| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33871  [Dalších 33841 >>]
Maržána
  • 
17.12.2013 9:10:13
Tak pokud sem ještě někdo chodí, budu moc ráda, když si přečtete následující řádky. Děti nám rychle odrostly, my se vrhly do pracovních procesů a přestáváme o sobě vědět. Což si myslím, že po tolika letech je opravdu škoda. Příští rok dětičky oslaví své 10.narozeniny a tak by bylo dobré tento velký den oslavit a také by to byla příležitost se vidět. S Pohádkou jsem to již probrala a navrhujeme sice o rok dříve, ale sejít se na jaře roku 2014.Strávit víkend s našimi už né mrňousky, ale skvělými dětmi. Fakt by mě moooooc potěšilo, kdyby se akce uskutečnila. Vidíme to někde na horách - cca květen. Holky máte na promyšlenou dost času. Pokud bude zájem, nabídnu ubytování a budu pokračovat dále.
Ale po mém minulém nadšení a nezájmu většiny z Vás, se docela bojím. Tak budu třeba příjemně překvapena.
Přeji Vám krásné svátky, zdraví a stále dobrou náladu. Ať Vám dětičky dělají jen samou radost a vy ať užíváte život plnými doušky. Vaše názory očekávám na e-mailu: martincova.tina@tiscali.cz. Holky ať zažijeme ještě jednou akci podobnou Benecku. Maržána
Karkulína007 25698
13.6.2013 12:52:30
Jíťo - ta je krásná! Moc jí to sluší ~s~

Doufám, že počasí vyšlo a nepršelo vám, my jsme byli na chatě a do 10 do večera tam nespadla ani kapka, pak jsme přijeli domů a byly louže a mokrý auta, takže v Praze pršelo.
Tak snad už si teď odpočineš a nebudou žádné pohromy~x~
Jíťa+ 2 děti 19784
7.6.2013 17:22:50
Ahoj.Prichazim pozde s pozvankou na Pohadkovy les ve Vonoklasech. Je zitra 8.6. od 13hod. Bohuzel driv jsem avizo nezvladla. Travila jsem uzasny tyden u more a vratila se pomahat napravovat povodnove skody v jedne z nasich prodejen.Doma naštěstí OK. Nemam ted moznost hledat kontakty na Lenu, Eši, Kacku, kterym se akce libi. tak snad se k nim info dostane. Jinak mi piste na jitana@seznam.cz. A hlavne at nevyjde zítřejší deštiva předpověď! !!!! VSECHNY ZDRAVIM
Zdenka +4 33872
5.6.2013 13:30:31
Zdravím také všechny.... :)

Karčí, to teda zažíváte taky stresy... U nás to s prací taky není nejlepší, t.č. dělám uklízečku koupelen, co jdou k expedici, ale nemůžu si dovolit dostat výpověď... :( I tohle ale končí a pak bůhví, co bude...

Pohádko, přeji příjemnou dovolenou... :)

Puberta - Jareček bývá rozumný, ale také jsou chvilky, kdy by potřeboval zklidnit... Mája zatím prudí jen svým věčným převlékáním... Standa zřejmě rupne a bude opakovat třeťák, jestli ho nechají... Nějak zapomínal chodit do školy... blb... :-( ~q~ A Zdenda se dostal na vejšku pedagogickou... takže trochu radost, ale štve mě, že ani jeden z velkých si nenašli na prázdniny brigádu, takže mě to období dost děsí, že je budu mít všechny doma... ~a~
Karkulína007 25698
31.5.2013 16:26:29
Pohádko - díky, snad to bude dobrý...
Kam jedete k moři? Nedivím se, že se těšíš, v tomhle příšerným počasí~q~. Mámu s tetou to počasí v pondělí naštvalo, tak včera odletěly k moři, tak doufám, že se jim takhle rychloakce vydaří~:-D
Add puberta - přesně vím, o čem píšeš, Šíma taky začal v tomhle věku a bude hůř:-D. Adélka je zatím naštěstí v klidu:-)
Koukám, že letíte zítra, tak držím palce, ať není mlha, Martin pracuje na letišti a říkal, že to byl dnes mazec, hodně letů odložených. A Šíma dnes koukal na radar a viděl nějaké letadlo, které snad hodinu kroužilo, než přistálo.
Pohádka+Ondra 2/05+Matěj 11/08 18980
24.5.2013 20:07:58
Karčo tak to jste měli náročný. Přeju Martinovi, ať se mu v práci nekonec zalíbí nebo třeba se objeví ještě něco zajímavějšího.

