ještě musí počkat (aby breberky byly opravdu nové, zdravé) ... :o)
P.S.: Já jsem psala i na jinou diskusi, ale napadlo mě, že to zkusím i tady. Máte rády děti a některé jich máte víc ... Díky moc.
Díky za názory. Ela
Cow :-) 67672

někomu se může hodit....

10.6.2008 12:05:53
....třeba v rámci evangelizace....
http://www.youtube.com/watch?v=3kygGGuKGsM&feature=related
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: hádanka:-)

10.6.2008 6:46:04

Helenko, jen dotaz: a nedá se jet někam na víkend třeba i na vzdálenost dojezdovou? Jako že kdyby něco, tak to stihnete i z dovky dojet? Kdybyste si našli nějaký penzion někde blízko. Já se furt neorientuju, kde bydlíš. A přitom jsi o tom nedávno mluvila. Nechci tady řešit konkrétní města, nevím, jestli jsi o tom psala i tady veřejně. Zase by to mohlo být pěkné, udělat si společný víkend.

Každopádně ti přeji, aby ti ta rozmluva byla něco platná. :-)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 33485  [Dalších 33265 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.