| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 9561  [Dalších 9491 >>]
Cacanda+Filip 11/04+Klára 3/08 19700
20.2.2010 19:24:22
Teda, tak vy Lenny trenujete na "otuzilce roku"? Hezka historka... Tak hlavne, ze to dopadlo takhle, ze ve vode nebyl kamen nebo tak neco ~:( Takhle z toho bude maximalne ryma...
Jojo, Michale, jsme tam...kamaradka graficka ~R^ Pristi tyden se chystam do Rossmanna pro letak na pamatku ~s~
Leny,Laila 11/04,Sabrina 10/07 14675
20.2.2010 18:16:02
Ahoj, dneska jsme měli dramatické odpoledne. Rozhodli jsme se, že vezmeme děti k řece krmit labutě a kačenky. Tak jsem nakrájela do igelitky rohlíky a chleby a šlo se. Byli jsme už na nový rok a Sabrince se to moc líbilo, také konečně viděla nějaká jiná zvířata než kočky a psy (tedy v ZOO jsme byli, to je fakt). No zkrátka... rozhodli jsme se vzít taky našeho psa. Tak jsme krmily my holky a manžel odešel se psem pryč. Pak se vraceli a manžel držel Coryho na tom navícejím vodítku. Nažeš se rozběhl k nám za labutí a jak ho chtěl manžel stáhnout zpátky, vrazilo naše 37 kilové 8mi měsíční štěně do Sabrinky a ta letěla šipkou do řeky :-( Spadla tam obličejem, rozplácla se do vody jak široká, tak dlohá. Já ani nevím jak, ale okamžitě jsem byla ve vodě za ní a lovila ji ven. Byla jsem tam zhruba po kolena, pro ní ale docela hloubka. Hrozně se lekla a plakala, hlavně ten šok a ta ledová voda. Čepice jí uplavala, strhli jsme z ní bundu, z té úplně teklo, manžel ji vzal a letěl s ní do auta. Tam jsme ji zabalil do dek a my tam mezitím doběhly s Lailou a letěli jsme všichni autem domů. Tam rovnou do vany. Snad z toho nic nebude. Já taky měla pěkně ledové nohy, ale o mě nejde. No bylo to hrozný, ale teď se tomu už smějeme. Byla to blbost asi nejvíc manžela, ale nezlobím se na něj, sám je z toho hotovej.
Čekatel na smazání 19487
20.2.2010 11:37:22
Gothic ahoj, rad te tu po delsi dobe vidim :)

Jani super fotka rodinky, taková pohodová.

Zdravim i cacandu, před chvílí jsem na tvoji fotku narazil v letáku Rossman :)
Jana + 4 16678
19.2.2010 13:12:37
Lenny, Mireček. Śimi je až v červenci
Leny,Laila 11/04,Sabrina 10/07 14675
19.2.2010 7:39:50
Janiii, moc gratuluji dodatečně k narozeninám ~x~ Slavil Šimonek nebo Mireček, že se tak blbě ptám, oni jsou stejně staří, viď?

Gothic, děkuji moc za ty stránky, určitě se zapojím, moc ráda. A o víkendu si tě zkusím najít na Skype.
No, však víš, když už jsme si psaly spolu loni v létě, tak jsme si obě myslely, že to takhle dopadne. Já jsem tedy pořád ještě doufala, ale ty sis to už myslela, už to máš zmánkuté. Napíšeme si :-)
Cacanda+Filip 11/04+Klára 3/08 19700
16.2.2010 21:36:49
Ja bych to osobne rozhodne nezvladla...ja bych totiz do toho ani nikdy nesla ~f~ Diky Bohu, ze jsou na svete i lidi, jako jste vy ~R^
Jana + 4 16678
16.2.2010 19:49:39
holky, díky, jen prosím nepřehánějte, fakt zatím neděláme nic, co byste nezvládli taky. Není to jistě stejné mít třetí biologické dítě a přijmout dítě z DD, je to jiné, a nebudu zastírat, že to je obtížnější. Ale to, co zatím prožíváme byste zvládli i vy.
Misa-Verca02,Natalka04,Lukas07 11599
16.2.2010 19:42:23
Jani krasna fotka,strasne vam to tam vsem slusi,a ja se pred tebou klanim az k zemi!

Gothic jsem rada,ze jsme se zase nasli;).
Cacanda+Filip 11/04+Klára 3/08 19700
15.2.2010 18:21:52
Jani, nadherna fotka!

Holky, zkousim si zacit trochu privydelavat katalogovym prodejem sperku (podobne jako Avon treba). Mame hlavne chirurg. ocel, stribro a pozlacene stribro. Tady je odkaz na online katalog. Kdyby se vam neco zalibilo, dejte vedet. Maji i detskou kolekci. Ceny se mi zdaji slusne. Dodani do 14 dnu, zaruka 2 roky, zarucni list.
Potrebuju to nejak rozjet, tak si koukejte neco vybrat ~t~

http://marek-dl.jalbum.net/SBS-sperky.cz%20-%20Katalog%201/slides/1.html
Verísek+VELAMATO 23592
15.2.2010 1:09:39
JANI, to je krásný:-) Moc vám to všem sluší a já smekám před tak úžasnou rodinkou:-)

GOTHIC, ahoj, snad ještě nakoukneš:-) Ráda Tě taky vidím a budu moc ráda, když přijdeš častěji a ráda bych taky viděla Lerička:-)???
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 9561  [Dalších 9491 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.