| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 25830  [Dalších 25780 >>]
Ivaho 75720

Re: Re:Jiřko

8.10.2008 11:40:21
Hoď na to bobka, hydrocefalus mít určitě nebude. Sem si ani nevšimla, že by měl větší hlavu než ostatní.U nás máme přesně opačnej problém. Nám zase měřej hlavy, protože se jim zdaj malý. Já Ti říkám, že mám pro Tebe něvěstu - slintající mikrohlavounku. No nebudou pěknej páreček?
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Jo

8.10.2008 10:54:53
teda holky, co to čtu, samý "lepší" zprávy.. ~;((
Possi, Beezi, Zajdul, Jiřko, držím všechny palce co mám!!! Vojík at neskončí v nemocnici, Šímu ať doktorka neděsí blbostma (teda snad to je jen blbost s tou velkou hlavou), a Sofi at vyjdou dobře odbery.. ufff.. mi je pak smutno když tohle čtu, člověk by dal nevím co za zdraví a nejde to..

mám tu doma ticho a klid, to je bomba~;)~:-DR^
Jiřka+2 56442

Re: Jo

8.10.2008 10:40:19
Ahoj, tak Vojtovi bude snad dobře, myslela sem na vás a furt koukala na telefon.Snad do tý nemocnice nebudete muset!!

Possi tomu se říká opravdu období, tak at už je všechno za tebouR^Zajdul ty se taky drž

Šimona doktorka nenaočkovala, že prý se jí zdá chudokrevný(lonskou zimu bral železo) a nelíbí se jí krk, takže nás poslala v pátek na ORL a krev, jestli to není nic chronickýho~;((Ale nakrkla mě hned mezi dveřma..když jsme vcházeli, tak asi 3x skoro s hrůzou v hlase konstatovala, jak je strašně velikej(má přesně 13kg..),ale hlavně že má obrovskou hlavu.Sestřička ho hned měřila(myslím, že sem zahlídla 52cm), no obě se tvářily a mluvily, jak kdybych měla dítě s největší hlavou na světě!A prý se to musí hlídat a měřit.Řekla sem jí 2x, že to má po tátovi, dělala že to neslyší.No nic, jdu dovybalit nákupy, užijte si zoo, tady je hnusně, ale snad se to vybere.
Sem jak praštěná, vstávali jsme před 7h na budík, fakt nic pro mě~:-©
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: Jo

8.10.2008 10:20:02
hlasim, ze motorky neberem ;-)
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Jo

8.10.2008 10:11:22
Teda Possi, uf tak to proste je, kdyz uz neco, tak rovnou vsechno, tak vydrz~s~

Zajdul, ty jdes na to bricho? ach jo a kdy ze? no snad se z toho brzo dostanes.R^
Kacka + 3 43585

Re: Jo

8.10.2008 10:05:54
Snad budeme mit stesti a po dlouhe dobe se uvidime aspon na kaficko, ne?! :) Myslim nase dopoledni a dopoledni parta...
possi+1 50414

Re: Jo

8.10.2008 10:00:14
Ahojky,včera jsem ani nenakoukla,jsem pěkně otrávená,malá stále nesmí ven,už nevím co s ní doma dělat, v pátek jdem na náběry a v pondělí se uvidíco s těma ledvinama, uši už má naštěstí ok:-)aspoń něco.
Tchýně včera dostala výsledky s histologie a má nádor,takže jde na operaci,pak se uvidí co to bylo,jestli zhoubný nebo ne...
Babi se hroutí v nemocnici,má halucinace, brečí, volala že už se slyšíme naposled apod.
No tak jsem trošku mimo,se*e se to hrozně na všech frontách
~Rv

Užijte si ZOO a´t máte hezky, tady je teda hnusně,ale aspoň nás to neláká ven~;((
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Jo

8.10.2008 9:55:12
no tak to se uvidi az na miste jak dlouho tam vydrzime

ve Zline je pry azurko a krasne, takze nam to pocasi ukradli moravaci:-)))~s~
Beezi,V+J 27353

Re: Jo

8.10.2008 9:53:36
Hm, my jsme se právě vrátili od doktorky. Vojta od včerejšího odpoledne skučí, že ho bolí bříško, v takových vlnách, prostě kolika. Večer jsem panikařila, že slepák, srůsty (jak má operovaný žaludek) nebo třeba ta invaginace (jak měl Šíma). Nakonec ale usnul (s masírováním bříška a nahřátými peckami), tak jsem se uklidnila. Jenže brzo ráno už to bylo zas, takže jsme hned na osmou mazali k doktorce.

Prý je to tedy snad jen gastroenteritida, kdyby se to horšilo, máme jet do nemocnice, ale zatím to prý na chíru není. Takže já mám dneska o zábavu postaráno. ~g~

Aspoň, že odpoledne dorazí máma, takže o demonstraci nepřijdu. ~;)

Všem, co jdou do ZOO přeju hezký den.

A tobě, Zajdulko, brzké uzdravení, taky se ti to teda nějak se*e...~;((
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Jo

8.10.2008 9:40:11
tak už je vzhůru, snídáme.. já musím dopoledne určo ještě uvařit oběd, kluci jdou do garaže montovat police.. přijdou domů k obědu, takže na 11tou nestíhám zoo,ale viděla bych to taky tak na 13-13:30, najíme se a naložím p. do auta a jedem..
Zuzi, terko, budete tam ještě? Kač, písnem si pak,ju?
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 25830  [Dalších 25780 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.