| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 1997

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 5267  [Dalších 5217 >>]
Ilona-L97+A04 19418
25.8.2008 16:39:53
Ahojda holky, tak se nám to krátí:(
My jsme si prázdniny ale užili perfektně.Lucinka je ještě na soustředění z volejbalu,dojede v sobotu. S Anetkou jsme byly okouknout novou p. uč. ve školce a jelikož Anetka nechtěla vůbec dom,tak ve čtvrtek už napochoduje.
Já nastupuju do rachoty zítra.Ale už se docela těším,až to všechno pojede v zaběhnutých kolejích,i když u nás teda nějaké změny budou,ale zvládneme toR^
Tak si užijte poslední volné dny a hezky zahajte nový šk. rok.
Dášo, jste šikulky šikovnýR^~j~
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
22.7.2008 16:41:57
Ahoj:-Dpočasí teda nic moc, já trávím léto zase sportovně;)a celekm se nám daří,zatím máme 2x druhé místo a 3x první místo a jsme přebornice okresu~j~;):-D jedem na krajskou soutěž.


Dětičky se mi doma dost nudíRv
Ilona-L97+A04 19418
22.7.2008 13:22:10
Ahoj holky, tak jak užíváte prázdnin?
My fajn, jen to počasí nic moc:(
Míra je furt v práci,tak se snažím pro holky něco vymýšlet-bazén,výlet na kolech,...
Včera tu byli naši,tak to bylo super,holky vzali do obchůdků a mohly si něco vybrat,tak byly nadšený:-D
V sobotu razíme na dovču,tak snad nezmrznem,přece jen na horách bude asi chladněji;)
Doufám,že se máte všichni báječně a koukejte se ozvat;)
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
30.6.2008 20:10:56
Ahoj, já to věděla že se tu kolem vysvědčení někdo ukážeteR^:-D

U nás klasika, čtyři dvojky, M,Vl,Př,Aj,z češtiny tentokrát za jednaR^ Z vlativědy nám hrozila dokonce trojka,to by byl teda skok z jedničky v pololetí, protože nová paní uč, nezkoušela nedávla desetiminutovky, stihla jen dvě písemky během půl roku Rv naneštěstí se dětem moc nepovedly a některý to teda odnesly trojkama Rv tak že aspoň že to u nás tak dopadlo ,paní uč. tam už nebude, budou mít jinouR^


Jinak vedem si dobře i coby hasiči, Dášenky družstvo vyhrálo okresní soutěž Plamen a my ženský jsme obhájily vítězství z loňska na okresní soutěži a chystáme se na krajR^
Taky jsem tu měli oslavy 100 let založení sboru ,tak bylo plno práce kolem příprav.Kdyby jste se náhodou hodně nudily ,můžete mrknout na fotky www.hasici-novedvory.cz

Tak se mějte krásně a užívejte prázdnin:-D:-D
Jana a děti 21099
30.6.2008 17:07:07
Ahoj Ilonko,

