| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 33485  [Dalších 33425 >>]
Numeri 61041

Re: ReMše

12.8.2008 13:58:32
No já sem to asi blbě napsala nebo spíše nedopsala.No myslela sem kde by ste nám tu mši doporučili....
Stázi 2 64677

ReMše

12.8.2008 13:44:09

Ahoj Numeri,
našla jsem to na "arcibiskupství pražské".
Je tam kolonka" bohoslužby".
Mlada 36824

Re: PROSÍM PRAŽÁKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.8.2008 13:15:19
Římskokatolická? -- Horní Počernice, pátek a sobota 18,30.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: PROSÍM PRAŽÁKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.8.2008 7:58:19

Numeri, nejsem Pražská. Jen upozornění: sem skoro nikdo nechodí. Zkus spíš fórum.
Numeri 61041

Re: PROSÍM PRAŽÁKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.8.2008 20:34:17
Prosím o zaslání do tohoto pátku.Jelikož v ne večer vyrážíme do Prahy a už se na nett nedostanu. DĚKUJI.
Numeri 61041

PROSÍM PRAŽÁKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.8.2008 20:32:37
Prosím Prážáky jestli by ste mi mohli dáti nějaké typy kde by se Dala v týdnu spáchat večerní mše sv.
Prosím posílejte mi to na meil ja se na tyto str. moc nedostanu.DĚKUJI VÁM MOC.
Numeri
Majka + 2x2 10282

Re: Elo

5.8.2008 18:18:11
Ahoj holky, zdravim vas primo z dovolene, maji tady na recepci takove PC automaty 40 min za 2 EURa, tak kontroluju e-mily a tak.
Elo, ja to znam, kluk byl taky tokovy (je mu 10 ) kdyz je v jinem prostredi nebo ma velkou radost, tak se chova nepredvidatelne. U nas pomalaho vzit nejkou hru, neco co zna a vzdy na chvili se uklidit od lidi, kde jsme byli jen my 2, ty deti maji problem vstrebat tolik novych podnetu...
Opravdu to asi nikdo nepochopi, u nas to je z manzelovy strany (rekla bych ze mnza je slaaby autista) a kdyz Stanik trochu vyrostl a zacal se takto chovat, tak jsme tim nesmirne potesili svagrovou, ze je i jine dite takove, jako jeji kluk...
Ja jsem si rikala, kdo ma deti to pochopi, osttni at mi vlezou n zada :o))) ~j~

Ozvu se po dovolene, ztim se mejte ;)
babuška, Adélka, Kačenka 21349

Pozdrávek

5.8.2008 14:00:17
Opět zdravím po dovolené, tak letos už žádná nebude, až na Vánoce :-)
Bylo to fajn, i když se nám to zamotávalo. Ve studni téměř nebyla voda, což jsem zjistila po vyprání první pračky a druhém spláchnutí na toaletě...tak jsme pak sháněli vodu, koupali se v rybníku, nebo taky sprchovali konví zavěšenou na staré jabloni :-D
Každopádně to byl prima týden a navíc už mám zarezervovaný dům a zájemci si vyřizují hypotéku - zítra jdu kvůli tomu do banky. Jak mě se uleví, až to bude za mnou. Nejhorší bylo asi se rozhodnout, že ten dům prodám... ale patří k jiné době, k jiné babušce, k jinému chlapovi (teda dáli se to tak říct)...s tím domem je spojené jméno někoho kdo už tak trošku není a tohle je poslední co člověka tak nějak s tím pojí.
Až to bude hotové, tak budu moct poplatit svůj dluh, trochu pomoct mamce a odstěhovat se. Jen nevím jak to budu dělat s dojížděním... v pondělí jsem odtamtud jela do práce 2 hodiny a čtyři hodiny denně na cestách nejsou moc přijatelná záležitost...

Jany krásné úryvky :-)
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Elo

2.8.2008 19:40:31

To je mi Elo líto. Tak pak prosím napiš, jak to dopadlo. :-)
Ela+2 kluci 40900

Re: Elo

1.8.2008 23:10:09
Ne, doma zůstat nemůže. Na křtiny navazuje oslava mamčiných narozenin, tak to bude víc akcí v jednom dnu. Vidím to černě, protože jsem s ním už pár oslav zažila a dopadly katastrofálně. Čím víc lidí tím je nezvladatelnější. Je trochu šmrcnutý i autismem, tak je s ním někdy těžká domluva. Ovšem okolí nechápe, proč se takový šikovný kluk občas chová jako nevychovaný spratek :(. Že to není vinou mé výchovy si připustí opravdu jen málokdo.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 33485  [Dalších 33425 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.