Jo, zase jsem začala běhat tak každé 2-3 dny těch 5 km, ale teď mě zas skolila viróza, tak mám smůlu :( Už se těším do tepla, tady to počasí mě úplně odrovnává~o~~o~~o~~o

Jinak jak píšete o té pubertě, tak u nás je teď přesně v tomto stádiu Ondra. Opravdu jsem si myslela, že tohle přijde nejdříve ve 12 letech, ale co mi s ním poslední rok zažíváme, to je opravdu žůžo. Nedovedu si představit, že to bude ještě horší.
Karkulína007 25698
22.5.2013 21:17:33
Ahoj holky,

jdu vás taky pozdravit, když jste se tu objevily:-)
Pohádko - držím palce, ať má Ondra přijatelné počasí, trošku se to teď zbláznilo. Šíma je se školou na severu Anglie a mají tam sluníčko, od pondělka jim nepršelo. A Adélka byla na ŠvP v dubnu a měli taky celkem hezky, i když předpověď byla dost divoká, měli tam zbytky sněhu, takže jeli se zimníma botama a bundama, ale prý to nevytáhli.
Běháš? Já mám teď pauzu, v březnu jsem začala chodit každý den pěšky z práce (3,5 km), pak se oteplilo, tak jsem přidala běhání a kolo a nějak jsem si namohla šíleně nohu, že jsem vůbec večer nemohla spát. Tak jsem vysadila a dnes jsem byla i na RHB, tak až se dám trošku dohromady, zase začnu, ale trochu pomalejc, nějak jsem přepálila start, už holt nejsem nejmladší~t~

Jíťo - Naty je moc fajn~s~, ale znám to, Šíma taky venku působí v pohodě a doma umí pěkně prudit~;). Ale od neděle je pryč a už se nám po něm stýská~s~

Evi - držím palce v nástupu do práce, užívej si ten krásný čas, co ti ještě doma zbývá~;((. Jinak tvoje yuka se má výborně ~:-D

My jsme teď měli takový stresový půlrok, Martin přišel o práci a byl doma, tak už to začínalo být docela napínavý. V pondělí konečně nastoupil, ideální to není, peněz má míň, je celý den na nohách, ale aspoň něco má, tak snad tam vydrží a oni si ho nechají...
Pohádka+Ondra 2/05+Matěj 11/08 18980
22.5.2013 14:44:17
Ahoj holky,
to jsem ráda, že jste se ukázaly. Já nakukuju, ale kde nic, tu nic :-)
Jíťo, závidím ti, že se jedeš sama zrelaxovat. Mám jeden týden o prázdninách, kdy tu budu sama a jela bych takhle někam hned, ale nemám parťačky... buď není čas nebo peníze, takže asi budu tvrdnout v Praze.

Ondra zítra ráno jede na školu v přírodě. V pátek tam má být dopoledne 0, v sobotu dokonce -2 stupně~8~~8~~8~~8~ Já to nechci vidět, jak se vrátí....
Jíťa+ 2 děti 19784
15.5.2013 14:14:29
Taky MOC ZDRAVÍM! I když je otázkou koho, když už noho skoro nevleze ;-)

Ale moc mě to mrzí, moc ráda vzpomínám na všechnynaše společné akce. A navíc když vidím jak naší 12 a půl leté Natce lezu na nervy, tak si užívám Tomíka, že se mnou ještě chce někam chodit a můžu vymýšlet nějaké výlety atd. Naposledy jsme byli nedávno v německém Legolandu, kde jsme si to moc užili.

Byla jsem na kávičce s Karčou, která některé z Vás vídá na Facebooku, tak vím, že žijete~;) Já Facebook záměrně odmítám, za 1. je to podle mě žrout času a soukromí a za 2. z obavy se tam potkat s Natálkou. Občas se od svých kamarádek dovídám, co tak s puberťačkami řeší a to nemám zapotřebí sledovat ~d~ Její puberta mě naprosto zmáhá. Jen se utěšuju, že v tom nbejsem sama a že u kluků to probíhá jinak a nebudu snad pro Tomíka trapná máma jako jsem teď~l~

Dneska máme třídní schůzky:-©

Jinak léto máme taky už naplánované. Tom jede také na 15dní na tábor ( bude na něm i Naty ( už potřetí ) a hlavně jeho spolužák, takže nemám obavy ) a pak má ještě 2 příměstské tábory a možná ještě týden v srpnu. Uvidím jak pořeším hlídání. Hlavní dovolenou máme před koncem šk.roku a já za 14 dní ještě jedu cvičit na Kypr, tak se těším jak zrelaxuju od rodiny .

Tak mějte krásné letní dny a papappa
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33871  [Dalších 33841 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.