| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 1993

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 42  [Dalších 12 >>]
Libule 05/93 a 08/05 37632
7.4.2006 12:46:16
AHojte mamči, koukám, že je tu diskuse i pro ty naše puberťáky, takovou dobu sem chodím a všimla jsem si až teď,myslela jsem si, že jen pro mimča, tak jsem to nestudovala, tak vás jdu přečíst, ať se dovím něco.
Mišpule a Domule 18330
19.9.2004 9:00:44
se z toho všeho vzpamatuj a pak Tě tu čekám , nestresuj v klidu já sem budu nakukovat každý den :-))
Mišpule a Domule 18330
19.9.2004 8:59:10
ten datum narození , taky dobrý , ještě popřemýšlým co bysme mohly společného ještě vymyslet .

Kačulda
No to je poslední dobou nápor na mé nervy . Pokud se s ní chci i trochu pomazlit , tak abych byla umělec a vyčíhala tu chvililinku , kdy nezlobí .Pokud po ní chci jakoukoliv práci , to jsou ksichty , že mám pocit , jak hrozně jí to ublíží když to udělá .Někdy utrousí i nějaký komentář .Potom to odflákne a když to musí udělat znova pláče .
V pokoji neustále a dokola nepořádek , někdy ani nechápu jak a kdy ho stihla udělat .
Pokud by měla hlídat chvilku Dominiku , tak by jí asi ubylo , hraje si s ní , to jo , ale kdyby s ní měla hodinku strávit venku v kočárku , tak to by se asi muselo něco stát .
Chodí jak spící panna a pořád se povaluje .
Pokud se zeptám jestli má něco na učení na druhý den tak samozřejmě nemá nic a pak to podle toho vypadá .

MÝ NERVY !!!!

Ale bojuji statečně , stále vyhrávám já :-)))
Nevím jestli jsem se Tě ptala , ale optám se tedy . Máš ICQ ? Já jo jestli máš tak bysme si mohly občas písnout i tam , číslo bych Ti poslala emailem .
Mišpule a Domule 18330
19.9.2004 8:51:11
myslím ten věk , mě bylo v červenci 32 :-) To je pěkný kolik toho máme společného .
Já vždycky když si tu někoho vyčíhnu na netu a padnem si do noty tak je z Ostravy , už jsi třetí , jenom Ty jak jsem pochopila tak zrovna nejsi .
Z Havířova si každý den píšu taky s jednou maminkou .Ona má teď bráchu v tom milionovým páru na nově . No , ale to Ty asi vědět nebudeš co to je když jsi ze Španělska .
Já bych asi odvahu nenašla odstěhovat se jinam neč v ČR . Jsem asi moc velkej pecivál :-)
O pekárně na chlebík jsem taky uvažovala a asi si jí časem i pořídím jen co bude víc korunek .
ja_ga 19325
19.9.2004 6:19:01
Míšo,ještě jedna důležitá podobnost! Naše Míša se narodila 17.2 !!!! Dobrý,co? Co ještě máme společné? Můžu se zeptat na to kolik ti je? Já mám v prosinci 31.
ja_ga 19325
19.9.2004 6:02:54
Náš taťka sice není Josef,ale Oldřich......
A jsme z Havířova,i když momentálně čtvrtým rokem z Bergy ve Španělsku(asi 100km od Barcelony)
ja_ga 19325
19.9.2004 5:55:16
Tak se konečně ozývám.Má dlouhá nepřítomnost byla způsobena hned několika důvody 1.) byli jsme 3týdny na dovolené 2.)po návratu jsem se ještě úplně nevzpamatovala 3.)začala zase škola=zmatek 4.)stala jsem se majitelkou domácí pekárny na chlebík.Takže toho času moc nezbývá.Ale teď se to už začíná pomalu uklidňovat,tak se snad dostanu častěji.
Mišpule a Domule 18330
11.8.2004 15:48:24
za všechny .Co mi např řekla má pubertální dcera . Při pohledu na mou podprsenku 85 E jsem se dozvěděla , že jí použije jako košík na houby . Před otěhotněním jsem měla 75 B .
A včera když jsem zvažovala koupi plavek , protože mi jsou malý , ale chtěla bych zhubnout mi pověděla , že si je mám klidně koupit , protože prý už menší prsa nikdy mít nebudu .
A tak jsem si je dnes koupila , ale prsa mít menší budu , to ona pak bude čučet .Už jsem začala s cvičením , ale úplně lepší to bude až po kojení a protože hodlám kojit i do 3 let , tak uvidíme .
Mišpule a Domule 18330
8.8.2004 19:28:04
dvarát Káťa : včera kromě toho , že mi v průběhu dne jako každý den pomáhala mi taky složila moje oblečení ve skříni , které jsem rozházela když jsem hledala věci na cvičení .
No a dnes jsem koukla do skříně kde má všelijaký možný hračky a tašky atd a pak do skříně s jejím oblečením a myslela jsem , že vyletim z kůže . Včera mi vyprávěla , že má všude pořádek a to co jsem našla dnes na to ani není výraz , bordel je velmi slabej výraz .
No a to je další tvář puberty naší dcery .Dříve tak pořádná holčička má všude a pořád takovej binec , že ani nejde pochopit kdy ho stihne udělat - dvakrát do týdne uklízí a stejně je pořád v jejích věcech binec .
Mišpule a Domule 18330
7.8.2004 22:03:53
naštěstí žádné zvuky nedělá , to bych přišla o nervy . Dělá to sousedů holka a mě to drásá nervy .
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 42  [Dalších 12 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.