| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 33485  [Dalších 33415 >>]
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Elo

31.7.2008 22:58:05

Elo, nech bejt a napiš, až potom. Můžeš být překvapená, tak jak i my tady často překvapené býváme... :-)

A jen takový dotázek: Doma ho nechat nemůžeš? Myslím třeba s babičkou nebo tak? No, asi ne, že jo, proč by sis to nezjednodušila, když bys mohla...
Ela+2 kluci 40900

Re: Elo

31.7.2008 20:50:06
Holky, díky za rady. Koupila jsem nakonec oběma knížku. Tomu staršímu Desatero (http://www.ikarmel.cz/kniha/Desatero_MCM0075.html)a mladšímu Večerníček (http://www.kna.sk/kna.pl?book_id=2284&page=distribution_book)

Ovšem, co se týká mých pocitů ze slavnostního obřadu, tak to vám můžu napsat už teď, že to žádný bezva zážitek pro mě nebude, protože mám syna s těžkou LMD, který se občas nechová příliš vhodně, neposedí v klidu a pořád mluví. Čili už teď se děsím, jak s ním celou tu dobu obřadu v kostele vydržím. Sama bych si to užila jistě líp, ale takhle to pro mě budou hlavně nervy.
Janny. 36125

čtvrteční

31.7.2008 12:53:32
a v dnešní krásný, požehnaný den, zasvěcený památce sv. Ignáce z Loyoly, přidám ještě jednu modlitbu

:-)


Suscipe, Domine


Vezmi si, Pane, a přijmi

celou mou svobodu,
mou paměť,
můj rozum
a mou vůli,
všechno, co mám a co vlastním.
Od tebe jsem to přijal
a tobě to vracím,
nalož s tím zcela podle své vůle.
Dej mi jen svou milost a lásku,
o to prosím a víc nežádám.
Amen.

Přijmi, Pane, a ujmi se
celé mé svobody,
mé paměti,
mého rozumu
a mé vůle.
Všechno, co mám a co vlastním,
jsem přijal od tebe.
Tobě to navracím,
nalož s tím zcela podle své vůle.

Dej mi jen svou milost a lásku,
o to prosím a víc nežádám.
Amen.

/ Ignác z Loyoly /


~s~
Janny. 36125

Re: Elo

31.7.2008 12:51:17
Elo, také budu ráda za případné sdílení a postřehy jak jste to prožili.
Díky.


Prožívámé horké letní dny - požehnané svými dary.
Chvála Pánu, chvalme Jej.
Nechme k sobě vcházet Jeho lásku, jeho světlo, jeho dobrotu.
Radujme se z milostí které nám tak štedře dává.....

Vyznání sv. Augustina

Pozdě jsem si tě zamiloval, † kráso tak dávná a přece tak nová, * pozdě jsem si tě zamiloval!
Ty jsi byl uvnitř a já venku, * a tam jsem tě hledal,
a já šeredný, * vrhl jsem se na všecky krásné tvory, jež jsi stvořil.

Ty jsi byl se mnou, * ale já jsem nebyl s tebou.
Vzdalovalo mne od tebe vše to, co by vůbec nebylo, * kdyby nebylo tebou.
Ty jsi volal, křičel * a přehlušil jsi mou hluchotu.
Ty jsi se skvěl, zářil * a zahnal jsi mou slepotu.
Tvá vůně mě zaujala, * vdechl jsem ji a dychtil jsem po tobě.

Okusil jsem tě * a lačním a žízním po tobě.
Dotkl ses mne * a vzplanul jsem touhou po tvém míru.

Sláva tobě, Otče i Synu * i Duchu svatý,
jako byla na počátku i nyní i vždycky * a na věky věků.
Amen.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Elo

28.7.2008 22:03:00

Elo, na té jiné diskuzi nikdo nereagoval. Nezlob se. :-)

Přeji ti šťastnou ruku při výběru dárku a pěkný zážitek při křtu. Klidně pak napiš, jaké to bylo a jaké z toho máš pocity. :-)
Ela+2 kluci 40900

Re: Elo

27.7.2008 21:39:39
Holky, děkuju za náměty. Byla jsem teď pár dní pryč, tak dočítám až teď. Bibli oba dva mají a v různých vydáních, jak jim je rodiče postupně kupovali vzhledem k jejich věku. Ale nějaká jiná kniha nebo video s náboženskou tématikou není špatný nápad. Určitě něco vyberu. Ještě jednou dík :-)
Ovina 81095

Re: Numeri

26.7.2008 17:53:47
Já měla strach z toho, že budu muset sama říkat všechno to .... při mši. Ale nakonec to říkal on sám a ještě to shrnul a nerozebíral, takže to bylo v klidu. Už strach nemám. Modlitby jsou v pohodě, na ně se těším. A doma je mnohem lepší atmosféra.
Numeri 61041

Re: Numeri

26.7.2008 17:33:52
No tak to ste tam byli dlouho.My sme jeli okolo kolem 18h a viděla sem tam stát ještě auto.A sem ráda že ste si s Fr.porozuměli teda alespoň sem to tak pochopila podle toho co píšeš.Nyo vidíš já za ním jedu v polovině srpna a už teď se nějak bojím...no však ty víš očem mluvím....
Numeri 61041

Re: Numeri

26.7.2008 17:29:50
Ovino tak to sem ráda.Promiň meil už ti dneska nenapíšu právě sme se vráti ze křtin a zachvíli zase odcházím.Musím obstarat děti a ještě sem si dovezla neteř.Nejak nestíhám.
Co se týče křtin nemám z toho dobrý pocit.Měla bych mít radost ale nějak se nedostavila.

Ráda tě teda vás uvidím. :-D
Ovina 81095

Numeri

26.7.2008 15:48:05
I já jsem tě ráda poznala. Dopadlo nám to skvělě. Zdrželi jsme se až do půl sedmé a ještě jsme potom zašli do kostela. A taková tečka na konec - dokonce jsme zajeli do Dačic na večeři. Domů jsme se vrátili až v deset hodin. Za dva týdny se Františkovi ozvu, co a jak u nás a domluvíme se na dalším termínu. Tak snad se ještě někdy uvidíme. U nás to bude na dlouho. Příště pojedeme i s dětmi.
Měj se hezky.~s~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 33485  [Dalších 33415 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.