| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 11372  [Dalších 11332 >>]
Mirulík a Mišelík
  • 
23.10.2007 15:07:56
Ahojky Hanulko nejsi naše sousedka? Že už bych na tebe konečně sehnala kontakt když mi ho Miška vymazala - Mirka
Mirulík a Mišelík
  • 
23.10.2007 15:04:33
Ahojky holky,
chtěla bych Vám nabídnout trojkolku s vodící tyčí. Je modrá , hraje 3 různé melodie. konstrukce je kovová. Díky vodící tyči můžete manipulovat - zatáčet s předním kolem. Na řidítkách je hlavička myslím že pejska. Kolo má také nánožník na nohy aby je dítě neměo ve vzduchu.ato pomůcka - nánožník - se pak dá sundat aby dítko bez problémů mohlo šlápnout do pedálů. Když dítě sedí na kole tak okolo bříška má ochranou tyč která zabrání pádu dítěte. Kolo má u zadních kol také košík na drobnosti a stříšku proti dešti či sluníčku. Kolo je určené pro děti které už umí sedět. Původní cena kola byla 1990 a nyní ho prodám za 1000 Kč. Pokud by jste měla některá zájem - bud už jako dárek k Vánocům nebo jen tak pro dítko tak pište na mail - cerna.miri@seznam.cz - a já vám ráda pošlu fotky či odpovím na dotazy. S přáním hezkého dne Mirka :-)))
Berda-Berda 12477
2.10.2007 22:54:46
kdo by mel zajem o zajimavou praci doma na pocitaci, pripadne byste znali nekoho, koho by to mohlo zajimat, tak prosim nevahejte. Manzel shani jeste asi 20 lidi. Jedna se o Digitalizaci Langweilova modelu Prahy. Podrobnosi zde:
http://www.visual.cz/cs/site/o_spolecnosti/team_1.htm

Zvladne to bezny uzivatel pocitace, jen je potreba mit slusny pocitac, byt schopny nainstalovat dodany program, byt trpelivy a zodpovedny!

Omlouvam se za nevyzadany prispevek, jsem z breznatek 2004.
Nikouš,Kájka00 a Tomík06 29657
24.9.2007 10:32:52
Zkoušela si tu moji registraci? ani s tou ti to nejde? Nevím, kde je chyba... Napiš, jak jsi pochodila s tou mojí registrací a já pak zkusím napsat adminovi - nebo nevím, kde by mohl být problém????:o(((((
Haňula* 37995
24.9.2007 9:07:52
Tak mi si za tebou půjdem pokecat sem :o)))
Kačka + Eliška + Anička 11839
24.9.2007 8:58:53
napíšu Niki, ok?
Gabam
  • 
23.9.2007 11:10:42

Ahojky, nevim, jestli jsem jeste nekdo zajde, ale nemuzu se dostat na damu :o(( pomuze nekdo??
Rominka+(Anna12/05, Vašík01/00 39878
21.9.2007 14:25:22
Ahojky, nakukuji z prosincovek 05 a mám velkou prosbu. Nedávno jsem vám sem vkládala odkaz na webové stránky naší agentury, teď máme nově doplněné fotografie ve Fotogalerii a údajně se ne vždy zobrazují bez problémů:-(

Mohla bych vás poprosit, jestli by jste to nemohly zkusit a kdyby se opravdu stalo, že se obrázky načítají dlouho nebo "zmateně", že by jste nám daly vědět na info@mia-hlidani-deti.cz? Pomohlo by nám to odhalit v čem by mohl být problém.

Tu je odkaz:

http://www.mia-hlidani-deti.cz
Petra
  • 
13.9.2007 19:34:27
Maminky, které hledáte práci po MD nebo 2 - 3 týdně brigádu, Hotel Expo, Praha 7, hledá kolegyně do obsluhy. Petra
berujda 52039
12.9.2007 21:43:47
Kačko, tak já se zítra zde stavím, H mamča půjde vyvenčit:-) Barču, takže budu mít chvilku na net v kavárně pak jdu plavat. Stavím se a pokud to zde budeš číst, tak prosím pošli své tel č. na můj e-mail je to hajduchova@centrum.cz tak zatim pa pa a nezlob se, že jsem se dlouho neozvala, a doufám, že na tom cvíču bude ještě volno. Na Dámu nemůžu písnout páč si nepamatuju heslo a nechce se mi ho hledat v e-mailech, tak píšu alespoň sem.

Jo a holky také Vás zde všechny zdravím a doufám, že jste měly krásné léto.
Tak zatim pa pa zítra se na skok stavím pa pa Berujda.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 11372  [Dalších 11332 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.