| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 32051  [Dalších 32011 >>]
Jiřule a 3 skřítkové 855
31.1.2012 19:28:48
a hlásím samý jedničky:-) u aninky~s~~R^ u kubči též..ale ančí to má težší že~:-D
Jiřule a 3 skřítkové 855
31.1.2012 19:28:09
jinak tedy anda i kuba maj topgal. kuba měl 3roky stejnej ted do 4. jsme pořídili nový ale jen proto že už byl okoukanej.
tak až půjde joží tak bude mít taky.
holký jsem včera zjistila že johanka čte a píše..normálně ostuda.věděla jsem že zná písmena a umí něco napsat, ale najednou včera poslouchám a ona čte a pak to přinesla napsaný. a pár slov i psacím~e~se nezdá. se tváří jak mimino... kdyby nebyl tak miminovská tak jí do školy šoupnu taky

a gratuluju oslavencům~x~
Jiřule a 3 skřítkové 855
31.1.2012 19:23:14
hurá..joží někoho předběhla?:-DDD to mám radost Evi,páč je normálně menší než pětiletý kolem nás
ZuzkaN 7401
30.1.2012 22:53:56
Ahoj,
tak už se nám to tu začíná rozjíždět s oslavama... Všem oslavencům přeji vše nejlepší!!! Uteklo to strašně, příští rok už školáci. ~6~
Šimon už je taky ve škole zapsán, 10.února se dozvíme, jestli je přijat, ale určitě je (není důvod proč ho nevzít). U zápisu si vedl dobře, až mě překvapil, já ho mám pořád za takovýho pumprdlika malýho. ~f~

Aktovku jsme dneska rozhodli, že dostane Hama, je sice děsně drahá, ale prošla jsem net a na žádné jiné jsme se s manželem neshodli. Vybrali jsme 3 designy a šimon si vybral kterou z těch tří. Dopadlo to přesně jak jsme čekali, vybral si s hadem. ~:-D (bohužel i nejdražší, i nejtěžší). Topgal tašku má Matyáš, pořád vypadá v pohodě a má jí třetí rok, s fotbalovým motivem. Budeme ale už kupovat novou do 4x třídy, přeci jen už je to velkej kluk ~b~
Kolik šimon váží a měří netuším, budu muset přeměřit. ~f~
Mex+2 24309
30.1.2012 13:22:19
Tak já jezdím kolem školy do práce, jen teď přesně v 8h, aby se mi tam nemotali školáci :-) a zpátky v 14h, tak by mě přišlo samozřejmé ho brát.
Michala,Jiří04,Majda06,Vojta09 13365
30.1.2012 11:08:54
Jířa je na věci docela pečlivka, tak pohoda .....
Taky jsme na vsi, první týden jsem ho posadila na bus, jela ke škole koukla jestli jde ok a druhý týden už jezdil sám ... prostě jezdích jich banda tak ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já ho vezu max,když mám cestu kolem a občas ho vyzvednu ... jeidný kdy ho vyzvedávám pravidelně je po hudebce, která mu končí po třetí, tak aby nemusel čekal na bus ....
opice... 6073
30.1.2012 10:10:43
Aktovku jsem brala uni barvu, aby mohla být později i pro Věrku, když už jsme brali tu nejmenší. Nakonec ji Vojta bude mít déle, protože si Věrka vybrala jinou aktovku po sestřenici, dá se říci tvarem ještě klasickou aktovku (na ležato, kde se dají dva sešity A5 vedle sebe), na praktické ovládání je lepší.
opice... 6073
30.1.2012 10:01:51
myslela jsem obrázek na aktovce:-)
Mex+2 24309
30.1.2012 9:19:22
Míšo, na ty Hamy už mě někdo taky upozorňoval, ale koukala jsem na netu, že stojí set kolem 3tis. a to už se mi nechce, když vidím, jaký má Vojta přístup k batohům, bundám, botám,... a až ho někde nechá třeba v tom autobuse...
Mex+2 24309
30.1.2012 9:17:42
Evko, ono moc "netradičních" fotek z narozeninové oslavy není~:-D

No to asi bude s tou aktovkou tak jak píšeš, protože ho stejně budu do školy vozit, takže ho vysadím přímo před školou, a po družině ho budu taky vyzvedávat.
Teda aspoň si to tak maluju, ale co vím, tak letošní prvňáci od nás ze vsi se nechali rodičema do školy vozit 1. týden, pak to prý hromadně bojkotovali, že budou jezdit autobusem, neb je tam větší zábava... To je moje největší noční můra, že už za půl roku bych měla Vojtu někam pustit takhle samotného...., kde jsou ty naše malé dětičky ~n~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 32051  [Dalších 32011 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.