| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 7994  [Dalších 7954 >>]
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
24.4.2010 23:30:37
tak mi to přeci jen nedalo a přidala jsem pár našich rodinných fotek, jsou pul roku staré, ale je to asi jedno, tady to už stejně nikoho moc nezajímá :-)
Taky bych Vás ráda holky viděla, aspon fotečku, prosím, Míšo, Lí, Adel a ostatní

Mějte se krásně
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
24.4.2010 22:56:27
Adel- moc tě zdravím, jsem ráda že se Tobě i dětem daří a přeji usoěšné zvládnutí státnic, doufám, že se pak zde pochlubíš!
Klárka také maluje do umoru stále a pořád.Bude přece malířkou~;) Hodím něco do alba z její dílny snad to někoho bude vubec zajímat.
Mammita 25947
22.4.2010 19:22:57
Ahoj holky!

Netko, přeju aby na bitky nedošlo, ale nevím, nevím, neznám nikoho, koho by to neminulo.
Fakt je, že Nik je už od Danči dost daleko, takže třeba to u Vás bude jiné:-).

My máme taky Topgal s blikačkou, modrý s fotbalovým míčem na kapse. Sice ho má asi každý druhý kluk, ale vsadila jsem na jistotu. Původně měl dostat úúúžasný spešl super extra od tety z DE, ale do toho se mi nechtělo. Nějak jsem na tyto záležitosti konzerva.

Jinak se máme dobře, Maty chodí plavat a na karate a je spokojený, Betka tancuje a maluje denně až do naprostého kolapsu, takže holčička každým coulem~j~. Prý bude smutná až jí bude pět, že bude chodit taky plavat a na karate~t~, tak už jsme si to vyříkali, že to jsou Matyho kroužky co ho baví a že ona bude mít svoje, jiné.

Já v práci dobrý, byl to teda mazec, měla jsem pocit, že tak hluboké dno naše zdravotnictví ani mít nemůže, ale může. Teď se to trochu srovnalo, tak jsem v klidu.

Z diplomky mám 2 a za měsíc mě čekají státnice~e~.

Mějte se hezky!
12157
19.4.2010 10:07:47
školní batoh máme topgal, s blikačkou, soňka má 22 kilo, snad ji unese. vypadá ale srandovně s aktovkou na zádech.

Netko - proč odklad? teda u ns většinu kluků m odklad, příjde mi že důvodem pro odklad je přítomnost mužského úphlaví ~;) nebo fakt nevím?

Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
18.4.2010 18:45:59
Netko- z jakého duvodu má Nik odklad školy?
Přesně takhle jak popisuješ byli sladcí i ti moji dva, Klárka Jonymu četla, hrála si pod hrazdičkou, chtěla ho chovat...dokudi ji nezačal ohrožovat- brát hračky apod.Ale Klárka je takový trošku jiný temperament, u vás to bude jistě idylka i nadále, užívej si miminko, hrozně to letí!
P.S. Proč nekojíš?
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047
12.4.2010 23:21:15
Ahojky Ivi,
tak Nik s největší pravděpodobností do školy fakt nepůjde. Dneska dostal očkování proti klíšťovce. Za 14 dní bude další.
Danýska je velká kočka. Bylo jí 5 měsíců, a dneska u dr měla 6,5 kilčo. Tento měsíc jí necháme píchnout ouška. Baští UM, večer kaši, v poledne mrkev s barmborem a už zdlábla taky jablíčkovou přesnídávku. Vypadá to, že vůbec nic nevadí na kůži, jako Nikovi. Krásně v noci spinká, a často ublinkává. Proště všechno jinak než Nik ~t~ Až je to k smíchu, že je úplně ale úplně jiná než její velkej brácha. Kterého ostatně miluje neskutečně a Nik miluje ségru. Danča se za ním otáčí jak slunečnice za sluncem a dovedu si představit, že to pro ni bude bůh . Vypráví jí pohádky, hraje si s hračkami, nacpe se i pod hrazdičku, ukazuje jí obrázkové knížky a popisuje jí encyklopedii. Fakt jsou sladcí ~s~
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
9.4.2010 9:07:59
ahoj holky,
řešíte aktovky do školy? Už máte vybráno a co?
Klárka dostane k narozkám od Topgalu a zvažuju ten nejlehčí co je v nabídce, neb ona má tak 17 kg s bídou.
Pište
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
26.3.2010 12:54:18
ahoj holky,
tak jaro je zřejmě opravdu TADY!huráá
a dejte o sobě vědět, co podnikáte, co Vás čeká, na co se těšíte apod.
Dnes js0me vytáhla konečněkoloběžku, Jonáš byl v sedačce vezen v 7 nebi.Já taky, z pohybu...:-)

hezké jaro~;((
*Lidka* + 3 11796
28.2.2010 16:22:34
Ahoj, my taky nastupujeme, školák už se nemůže dočkat. Taky máme hromadu kroužků, naštěstí všechny pod 1 střechou školy. Nedávno nám přibyl klavír v ZUŠ, T. se zdálo, že noty jsou podobně sympatické jako čísla. Do alba jsem přidala fotku i s naším modrookým maximiminkem, které má aktuálně 11M a 12kg a zrovna mi horečkuje u prsa.

Netko, Danielka se vám moc povedla, bráchu nezapře ~R^

Kačab, jak to berou děti že budou rozděleni?
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
13.2.2010 17:34:06
hihi tak po telefonátu s Kačabákem jsem se sem přišla podívat jak jsme vás hezky donutila se sem mrknout hihihihi to mám radost :)
Jen ještě tipujte:):)Lí co tě napadá myslíš že já bych něco takového vydržela něříc tak dlouho:):) já co dávám všem dárky hned jak je koupím neboť nevydržím déle já co hned telefonuji všem novinky:):):) já ne
Jinak u nás Matyldicka taky nástup a normálně to fakt letí měl by být i nástup Jonyho do školky strašný:(:( nedovedu si představit toho chlepčka, že s etam bude sám oblékat.
Netko máš kočičku:):) a krásně si to užíváš:):)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 7994  [Dalších 7954 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.