| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Věřící maminky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 33485  [Dalších 33395 >>]
Ovina 81095

Prosbička

23.7.2008 12:16:10
Děvčata, jestli bych mohla mít jednu prosbu také, tak si dovolím ji napsat. Zítra mě čeká opravdu velmi těžký den. Budu muset v sobě sebrat všechny síly, které se mi nedostávají. Vlastně tomu bude předcházet i dnešní večer. Jen při pomyšlení mi jde mráz po celém těle. Jestli můžete, prosím, vzpomeňte na mě v modlitbě, abych všechno udělala tak, jak je třeba. Více napíšu na fóru, až budu moct. Každopádně děkuju.
Ela+2 kluci 40900

Re: Křtiny

23.7.2008 9:56:06
Ilono, byla bys moc hodná, kdybys mi k tomu něco zjistila. Má to být už za 3 týdny a jsem z toho celkem bezradná.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

Re: Křtiny

23.7.2008 0:13:27

Eli, nakukuju, ale sama nevím. Zkusím zítra lípnout dotaz jinam.

Nevím, psala jsi, kdy má křest proběhout?
Ela+2 kluci 40900

Křtiny

22.7.2008 17:54:22
Ahoj holky, nerada se vám pletu do diskuse, ale potřebovala bych poradit. Jsem pozvaná na křtiny 2 kluků z naší rodiny (13 a 8 let). Protože ona rodina je evangelického vyznání budou se i křtiny konat v evangelickém kostele. Mohla byste mi některá napsat, jak takový obřad probíhá, příp. co se dává ke křtinám za dárek? Nevím, jak to probíhá u evangelíků, absolvovala jsem zatím vždycky jenom křest v katolickém kostele a tam jde většinou o křtiny malých miminek.
babuška, Adélka, Kačenka 21349

Pozdrávek po dovolené :-)

22.7.2008 12:12:54
Tak jsem zpět, od včerejška jedu jako šroubek :-)
Ili, děkuju za přání :-) Dovolená byla moc fajn, měli jsme krásné počasí, teplíčko, sluníčko. Jen ty cikády kdyby tolik necikádovaly, to byl takovej rámus, až by jeden nevěřil, že to vydává brouk :-D

Maroušek, také posílám gratulaci a požehnání :-) Tomášek je moc hezké jméno, synoveček mého přítele se také ta jmenuje.

Majko, myslím, že se tím lidé dřív spíš utěšovali... byla třeba válka, hodně dětí umíralo v mladičkém věku a v těch slovech hledali útěchu... ale je to otázka, to už se asi nedozvíme.
Za sebe mám pocit, že člověk který věří, prochází více zkouškami... někdy jsou těžké, rozhodnutí složitá, ale skrze jednoduchý život nemůžeme růst. A proto "vem svůj kříž a následuj mě", bude to těžké ale plné lásky :-) Budeš přemýšlet nad otázkami, které nevěřícího netrápí, budeš hledat ... :-)

Stázi, to je prekerní situace, budu na vás též myslet, ale určitě to dobře dopadne...

Nemám ted čas číst diskusi o které píšete, i tak bych tu neměla být - jsem v práci - obědová pauza.
Ale z toho co píšete jsem trošku pochopila... moc mě to mrzí. Kéž celou rodinu Pán nese...
Dada+2 24860

Re: ...

21.7.2008 10:43:59
Také si Lucku pamatuji, pomáhala mi s úpravou fotky na diskusi kolem focení. Ach jo, to je vážně strašné.:-(

Přidávám se k modlitbám za její rodinu.
IlonaK2+Verunka+Ondrášek 13705

...

20.7.2008 22:06:16

Na Lucku budu moc myslet. Na červnu jsem dočetla, je to strašné. Taky to nedokážu pochopit, bylo to tak rychlé. Lucka je moc príma človíček, optimistický a fajn. Holky ji mají rády. Já si ji taky pamatuju. I její ikonka je lehce zapamatovatelná, takže vím o koho jde.
Stázi 2 64677

Re: Numeri

20.7.2008 17:18:23
Numeri, nakonec jsme jeli na jedenáctou, bylo tam spousta lidí, až mě překvapilo, na takové malé místo, tolik lidí, stánků, atrakcí.
Mše byla moc krásná. Naše holčičky ale trošku zlobily a tak jsme chovali mladší. Teď mě bolí za krkem.Ještě nikdy jsme na té pouti nebyli a tak jsem moc ráda, že jsme jeli.
Akorát, kdybych tam byla bez dětí, strávím čas v kostele a né potom u atrakcí na které nás dotáhly.I to k pouti patří.
Numeri 61041

Re: Lucce

19.7.2008 22:31:20
Stázi 2 no asi na půl desátou ale já asi nepujdu
Stázi 2 64677

Re: Lucce

19.7.2008 22:05:01
To je hrozné, určitě se budu modlit.
Numeri, zítra se také chystáme na tu pouť. Na kolikátou půjdete?
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 33485  [Dalších 33395 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.