| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 31954  [Dalších 31914 >>]
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599

Re: Re: Re: Re: Re: Re: papání

21.8.2005 18:37:38
Tak chci uklizet a to moje dite ne a ne spat:).Uz je 12.30 a od rana jeste nespala:).To cert nikdy nespi:).
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599

Re: Re: Re: Re: Re: papání

21.8.2005 18:36:54
Jani no prave,aby ste se nedivily:).
Jana + 4 16678

Re: Re: Re: Re: papání

21.8.2005 18:30:12
Míšo, neboj, ono to hned nebude. Nejdřív se dám do kupy, to bude chvilku trvat a na Bety jsme čekali cca rok a půl a to bylo ještě na CF dost málo. I když - abychom se nedivili :-)
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599

Re: Re: Re: papání

21.8.2005 18:23:08
Kajdo varim,ale presnidavky ji chutnaji vic.Kdyz ji dam domaci jidlo,tak toho sni +- stejne.
Jeste jsem zapomela,ze k obedu ma nekdy ovoce s jogurtem,nekdy do toho dam trosku instantich mimnkovskych namletych ovesnych vlocek nebo ryze.

Jano to te teda obdivuju,ja bych deti 18 mesicu od sebe nechtela.Ale tady je to celkem casty jev,takze zadna rarita:).Vetsinou je to ale neplanovany:).

Dneska mam velky uklid,tak to tu zase prokoukne.Jenze,jak tu dva tydny nemel kdo delat neporadek,tak krome prachu,podlah a povleceni nemam vlastne co na praci....
Jana + 4 16678

Re: Re: papání

21.8.2005 18:08:46
Ještě dodávám množství - kaše asi 150 - 200 ml, zeleniny o něco míň, asi 100, jogurtu tak 150. Kojení nevím :-) :-)
Jana + 4 16678

Re: papání

21.8.2005 18:04:13
Tak to byla samozřejmě humorná vsuvka, náš jídelníček jsem tu psala včera. Kromě kojení je to k obědu zelenina (samotná, s masem, se žloutkem), ke svačině ovoce či jogurt s ovocem a k večeři kaše. Já zeleninu většinou navařím ve velkém, po částech namíchám s masem či zeleninou a po pytlíčkách namrazím. Pak to střídavě vytahuju a rozmrazuju.
Míšo, já bych do toho hned šla, ale nejdřív musím dobrat antibiotika :-). Mimochodem - od středy jsem bez teplot a je mi super.
Tak a teď jsem zapomněla, co jste všechno řešili. Ach jo.
Bětuška objevila stoupání, tak pokud jí nepoložím dostatečně do volného prostoru, musím hlídat, aby se někde nepřevrátila, zvedá se o všechno - o sušák, atd.
Já mám vztah ke kojení, jak ho popisovala Gothic, máme ho i na uklidnění a vysloveně si to užívám a vůbec se netěším, až budu jednou odstavovat.
Jana + 4 16678

papání

21.8.2005 17:56:30
Tak u nás to vypadá asi takhle :-):-):

Oběd - houby


Svačina - borůvky


Kojení



*Kate 12933

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: miminka, kojeni, strava atd. :-)

21.8.2005 17:23:06
No, VERÍSKU, uvidíš, jak ti půjde to odstříkávání a jestli tě to bude bavit - mě teda vůbec neeee. Ale s tou vodou tu kaši jí taky. S kojením se taky asi budu loučit těžko, a to i kdyby to znamenalo nepřerušované spaní po celou noc.Ona Štěpánka není žádný mazlík, takže kojení jsou vlastně jediné chvíle, kdy se tulí. A vůbec, bojím se, co to udělá s prsama, až přestanu kojit.

LENKO Z B., Romanka vzbuzuje respekt, obzvlášť jako Kladivářka. Ty její modré očiska, to je něco, svítí i z té maličkaté ikonky.
Verísek+VELAMATO 23592

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: miminka, kojeni, strava atd. :-)

21.8.2005 17:09:00
LENKO z B, tak jsem projela vaše album a super, Romča je fakt kus ženský a moc jí to sluší, je z vás krásně smíchaná, koukám, že pivo taky miluje a dinner nemá chybu stejně jako kladivářka a další... a jsem nadšená z té teplé atmosféry tam u vás:)))Taťka má v sobě taky pěknej kus jižana a Ty jsi podle mě strašný smíšek a optimista, aspoň soudě podle těch fotek...Moc hezký pokoukáníčko.
Karolína +2 16165

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: miminka, kojeni, strava atd. :-)

21.8.2005 16:06:25
Náš jídelníček (údaje o ml jsou přibližné):

6-7h - po probuzení - 200ml Sunaru
9h - svačina - jogurt, ovoce
12h - oběd - mase se zeleninou a bramborem nebo těstovinymi (rýži nemá rád)
15h - svačina - jogurt, sušenka
17h - svačina - něco (další ovoce, rohlík, sýr)
18-19h - večeře - chleba s něčím (sýr Kiri, máslo, šunka) + 180Sunaru (nebo bez chleba 200-240ml Sunaru), někdy kaše + Sunar

Ovoce jí dá se říct v průběhu celého dne, vezme si ho sám ze stolu. Miluje ho (nekratinky, broskve, švesty, víno, jablko, blumy, banán nic moc, meruňky)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 31954  [Dalších 31914 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.