Lucinka je šikulka, věřím, že z ní máte radost R^ A co ty, taky už jsi se těšila na prázdniny, viď? ~k~
Míša měla taky samé jedničky, tak z ní máme taky radost.
Jinak jsme prázdniny zahájili zase nemocí, Matěj má angínu a bere atb, teda nic mu není, neměl horečky, nestěžoval si na bolest v krku, ale jedno odpoledne se mu na dlaních udělala ošklivá rudá vyrážka, takové větší pupeny. Do rána mu to sice zmizelo, ale i tak jsme pro jistotu skočili k dr, ta koukla do krku a viděla čepy na mandlích, vyrážka prý mohla být k tomu. Takže se "trápíme" doma, Míša teda chodí ven s kámoškou, občas pohlídá Matěje, abych mohla taky s Martínkem na chvíli nebo třeba na nákup, takže je moc hodná. Ale i tak, je tu vedro, líp by bylo někde v lese nebo u vody.
Tak si všichni užijte prázdniny ve zdraví :-D
Ilona-L97+A04 19418
29.6.2008 7:53:29
Ahojda holky, koukám, že tu nikdo není:(
Já vám všem chci jen popřát krásné prázdniny!!!Vysvědčení u nás bylo ok-samé jedničky+pochvala a ve čtvrtek bronzová medaile z lehkoatletické školní olympiády. Máme z Lucinky velikou radost.Určitě byly šikovné ale všechny dětičky.
Já to tu jdu poklidit a razíme k našim.
Ahojky:-):-D:-)
Ilona-L97+A04 19418
25.6.2008 8:12:53
Ahojda holky, kdepak se všechny touláte?
Prázdniny se blíží a my se nemůžeme dočkat.Teď v těch teplech to je docela mazec~g~
Jsem venku se školkou,pak s družinou a domů dorazím totálně uvařená, zralá na sprchu, po které blaženě zmírám v chládku u ventilátoru:-)
Jinak jsme vše, co jsme měli v plánu, zvládli.Včera to byl školkový výlet do Zoo,děti byly úžasný a myslím, že si to moc hezky užily.
Lucinka bude mít nejspíš samé jedničky.Taky to vypadá, že začne jezdit jinam na st. tenis.Jelikož u nás hraje 3. rok,ale nejsou to treninky v tom správném slova smyslu, aby se pořád zlepšovala, tak jsme s ní zajeli do HK na Slavii a oni ji vzali.Takže od září ji budeme dvakrát týdně vozit na tréninky.
Manžel se chystá změnit práci,jelikož ho ničí noční služby a tak s největší pravěpodobností začneme ood září po několika letech mít společné volné víkendy a manžel bude v práci od pondělí d pátku a odpolko bude doma.Už se těšíme.Teď měl sice relativně dost volna, ale k čemu to, když končil třeba v pondělí ráno,do práce šel až v pátek,ale my byly přes týden pryč.Tak tolik zatím od nás.
Mějte se krásně a dejte o sobě vědět;)
Ilona-L97+A04 19418
31.5.2008 18:15:00
Ahojda, všechny vás, holky, moc zdravím!!!!!!!!!!!!!!!!!
Máme se fajn, já právě zmírám týden s chrchláním,ale pracovně funguju.V práci je pořád něco, opravdu se nenudíme,včera focení-to byla akcička;)
Za týden chystáme dětský den,pak taky výlet a už očima pomalu přitahuju prázdniny.Je to mazec,ale spokojenost:-)
JInak se máme faj.Zase nakouknu.Pa
Jana a děti 21099
28.4.2008 16:15:28
Ahojky,

taky všechny zdravím.

Ilonko, tak to je paráda, že jsi v práci spokojená a Anetka si zvyká na školku. Lucce přejeme samé úspěšné závody R^

Radko, video super (sice pozdní chvála, ale zato veliká ;) ).

Dášo, malé hasičce přejeme dobré umístění R^

My máme teď Míšu ve škole v přírodě, jsou na Šumavě, tak snad tam mají hezky. Ve středu už přijede, akorát na svoje narozeniny, tak musíme přichystat dortík.
Matěj teď nechodí do školky, měl odjet minulý týden do školky v přírodě, ale zákon schválnosti zafungoval a měl spálovou angínu. Ale příští týden snad už půjde, jinak se z nich doma zblázním. Martin roste jako z vody, nedávno oslavil dva roky, akorát teda nechce moc mluvit a nočník je taky sci-fi. Ale to všechno přijde ~k~
Dáša-Dáda-Jirunka 17527
28.4.2008 8:36:05
Ahoj lidi,nějak nám to tu zamrzlo,ale lepší to asi te´d přes léto nebe ,co? Počasí se lepší ,tak budem všichni někde trajdat:o)jinak u nás ani nic novýho.Jíra spokojenj ve školce,Dášenka zdárně bojuje ve škole,v červnu jedou na školu v přírodě.Jedou na stejný místo jako loni, je to tady kousek od nás, tak to nemaj ani moc daleko.
Už má taky za sebou první hasičský závody, ale umístění ještě nevíme, byla to teprv první část okresního kola(branný závod).

[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 5267  [Dalších 5217 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.