| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 33485  [Dalších 33435 >>]
Numeri 61041

Re: Re:ahoj

31.8.2008 18:44:14
Tak všem školákům hodně štěstí v novém šk.r. a rodičům pevné nervy...:-D Já nastupuju v út ;(( Tak přeji všem hodně zdaru...
Majka + 2x2 10282

Re: Re:ahoj

31.8.2008 15:52:47
Stázi, myslím na vás, když jsem to četla vzpomněla jsem si na Joba...
Určitě je to velká zkouška, ale Pán dá určitě i požehnání... Dnes jsem byla na tom obdobně - manža už rok předává velkou zakázku v Kladně a ve 3 v noci telefon, že to nefunguje, úplně se mi udělalo špatně. Jel tam ráno po mši, ještě se nevrátil. Já si v takvých okamžicích uvědomuju, jak je důležité, že stojíme jeden při druhém a podpíráme se ( s manželem ), je to i o tom, že muž vidí, že má v tobě oporu a zastání a určitě si Tě o to víc váží...

Držte se !!! :)
Majka + 2x2 10282

Re: Re:ahoj

31.8.2008 15:44:28
Ahojte, občas nakukuju a "vyhlížím" co Halepka
Numeri 61041

Re: Re:ahoj

24.8.2008 18:35:16
Ahoooooooooooj všem tak sme zpět z dovolené....Teda abych byla upřímná v Praze bych bydlet nechtěla...berte to prosím s rezervou...:-D
Ovina 81095

Re: Re:ahoj

22.8.2008 23:09:56
Stazi, nevím oč se jedná, škoda, že ses nezmínila. Do deníčku nevím jak se dostanu, takže asi nenakouknu.
Stázi 2 64677

Re:ahoj

22.8.2008 11:04:15
Holky, koukněte do deníčku na rodině, jsem z toho fakt špatná. Už vůbec nevěřím, že by to trápení mělo kdy skončit.
Janny. 36125

pokus

12.8.2008 22:46:57
omluva, jen tak pokusuju, záhadně :-/


kuk
Janny. 36125

páteční

12.8.2008 22:44:45

Janny. 36125

Mše

12.8.2008 17:21:22
a pár drobnůstek.....k létu....

všem přeji požehnané a dobré letní dny naplněné Boží blízkostí a láskou....




"Pravda musí být konečným smyslem celého vesmíru a přemýšlení o ní musí být hlavním zaměstnáním moudrosti."

sv. Tomáš Akvinský

"Kontemplace je čin duše utopené v obdivu k přítomnosti něčeho nádhernějšího než je sama."

Dom Augustin Guillerand



"V podvečer tě budou zkoušet podle lásky; nauč se milovat, jak Bůh chce být milován, a svou povahu opusť."

sv. Jan od Kříže, Výroky o světle a lásce, 59




"Velmi užitečné je číst Bibli. Za tento skutek, mimo jiných činů, nenechá Hospodin člověka bez své milosti, ale daruje mu dar pochopení."

sv. Serafím Sárovský



"Proste, a bude vám dáno; hledejte a naleznete; tlučte a bude vám otevřeno. Neboť každý, kdo prosí, dostává, a kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, tomu bude otevřeno."

Ježíš Kristus, Matoušovo evangelium 7,7-8




"Kdosi se mě ptal: "Jste provdaná?" A já jsem odpověděla: "Ano. Někdy to je velmi obtížné, usmívat se na Ježíše, protože dovede být velmi náročný." Právě zde začíná láska - je-li náročná a dokážeme-li ji přesto dát s radostí."

Matka Tereza



"Ty říkáš, že se nepotřebuješ modlit? Potřebuješ modlitbu právě proto, že si myslíš, že se bez ní obejdeš."

sv. Jan Zlatoústý, In Thess. 1,3



"Kdo hledá pravdu, nalézá Boha."

Elisabeth Leseur


~s~
Janny. 36125

Re: ReMše

12.8.2008 17:15:31
Numeri ahoja. Koukni na stránky www.apha.cz

nebo zkusím ještě link poslat, tam to najdeš vše vypsané...listuje se těmi čísílky malými nahoře dle jednotlivých městskýh částí

https://katalog.apha.cz/web/katalog_vypis.php?sablona_soubor=vypis/bohosluzby_vypis.xml&sablona_zdroj=&vypisy[bohosluzba][start]=270



.....a posílám i jeden link na článek pro zamyšlení, je hezky psaný, zajímavé
Jo jo, působí na nás jak dobré tak i zlé síly.....člověk musí volit, přemýšlet co vlastně volit.....


:-)

http://revue.theofil.cz/revue-clanek.php?clanek=320

:-)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 33485  [Dalších 33435 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.