| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 9561  [Dalších 9431 >>]
Jana + 4 16678
5.1.2010 11:06:35
Leny, to je supeeeeer, mám velkou radost
Leny,Laila 11/04,Sabrina 10/07 14675
5.1.2010 9:55:12
Ahoj holky, vůbec teď nějak nestíhám :-) Jen jsem chtěla napsat, že u nás velké pokroky :-) Sabrinka začala mnohem lépe rozumět. Sice neznakuje, ale myslím si, že jí to hodně uvolnilo - tím děkuji Červánkovi :-)
Všechno po nás opakuje, což nikdy nedělala, dělá ty ty ty, prosím prosím, hurá, prasátko, jak se mračí, dává nám pětku atd atd. Začala i opakovat malování, maluje podle mě čáry, dokonce po mě maluje i kolečka. A to není všechno, začala zase povídat. Žvatlá si... ba ba ba, pa pa pa, je je je. Naučila se podle nás foukat, což je prý základ řeči a je to strašně důležité, takže foukáme do vlásků a tak a právě, když si začne foukat sama pro sebe, tak pak žvatlá. Mám radost a dost mi stoupla naděje, že to je ta dysfázie. Kéž by :-)
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599
4.1.2010 19:10:48
Michale jsem rada,ze jsem mohla aspon trosku pomoct!
Čekatel na smazání 19487
4.1.2010 12:12:02
Amely ahoooj :) Danielka je fakt moc pěkná holka!

Míšo už máme konečně věci co jsi uspořádala. Švagrová nám to dovezla, takže ještě jednou dík i za tu knížku, je super. Akorát má honza teď přes vánoce rýmu a kašel tak zatím nefoukal.
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599
3.1.2010 18:57:49
Jo jeste me holky napadlo....poslala jsem do Cech prodat nejaky oblecky po detech.Prodava mne to tam jedna kamoska.Kdybyste o nekom vedely,tak tady.
Je to na MB/lucinca nebo 519
Jsou to ty od kamaradky z USA.Zase neco poslu na leto.
Amely 13045
3.1.2010 16:17:54
Hplky, děkuji za pochvalu! Mě ani nepříjde, že by Danielka vypadala starší, protož moc dětí v jejím věku nevidím.Teda je fakt, že je hodně vysoká a hubená, což pomě nemá ani náhodou :-) Do školky i ze škoky jí vodí manžel,protože pracuje dá se říct z domova a má mnohem víc času, než já. Někdy si říkám,jesti toho nebudu jednou litovat, že jsem nebyla radši doma, ale na druhou stranu dělám běžnou pracovní dobu od 8 do 4, tak snad to dítě nějak nezanedbávám.Vyhovoval by mi takový nějaký kompromis - třeba pracovat jen některé dny v týdnu apod. Jenže to bych si už moc vymýšlela. Míšo, to víš, že někde budu mít i ty dva větší zbojníky, jen je musím najít a vložit do alba, jinak je sem neumím vložit. To je vždycky akce na hodinu. Na vaše fotky se vždycky dívám, když sem hodíš odkaz, ale samaje nikde takhle uložené nemám. Verísku, zas nádherný fotky.Kde bereš na ty holky takový kvanta různých šatiček na všechny možný příležitosti? Cáco, stále jsem na Praze 13 - jen jsme se přesunuli o 3 domy v ulici a o 5 pater nahoru do 3+1 z dvougarsonky. Tak jdu zas řešit bezdomovce- bakalářka volá.... Že já nešla studovat do Plzně :-)
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599
3.1.2010 16:02:57
Hele Verisku tohle mne nedelej....tady bulim jak zelva.Krasnej napad!!!!
Verísek+VELAMATO 23592
3.1.2010 14:05:49
Jinak ale radost jednu velikánskou mám- po půlnoci naši( mamka ajejí přítel) dostali od nás novoroční dáreček- sice jsme hodně moc riskovali, ale...
prostě jsem jim zamluvila svatbu- Vím, že by oba asi chtěli, ale je jim to asi samotným v tomhle věku blbý, tak jsem to riskly a se ségrou to namyslely a spáchaly... Objednala jsem jim termín 1.5.2010 na zámku Lednice- je to přesně plus minus den na jejich 25. výročí seznámení a mamky přítel nás se ségrou na náš společný výlet tenkrát kdysi vzal právě na zámek Lednice- takže symbolický fest:-)
Já jim sesmolila "poukaz" resp. oznámení s fotkou Lednice i jejich jako svatebním oznámením s jejich fotkou s textem: "Milá babičko a dědečku, rádi bychom Vám oznámili, že dne 1.5.2010 na zámku Lednice si konečně po 25 letech řeknete své ano." a s textem, který mamka musela přečíst nahlas po půlnoci až do konce, kde jim píšeme, že jim jako svatební dar věnujeme celý svatební obřad na zámku, zhotovení foto a videodokumentace a darujeme jim i naše a jejich největší poklady jako svědky- a to naše manžele= jejich zeťáky... a že k danému oznámení není odvolání ani dovolání, že je vše již předem zamluvené a zařízené a že se těšíme na jejich velký den spolu v té době již jejich 3 vnoučaty( ségra čeká na únor 1.miminko)... No, byli z toho fest dojatí, mamky přítel i brečel, mamka se držela jen tak tak a pořád se ptala, jetsli to je jako jen sranda... Tak tohle pro mě byl nejhezčí den za celé Vánoce, fakt krásný a vypadá to, že teda svatba fakt bude:-) Jen teda spíš tajná a oznámení až post všem ostatním krom nás- takže pst:-)
Tak a razím aspoň na chvilku ven s L. v kočárku- už se mi budí... Tak se držte v tom novém roce:-)
Verísek+VELAMATO 23592
3.1.2010 13:53:39
Obě naše listopadovky:



Verísek+VELAMATO 23592
3.1.2010 13:47:18
Laurinka:






Verunka:





[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 9561  [Dalších 9431 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.