| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 33485  [Dalších 33445 >>]
Janny. 36125

neděle

14.9.2008 18:05:04
A zdravím i Stázi, Helepku a další. :-)

Omluva za více příspěvků, ono ty vypadalo že to nevezme a pak vzalo.....


a k dnešnímu dni, k dnešnímu čtení.....najdeme v něm vše,
všem požehnanou neděli a klid přímo od jeho Tvůrce .


3.kap. (Jan (1 - 21 ))

Rozmluva s Nikodémem

Mezi farizeji byl člověk jménem Nikodém, člen židovské rady.
Ten přišel k Ježíšovi v noci a řekl mu: "Mistře, víme, že jsi učitel, který přišel od Boha. Neboť nikdo nemůže činit ta znamení, která činíš ty, není-li Bůh s ním."
Ježíš mu odpověděl: "Amen, amen, pravím tobě, nenarodí-li se kdo znovu, nemůže spatřit království Boží."
Nikodém mu řekl: "Jak se může člověk narodit, když už je starý? Nemůže přece vstoupit do těla své matky a podruhé se narodit."

Ježíš odpověděl: "Amen, amen, pravím tobě, nenarodí-li se kdo z vody a z Ducha, nemůže vejít do království Božího.
Co se narodilo z těla, je tělo, co se narodilo z Ducha, je duch.
Nediv se, že jsem ti řekl: Musíte se narodit znovu.
Vítr vane kam chce, jeho zvuk slyšíš, ale nevíš, odkud přichází a kam směřuje. Tak je to s každým, kdo se narodil z Ducha."
Nikodém se ho otázal: "Jak se to může stát?"
Ježíš mu řekl: "Ty jsi učitel Izraele, a tohle nevíš?
Amen, amen, pravím tobě, že mluvíme o tom, co známe, a svědčíme o tom, co jsme viděli, ale vy naše svědectví nepřijímáte.
Jestliže nevěříte, když jsem vám mluvil o pozemských věcech, jak uvěříte, budu-li mluvit o nebeských?

Nikdo nevstoupil na nebesa, leč ten, který sestoupil z nebes, Syn člověka.
Jako Mojžíš vyvýšil hada na poušti, tak musí být vyvýšen Syn člověka,
aby každý, kdo v něho věří, měl život věčný.

Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný.
Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen.
Kdo v něho věří, není souzen. Kdo nevěří, je již odsouzen, neboť neuvěřil ve jméno jednorozeného Syna Božího.

Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé.
Neboť každý, kdo dělá něco špatného, nenávidí světlo a nepřichází k světlu, aby jeho skutky nevyšly najevo.
Kdo však činí pravdu, přichází ke světlu, aby se ukázalo, že jeho skutky jsou vykonány v Bohu."
Janny. 36125

Re: Re:ahoj

14.9.2008 18:00:36
Majko ahoja, nyní taky příliš net nestíhám, nějak se to s novým školním rokem navalilo, ale pokusím se někdy mrknout . A srdečně zdravím, i ostatní, Ilonku, Cow, Světlu a všechny další po prázdninách.
Koukám že to tady nějak neběhá....hm

Janny. 36125

Re: Re:ahoj

14.9.2008 18:00:29
Majko ahoja, nyní taky příliš net nestíhám, nějak se to s novým školním rokem navalilo, ale pokusím se někdy mrknout . A srdečně zdravím, i ostatní, Ilonku, Cow, Světlu a všechny další po prázdninách.
Koukám že to tady nějak neběhá....hm

Janny. 36125

Re: Re:ahoj

14.9.2008 17:55:19
Majko ahoja, nyní taky příliš net nestíhám, nějak se to s novým školním rokem navalilo, ale pokusím se někdy mrknout . A srdečně zdravím, i ostatní, Ilonku, Cow, Světlu a všechny další po prázdninách.

Cow :-) 67672

Re: Re:ahoj

12.9.2008 11:19:20
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=6557
Protest proti zrušení či devalvaci církevních sňatků v ČR
Je na pováženou, že si vláda vůbec dovolí něco takového jen zamýšlet. Je to ostuda naší společnosti.
http://www.roithova.cz/protest/.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Re:ahoj

11.9.2008 7:18:44

Ahoj Majko,

já se fóru vnitřně trošku bránila, ale už jsem si zvykla. Když potřebuju vyřešit problém, najdu vhodný chlívek a nemusím hledat odpověď v záplavě příspěvků. Když chci pokecat, vlezu si na drbací část, která tam je taky. Takže je to fajn.
helepa 61804

Re: Re:ahoj

6.9.2008 13:46:15
Jo Majko, tady je to jiný, měla jsem trošku chuť udržovat to tady při životě, ale pak jsem všechno musela psát 2x :-(( Tak jsem to vzdala. Když nemám moc času, tak na foru nahlížím akorát na některá témata, která fungují v podstatě jako tato diskuze.
Majka + 2x2 10282

Re: Re:ahoj

6.9.2008 7:50:36
Helenko, tak to gratuluju, at vás všechny vaši patroni opatrují :-)
Moc jsem na vás myslela, teď už to snad bude jen dobré...

Na forum nechodim, bude to znít jako fráze, ale nestíhám, navíc já jsem člověk, který spíš chce s těmi co zná diskutovat o životě, zajímá mě komu se jak vede a taaak.
Fórum je dělané tématicky a když jsem tam byla tak jsem se ztratila v množství témat, je to moc užitečné, když má člověk konktétní problém a nebo chce prodiskutovat nejakou věc...
Já se stihnu tak jednou za 2 dny podívat tady na diskuzi jestli něco nepřibylo, ale nemám "diskuzní" období :o)))




helepa 61804

Re: Re:ahoj

5.9.2008 22:45:33
Majko na forum nechodíš?
Neděle 31.8.2008 8:50 Antonín 3400 g 52 cm, od včerejška jsme doma.
Stázi 2 64677

Re: Re:ahoj

4.9.2008 10:53:53
Ahoj Majko, děkuju za povzbuzení, moc mě to potěšilo.
Jo, chystám se napsat do deníčku další zprávy.
Připadám si v poslední době jako taxikář, děti do školy, školky, pak vyzvednout, pak dokoupit věci, no, to zažíváme všechny maminky školáků.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 33485  [Dalších 33445 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.