| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36990  [Dalších 36970 >>]
vebalka 59053
5.2.2010 12:59:37
Díky za zeptání,
Báře je už lépe.Teplotu nemá,už se jí i lépe polyká.Je už problém jí udržet sedět v posteli.Tak Báře pouštím pohádky a pilně nahrávám.
za týden ve čtvrtek jdem na kontrolu,tak mi napadlo,jestli bych si Báru neměla ještě pak nechat týden doma.Asi bude oslabená,tak aby ve školce nezačala hned lítat.
Králíček4 103415
5.2.2010 9:55:41
Tak co už je Báře lépe?
Králíček4 103415
3.2.2010 9:34:15
Určitě Marťánky koupíš v lékárně je to multivitamín s multiminerálem.Ale určitě takových vitamínů je spousta a v lékárně ti poradí.Já si prošla napřed na netu možnosti dětských multivitamínů a pak šla do lékárny.A Marťánci vyhráli a Domčovi chutnají.Ještě dostává i omegu 3,ale tu už bere asi 1,5 roku na jiné potíže.
vebalka 59053
3.2.2010 8:48:47
Doktorka mi řikala,že bacil musela někde vdechnout.Tak možná,jak měli v pátek ve školce divadýlko a byla na něm půlka školky.
Marťánky nasadim taky.Ty se koupí v lékárně viď!Možná blbá otázka.
Za chvílku musim na sociálku,tak se po nich podívám..
Králíček4 103415
2.2.2010 19:52:37
No my jsme si toho taky užili s Dominikem a to ještě do školky chodit nezačal.Od narození jsme každý podzim začali být nemocní a to každý měsíc.A skončili jsme až na jaře,občas se nějaká nemoc našla i v létě.Zkoušela jsem předloni od září chodit do solné jeskyně,chodili jsme do unora a bez úspěchu.Loni v únoru se trhala nosní mandle a červen a září byl stejně hned nemocný.Tak jsem od září nasadila Marťánky a asi to budu muset zaklepat.Neonemocněl ani tehdy,kdy jsem byla nemocná i já.tak snad to vydrží,máme na únor lístky do divadla a na dětský maškarní.Tak by to byla škoda,kdyby jsem nemohli jít.Dcerka ti asi chytila nějaký bacil ve školce,nebo se nachladila.Co si budeme vykládat o tom,jak učitelky dohlížejí na oblečení dětí.Správně nasazené čepice,zapnuté bundy a uvázanou šálu to je věc na kterou by měly učitelky dohlédnout,ale.....Tak se držte a brzo se uzdravte.
vebalka 59053
2.2.2010 18:26:17
Tak Bára má angínu.Když mudra viděla krk,tak sama řekla,že je to angína jak prase.Takže atb na deset dnů.Super co?
Báře dávám imunogloban na posílení imunity.jenže zatím jen týden.
Králíček4 103415
1.2.2010 12:53:11
Jo to bohužel tak bývá,děti v kolektivu mají kontakt s více bacily a pak to ti zdravý pochytají.Neboj jak se aklimatizuje bude to lepší.Mlej mě býval nemocný každý měsíc i bez chození do školky,pak se zjistila velká nosní mandle,tak jsme ji nechaly vytrhnout a od září jsem nasadila vitamíny Marťánky a bere už dlouho i omegu3 a od podzimu zatím neměl ani rýmu.Přeji ať jste brzo zdraví.
vebalka 59053
1.2.2010 8:26:35
Už se z toho asi zblázním!!!!!!!!!!Bára je týden ve školce a už má zase teplotu.~q~Vůbec nic na ní neni vidět,tak jsem zvědavá,co z toho bude.
Králíček4 103415
29.1.2010 21:23:38
Tak mj manžel chodí pozdě v noci domů pravidelně,ale s těma brambůrkama to chápu.Já se teď cpu racio chlebíčky,ale snažila jsem se cvičit.Jenže mě skolila jakási chřipka,tak jsem si dala pauzu.Dominik do školky zatím nechodí,neměli místo,tak snad ho vezmou letos.Tak chodíme na procházky,ale jsou tam hory sněhu a moc se kam jít nedá.Už se těšíme na jaro,malýmu jsem k narozkám pořídila koloběžku a mám pocit,že na ní bude jezdit v kuchyni.Zatím to řeším divadlem a říkala jsem jak poleví mrazy půjdem do krytýho bazému.Už aby to bylo.
vebalka 59053
29.1.2010 17:39:08
Bára jí má právě taky až moc.
Dneska manžel přijde z práce až po půlnoci,tak jsem si koupila své oblíbené brambůrky a naleju si skleničku vína.Už se na to těšim.
Barborku jsem po školce ještě hodinku protáhla venku pěšky,tak snad hezky rychle usne.~b~
Brambůrky se snažim vymazat z jídelníčku,ale někdy je ta chuť tak silná,že to nejde.Možná je to podobné,když kuřák chce přestat kouřit.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 36990  [Dalších 36970 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.