| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33485  [Dalších 33455 >>]
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Nazdárek

16.9.2008 19:13:15
Ahojda holky,

začátek školního roku je mazec, co? U nás teda byl krátký. Verunka byla ve školce jenom týden, od té doby marodí. Já lehla v pátek.

Do deníčku mrknu.

Helenko, kdyby mi manžel odjel na dva týdny, tak bych šla byla hotová v kterémkoli období.
Majka + 2x2 10282

Re: Foto prosííím

16.9.2008 17:32:38
už jsem písla :o)
Majka + 2x2 10282

Foto prosííím

16.9.2008 17:19:32
Janny, Halep, kdyby jste třeba "třídily" fotky, mohly by jste třeba nějaké vložit do deníčku?

Taky vám tam dnes něco písnu...
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

15.9.2008 17:41:56
Jinak Helep, na svých dětehc jsem si plně ověřila že ono "dítě se nemůže přepít mat . mléka" neplatí.....a že se uměli přepít až až až

takže si to hlídej, ale to půjde postupně, časem to vychytáte...každopádně škytavka značí že bříško je plné a hned tak bych spíše jí neřešila pitím, spíše chováním a polohováním --- přeji aby se tyto věci vychytaly.....není to vždy snadné

:-)
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

15.9.2008 17:40:09
No Světli , to vás tedy je, to vás je ....~k~:-D:-D

Helep ahoja, nu, zrovna v tomto období to nepřidá. Vím že někdy to maminka takhle těsně po porodu může prožívat více, je jí to více líto....je to úplně normální....snad to zvládnete. Neboj, bude dobře, malej nyní potřebuje stejně tebe a pořád jen tebe....;)...přeji aby to rychle uteklo......~s~


tak tady mám zrovna nastavení a testuju jej, nepouští na stránky se závadným obsahem, děláme to kvůli dětem které už občas / zatím vždy pod naším dozorem a omezeně / hrajou hry přes net......takže až to dobře protestuju, tak to pak bude na dětském notebuku.....jde tam i bez milosti nastavit přesně omezení časové, od do, noční režim at.d. takže super

děti dlouho, a to opravdy dlouhoooo ;)..budou mít vstup na net omezený, přece jen, je to dnes solidní žumpa......žádné chaty taky ne a.t.d.....nelze svítit
Můra+6 70252

Re: Re:ahoj

15.9.2008 14:59:28
No teda,to je vás ,Světli ,dohromady 9:-D
Světla75 64892

Re: Re:ahoj

15.9.2008 14:56:14
Ahoj všem kdo občas nakouknou.Na forum zajdu ,ale většinou to dopadá tak,že než stačím dočíst ,tak mě někdo z mých drahých nutně potřebuje...:-)a než stihnu napsat názor zapomenu v kterém to bylo chlívečku...:-D no prostě zaobaleně sděluji ,že mi chybí pokec tady ~k~a že je u nás šrumec ,máme prvńáčka a osmáka,a Eliška vydá za 5 kluků:-)Tak ještě jednou moc vás všechny zdravím~s~~s~~s~
Můra+6 70252

Re: Re:ahoj

15.9.2008 14:19:27
Ahoj Helep,to je nepříjemné:(Když se nám narodil 1.syn,manžel také nebýval doma.Jezdil jen na víkend a mě přišlo,že ačkoli jsem měla miminko,jako bych nežila.Celý týden jsem čekala,až bude pátek.Přeju vám oběma,ať vám těch 14.dní uteče co nejrychleji a jste zase spolu.
helepa 61804

Re: Re:ahoj

15.9.2008 13:14:33
Ahoj Janny!
Právě čteme spolu, Toníka zase zlobí škytavka, tak ho trošku chovám i když nepláče a od škytavky mu to taky nepomůže. Máme se dobře, jenom manžel mi chybí víc než je obvyklé. Dnes odjel a vrátí se až za dva týdny, bude blbnout někde na voj. cvičení. Ach jo, když si na to vzpomenu hned se mi chce brečet ;((
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

14.9.2008 18:07:21
Helepce i Antonínovi velká gratulace !
Hojnost Božího požehnání a radosti pro všechny, celou rodinu.
A oběma dobré sžívání se , moc blahopřeji.
To je úžasná zpráva, Bohu díky za jeho dary a lásku !

~s~~s~~s~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33485  [Dalších 33455 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.